Skocz do zawartości

Outback 2.0D MY10 pierwsze kilometry.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki...

jak wam dziala spryskiwacz tylnej szyby??? u mnie leje sie jak z cewki starej baby :x (od nowosci)

 

z przodu jest elegancko -ładnie tryska i rozprasza a tył.. nie podoba mi sie to

 

U mnie jest podobnie, nie przeszkadza mi to zbytnio - jak już to powstające po spryskaniu i przetarciu wycieraczką szyby zacieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki...

jak wam dziala spryskiwacz tylnej szyby??? u mnie leje sie jak z cewki starej baby :x (od nowosci)

 

z przodu jest elegancko -ładnie tryska i rozprasza a tył.. nie podoba mi sie to

 

U mnie jest podobnie, nie przeszkadza mi to zbytnio - jak już to powstające po spryskaniu i przetarciu wycieraczką szyby zacieki.

 

Takoż to działa w każdym i TTTM (Ten Typ Tak Ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki...

jak wam dziala spryskiwacz tylnej szyby??? u mnie leje sie jak z cewki starej baby :x (od nowosci)

 

z przodu jest elegancko -ładnie tryska i rozprasza a tył.. nie podoba mi sie to

 

Co prawda chłopakiem nie jestem i nie wiem z jaką siłą leje się z cewki starej baby, ale w moim obk spryskiwacz z tyłu leci jak w imprezie,więc się przyzwyczaiłam, że bardzo wątłym strumyczkiem, bez szaleństw i wodotrysków :D Ale na spłukanie szyby działa wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki...

jak wam dziala spryskiwacz tylnej szyby??? u mnie leje sie jak z cewki starej baby :x (od nowosci)

 

z przodu jest elegancko -ładnie tryska i rozprasza a tył.. nie podoba mi sie to

 

Co prawda chłopakiem nie jestem i nie wiem z jaką siłą leje się z cewki starej baby, ale w moim obk spryskiwacz z tyłu leci jak w imprezie,więc się przyzwyczaiłam, że bardzo wątłym strumyczkiem, bez szaleństw i wodotrysków :D Ale na spłukanie szyby działa wystarczająco.

 

hahaha! no istotnie nikt sie nie przylozyl by jakos plyn "rozpylic" ale tez uwazam ze skutecznosc jest wystarczajaca.

 

PS. Tez nie wiem jak to jest u starej baby. U mlodej to polecam "Bitter Moon" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przeżyłem kolejny szok związany z moim OBK...

tym razem naprawdę potężny :cry: potężny jak cena przedniej szyby, w którą kilka dni temu walnął kamień :cry:

gdyby mnie ktoś zapytał, to chyba nie zgadłbym, że szyba przednia z montażem może kosztować... 3.500 zł :!: :!: :!: nawet nie jest atermiczna :cry:

a może nie zauważyłem, a ona ma pozłacane krawędzie :?:

parę lat temu zdarzyło mi się to w aucie innej marki i zapłaciłem wtedy 600, czy 700 zł...

 

 

wymieniłeś szybę ? Ja od wczoraj też mam do wymiany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej dobrze

"zaklepac" ją telefonicznie na jakis +- termin :wink: ...(mam tylko jedną :roll: )

 

 

Puściłem mailem prośbę do serwisu o rezerwację wraz z dokumentami także jeszcze raz dziękuję za informację.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłeś szybę ? Ja od wczoraj też mam do wymiany :evil:

moja już wymieniona jak zwykle w moim ulubionym serwisie i jest OK :lol:

przejechałem w międzyczasie pół Europy i jeszcze kamienia nie zaliczyłem :lol:

ale to raczej tylko u nas i na Białorusi takie niespodzianki :mrgreen:

a swoją drogą przez roboty drogowe straciłem w Polsce ok. 2 godzin - o tyle dłużej się jeździ w odniesieniu do tej samej trasy jakiś rok temu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przejechałem w międzyczasie pół Europy i jeszcze kamienia nie zaliczyłem :lol:

ale to raczej tylko u nas i na Białorusi takie niespodzianki"

