Jump to content

UWAGA ukradli mi FORESTERA

vert

Recommended Posts

drodzy dzis w nocy ukradli mi moja ukochana srebrna krowe.

subaru forester srebrny metalik numer rejestracyjny WF 566 14

mialem naklejke : biale jablko nadgryzione (macintosh) i zarysowany widocznie tylni zderzak jak by ktos cos widzial albo .... kur..mac :cry:

• Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To fatalna wiadomosc. Przede wszystkim dla Mr Verta, ale rowniez dla calej reszty.

Jesli sie wlamuja zeby brac kluczyki, to chyba znaczy, ze te auta robia sie zbyt modne? Czy taka kradziez nie jest czasem na zamowienie a nie przypadkowa?

Oj niedobrze.

oczywiscie ze na zamowienie mialem przez ostatnie 3 tygodnie problemy z alarmem teraz juz wiem dlaczego.

policjant powiedzial ze pierwszy raz od dziesieciu lat dostal zgloszenie o kradziezy ...subaru.

goscie obserwowali mnie juz od paru tygodni...

wciąż nie mieści mi się to w głowie... Kradzież subaru? Z domu?!? Z włamaniem?!? Z zadaniem sobie takiego trudu?!? Przy całym szacunku dla jedynie słusznej marki, to dotychczas takie akcje robili z merolami, beemami, czy audi. Ale z subaru...? :shock: :evil:

Co się dzieje na tym świecie... :evil:

O Jezu :!:

Podaj numery nadwozia !

Choć nie wygląda, aby ktoś na handel ukradł....

Panie i Panowie każdy z nas subaromaniaków wie jakie Subaraki jeżdżą w okolicy zmorzyć czujność !

Fotki poprosimy :!: :!: :!: :!:

Podał...

mialem naklejke : biale jablko nadgryzione (macintosh) i zarysowany widocznie tylni zderzak

Gdzie ta naklejka? jaki rozmiar? Jak zarysowany ten zderzak ?

Moze ma takie cechy ze beda widoczne na pierwszy rzut oka np. w ruchu miejskim ...

Vert, szczerze współczuję :(

Wzorem z innych for, przestrzegam Cię przed oszustami, którzy na e-maila zapewne będą przesyłać Ci propozycje odkupienia auta, a zapewne tacy się pojawią :?

W razie czego też zwiększam czujność.

Pozdrawiam

Gdzie ta naklejka?.

Naklejka wygląda jak w załączniku. Też mam taką. Też mieszkam pod Warszawą. Niby mam alarm w domu, ale pewnie profesjonalista kradnący brykę na zamówienie z tym sobie by też poradził. Vert, serdeczne współczucie. Mam nadzieję, że firma leasingowa uzna fakt kradzieży i wszystko skończy się dobrze... Trzymam kciuki i informuj nas, jak to się skończyło.

Ze sposobu kradzieży widać że nie były to jakieś "leszcze" więc wątpie żeby teraz jezdzili Vertowym Foresterem po mieście. Naklejke pewnie już zerwali a auto zapewne stoi w jakiejś dziupli i czeka na dalsze transakcje. Smutne, ale niestety bardzo prawdopodobne :(