Skocz do zawartości

Trening/pojeżdżawka w NMnP 24.07 (sobota) - szybki temat...


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

W samym Ułężu było kilka, jak nie kilkanaście dachów. Schemat był zawsze taki sam - poślizg na asfalcie przy dużej prędkości, i w momencie wypadania (bokiem) z asfaltu na trawę, auto podcina i hop na dach.

 

Wróbel robił kiedyś szybsze próby i dach się ścielił gęsto :D Od kiedy są wolniejsze, za to bardziej techniczne, dachów na razie brak (odpukać).

 

Rzecz do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ekhm... ze tak zmienie temat moze :)

Ma ktos jakies zdjecia i bardzo chcialby sie nimi podzielic? Szczegolnie interesuja mnie takie z pedzacym Saxolotem, bo jeszcze nie mam zadnego co by sobie w podpis albo avatara wstawic... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja mam jedną zasadę po moim treningu kiedy chłopak wsiadł na pierwszy os i ztrzelił mega dacha.

 

KASKI jesli ktoś go nie ma to won ! Pamietaj Grzesiu że jeśli komuś się coś stanie to prokurator będzie u ciebie częstym gościem :roll:

 

Każdy z nas (organizatorów) zdaje sobie z tego sprawę.Fakt,że w NM można pomyśleć o kaskach,gdy próby będą szybkie ale takie pojawiają się sporadycznie.

Pozdr

 

oj oj, nie róbmy hecy - wg, nie tylko mojego odczucia, zasady bhp były respektowane, z jednostkowymi incydentami, na tak zwaną własną prośbę - warunki treningowe były, na bieżąco korygowane i monitorowane, przez osoby nadzorujące - efektem były korekty próby, eliminowanie szybkich partii trasy w miejscach stanowiacych potencjalne zagrożenie...

 

...żaden kask nie zastąpi zdrowego rozsądku, co nie znaczy, iż nie jest wstanie pomóc w krytycznych okolicznościach

 

-- 27 lip 2010, o 13:14 --

 

ekhm... ze tak zmienie temat moze :)

Ma ktos jakies zdjecia i bardzo chcialby sie nimi podzielic? Szczegolnie interesuja mnie takie z pedzacym Saxolotem, bo jeszcze nie mam zadnego co by sobie w podpis albo avatara wstawic... :(

jezeli dobrze kojarze to partnerka Przemka_Evo, robiła zdjęcia - i chyba ktoś z Seatów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... ze tak zmienie temat moze :)

Ma ktos jakies zdjecia i bardzo chcialby sie nimi podzielic? Szczegolnie interesuja mnie takie z pedzacym Saxolotem, bo jeszcze nie mam zadnego co by sobie w podpis albo avatara wstawic... :(

 

A trzeba było krzyczeć na forum przed imprezą to byście zdjęcia mieli na forum już na drugi dzień... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... ze tak zmienie temat moze :)

Ma ktos jakies zdjecia i bardzo chcialby sie nimi podzielic? Szczegolnie interesuja mnie takie z pedzacym Saxolotem, bo jeszcze nie mam zadnego co by sobie w podpis albo avatara wstawic... :(

 

A trzeba było krzyczeć na forum przed imprezą to byście zdjęcia mieli na forum już na drugi dzień... :(

 

 

kwapcio bo nie do końca łapie - byłeś w NM w sobotę i masz zdjęcia, czy jak bys wiedział, to bys wpadł tego dnia i popstrykał trochę? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... ze tak zmienie temat moze :)

Ma ktos jakies zdjecia i bardzo chcialby sie nimi podzielic? Szczegolnie interesuja mnie takie z pedzacym Saxolotem, bo jeszcze nie mam zadnego co by sobie w podpis albo avatara wstawic... :(

 

A trzeba było krzyczeć na forum przed imprezą to byście zdjęcia mieli na forum już na drugi dzień... :(

 

 

kwapcio bo nie do końca łapie - byłeś w NM w sobotę i masz zdjęcia, czy jak bys wiedział, to bys wpadł tego dnia i popstrykał trochę? :wink:

 

Jak bym wiedział to bym wpadł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że jesli ktoś bierze udział w treningu niezależnie gdzie i jedzie ponad pake i nie ma kasku to jest debil i tyle.

ja uwazam ze dach na moim treningu, ktory był i to ze nic sie nie stało to cud ...i co z tego ze bylo lotnisko ? 1 cm niżej i koles bylby bez muzgu...chłopaki jesli jedziemy na trening zachowajmy minimum bezpieczeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój.Nigdy na moim treningu (odpukać) nie było żadnego dacha/grubego dzwona/innego poważnego wypadku,więc nie kraczcie,bo wykrakacie :|

Bezpieczeństwo dla mnie nr 1 i zawsze o tym mówię na każdym spotkaniu,a co ma być to będzie i prawda taka,że przy zdrowym jeb... to nawet kask nie pomoże.Zamiast kasku lepiej wziąć ze sobą rozum.

Nikt w Polsce nie jest w stanie wyeliminować ryzyka z treningu,na którym prędkość będzie większa niż 30km/h....i czy to będzie u Wróbla,czwartka,fitnesa,verta, u mnie czy kogoś innego.Tylko czego się można nauczyć w evo,STI,czy innym aucie mającym aspiracje bycia sportowym jężdżąc 30km/h :?: Nie popadajmy w paranoję.

Póki będę organizował spotkania/treningi/pomagał w szkoleniach to zawsze będzie bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, pierwsza rzecz na poczatku treningu, to bylo o bezpieczenstwie, dla niektorych nawet po dwa razy, bo powtorzone bylo dla tych co sie spoznili i na serio mysle, ze wystarczylo stosowac sie do tych uwag, zeby bylo bezpiecznie, a ze ktos sie nimi nie przejal, no to niestety, nawet kask mu moze nie pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że jesli ktoś bierze udział w treningu niezależnie gdzie i jedzie ponad pake i nie ma kasku to jest debil i tyle.

 

To wychodzi na to,że 99% użytkowników tego forum to debile :mrgreen: :wink:

 

Grzechu no a nie ?

 

jesteśmy deblami.Moja żona też ogląda zdjęcia z moich imprez i mówi- a gdzie masz kask ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...