 

Xanadu, Ty byłeś na Białorusi, czy "znasz temat" z mediów? Wyobraź sobie, że na Białorusi drogi, pobocza, przydrożne parkingi mają bardzo dobre, zadbane, czyste etc. Na drogach nie ma dziur, ruch jest dosyć mały - jeździ się tam bardzo dobrze. Co znaczy siła mediów:)

Co innego na Ukrainie - tam kamień jest w stanie wpaść przednią szybą i wypaść tylną!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przeżyłem kolejny szok związany z moim OBK...

tym razem naprawdę potężny :cry: potężny jak cena przedniej szyby, w którą kilka dni temu walnął kamień :cry:

gdyby mnie ktoś zapytał, to chyba nie zgadłbym, że szyba przednia z montażem może kosztować... 3.500 zł :!: :!: :!: nawet nie jest atermiczna :cry:

a może nie zauważyłem, a ona ma pozłacane krawędzie :?:

parę lat temu zdarzyło mi się to w aucie innej marki i zapłaciłem wtedy 600, czy 700 zł...

 

 

Ja znam lepszy absurd. W moim rocznym Burgmanie ( dla nie zorientowanych to taki maxi skuter Suzuki ) wysiadła pompa paliwa. W ASO Suzuki powiedzieli mi że koszt nowej to 1850pln+ wymiana :idea: To jest ponad 11% wartości nowego skutera :mrgreen:

To się nazywa biznes. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rocznym Burgmanie

 

to nie uznali naprawy podlegającej gwarancji ?

 

 

sprzęt kupiony w Niemczech a jakiś chory przepis mówi, że jak nie zrobisz przeglądu po 600km lub 6 miesiącach tracisz gwarancję :evil:

Na szczęście "Polak potrafi" :mrgreen:

 

-- 25 lip 2011, o 07:39 --

 

od kilku dni mam dziwny objaw podczas ruszania bez dodawania gazu...

pojawia się nieprzyjemne telepanie samochodu (drgawki) :(

zjawisko ma miejsce głównie na zimnym silniku, zarówno podczas ruszania bez gazu do przodu, jak i do tyłu...

obawiam się, że może to być "kochana" dwumasa :cry:

 

 

Przy jakim przebiegu wystąpił u Ciebie ten objaw ? U mnie przy ok. 34k km. Na kompletnie zimnym silniku np. po nocy. Ruszenie z lekkim dodaniem gazu i szarpie. Nie telepie ale kurna szarpie. Po przejechaniu 3 - 4 km objaw ustaje ale teraz mamy ciepło w zimie pewnie będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdza na tarczy sprzęgła ? to mega mało prawdopodobne. Przecież wewnątrz skrzyni/silnika nie ma wilgoci. No i taki objaw byłby od początku......Coś z tym sprzęgłem jest nie tak.....

To juz nawet nie brak wilgoci idzie. Lub nie tylko.

Tarcza sprzegla "widzi" powietrze tylko kiedy przycisniesz sprzeglo. Bez powietrza nie ma rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdza na tarczy sprzęgła ?

Nie pisałem o tarczy sprzęgła.Czytaj uważnie.

U mnie objaw jest tylko rano, szczególnie jak jest mokro.Objaw szybko przechodzi,wystarczy kilka razy ruszyć i jest ok.Nie wydaje mi się żeby to było trwałe uszkodzenie/zużycie.

 

-- 25 lip 2011, o 14:46 --

 

Tarcza sprzegla "widzi" powietrze tylko kiedy przycisniesz sprzeglo. Bez powietrza nie ma rdzy.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem uważnie i w dalszym ciągu nie widzę takiej możliwości. Mechanik ze mnie żaden ale sprzęgło kilka razy widziałem. Myślisz, że docisk tak rdzewieje przez noc, że słabo docisk tarczę ?

 

wymieniam trafioną szybę w tym tygodniu to poproszę żeby zerknęli o co biega....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...