Skocz do zawartości

Jakie objawy poduszek amorków


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pukanie amorków może mieć coś wspólnego z poduszkami? Ponadto mam dziwny objaw (STI 05): okresowo coś stuka rytmicznie podczas jazdy, jakby coś się rozhuśtałoi w coś uderzało... i mam wrażenie, że autem nieco wtedy buja w tył i przód (tak minimalnie). Ostatnie były wymieniane amorki tył + regulacja geometrii i sprawdzenie zawieszenia. Wszystko było OK... Może jakiś luz w mocowaniu amortyzatorów??

 

Jakieś pomysły? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za wiele danych podałeś, ale posiłkując się Twoimi postami na forum 4t powiedziałbym, że to stukanie nie ma nic wspólnego z poduszkami, skoro po przeprowadzeniu "procedury antystukowej" na amorach przeszło :D

A co do "okresowego stukania rytmicznego"... co to znaczy? Co jakiś czas "włącza się" rytmiczne postukiwanie? Stuka rytmicznie bez przerwy (zakładam, że to inne stukanie niż to od amorów)? Z jaką częstotliwością w przybliżeniu? Ma to związek z prędkością samochodu, obrotami silnika, skręcaniem, hamowaniem? Zarzuć nieco więcej informacji, to może coś się uda wykombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pukanie amorków może mieć coś wspólnego z poduszkami? Ponadto mam dziwny objaw (STI 05): okresowo coś stuka rytmicznie podczas jazdy, jakby coś się rozhuśtałoi w coś uderzało... i mam wrażenie, że autem nieco wtedy buja w tył i przód (tak minimalnie). Ostatnie były wymieniane amorki tył + regulacja geometrii i sprawdzenie zawieszenia. Wszystko było OK... Może jakiś luz w mocowaniu amortyzatorów??

 

Jakieś pomysły? Dzięki

 

rozumiem, że poduszki też wymieniłeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...