Jump to content

chlapacze WRX MY'02

mrowa
 Share

Recommended Posts

Szukałem na forum wątku o chlapaczah ;) ale znalazłem tylko wątek szeroki o tych do GT'ków.

Czy ktoś może dysponuje szablonem do WRX'a MY'02?

Jeśli tak będę wdzięczny za wzór.

Pozr.

Mrówa

Na rysunku masz trójmiejski wzór (by niumen). Mam nadzieję, że wymiarowanie jest jasne. Mam takie w MY01. Przednie dokładnie jak na rysunku, tylne przycięte od dołu o 15cm, żeby nie zerwać ich przy ew. dojechaniu kołem do byle krawężnika. Zamontowałem wystawiając na zewnątrz (poza obrys karoserii) 5cm (tyle, ile to ścięcie na górze), ale muszę przód poprawić tzn. wystawić je jeszcze trochę bardziej, bo trochę kamieni się jednak przedostaje - po ostatniej pojeżdżawce w Toruniu mam ciut porysowane przednie drzwi z jednej strony.

chlapaczex.th.jpg

Ogólny widok tutaj:

chlapaki.th.jpg

Przód szczegółowo (5 śrubek, tak jak pisałem wcześniej - przydałoby się jeszcze wysunąć ze 2cm na zewnątrz):

chl1.th.jpg

Tył szczegółowo (trzecia śrubka zaznaczona na czerwono, bo słabo widać):

chl2.th.jpg

Ogólnie montaż na czuja, częściowo (gdzie się dało) mocowane w otworach oryginalnych chlapaczy, choć z tym raczej słabo, bo większość oryginalnych nakrętek trzymających śruby od spodu poszła na szrot przy demontażu. Wzór to na pewno nie jest, ale działa i to dla mnie najważniejsze. I tak na marginesie - nie tak prosto zamontować je ładnie w pionie :|

dzięki za odpowiedź, będę coś rzeźbił :) jak ogarnę to postaram się wrzucić fotki. Rozumiem że te 5 to przyprostokątne, których już nie ma ? czyli wysokość 45 cm?

• 1 month later...
  • 1 month later...
jak tylko obczaję materiał będę coś działał. Oskar proponował mi pasy PCV może się skuszę, o ile nie namierzę czegoś w Wawie.

I co namierzyłeś w W-wie czy ciągnąłeś z K-wa ??

Jeśli w W-wie podrzuć proszę namiar jeśli możesz.

Materiał od Oskara, fotki są w nielegalu w temacie "Latający Holender WRX"

Co do montowania to kształt zdjęty z Prodrive. Z montażem udałem się do 4T przy okazji zakładania alarmu. Uprzedzając pytania wzoru nie mam :( a i zdjąć teraz już nie dam rady bo na amen przykręcone.