Jump to content

GT 99 wkręca sie do 4tys i świeci check

olo77
 Share

Recommended Posts

Witajcie zakupiłem GT-ka z 99 r auto stało ok pół roku i po odpaleniu nie wkręca sie powyżej 4 tyś tzn jak sie zagrzeje i powoli dodaje gazu na postoju to sie wkręci wyżej ale przy nagłym przerywa.Podczas jazdy nie wkręci sie wyzej niz 4 tys.Dodam ze zaswiecił sie check kod błedu 23.uzywalem szukajki i są podobne problemy ale może ktos sie spotkał akurat z takim i pomoze

Pozdrawiam

mam nadzieje ze sie tylko przybrudził bo w sumie auto stało nie było uzywane i odrazu po odpaleniu tak sie mu porobiło.Mam jeszcze pytanie czym polecacie go wyczyscic?

Pozdrawiam olek

Niczym.

Nawet jesli sie po prostu przybrudzil, to go wymien - w tych rocznikach przeplywomierze sa dosc delikatne i podatne na uszkodzenia.

Szczesliwie za to nie kosztuja fortuny - chociaz te kilkaset zlotych (nie pamietam 600-800?) oczywiscie tez znikajac z kieszeni zakluje.

Ale mniej niz uszkodzony silnik.

Masz w Krakowie chyba calkiem przyzwoite ASO - moze podjedz na diagostyke - zepsuta przeplywka powinna byc chyba dla specow latwa do zdiagnozowania po odczytach - oszczedzisz sobie ewentualnie zbednego wydatku.