Jump to content

Huczy, ale ino jak skręcam w prawo...

subuk

Recommended Posts

Witam,

od pewnego czasu przy jeździe na wprost i skręcaniu kierownicą w prawo (wystarczy minimalnym) cosik zaczęło huczeć. Przy skręcie w lewo jest cisza jak makiem zasiał ... Czy to będzie piasta ? Jeśli tak do dlaczego tylko przy skręcie huczy ? Jakieś luzy ma czy ki pieron ? :?: :evil:

W moim OBKu łożysko huczało tym głośniej, im szybciej się koło kręciło. Czyli podczas jazdy na wprost :mrgreen: .

...

Jak to mówił stary baca ucząc młodego poprawnej polszczyzny: Nie "ino", ino "tylko" :mrgreen:.

Ja obstawiam łożysko.

A morze pżegóp ?

:mrgreen:

A ja równiez obstawiam łożysko. Łożysko huczy zaleznie od obciążenia - czyli przy skręcie w danym kierunku koło jest mniej lub bardziej obciążone.

A ja równiez obstawiam łożysko. Łożysko huczy zaleznie od obciążenia - czyli przy skręcie w danym kierunku koło jest mniej lub bardziej obciążone.

Quiz wygrał EVAN za najbardziej proste i trafne nakreślenie zaistniałej sytuacji. Nagrodą jest hot-dog na statojlu :mrgreen:

Quiz wygrał EVAN za najbardziej proste i trafne nakreślenie zaistniałej sytuacji. Nagrodą jest hot-dog na statojlu :mrgreen:

To jadę na stację bo coś właśnie zgłodniałem .

Podaj

PIN albo jakies hasło na hot-doga :lol:

Chłopaki robią codziennie przynajmniej jedną piastę także temat maja opanowany, teraz powinno wszystko już banglać. Ogólnie w Legacy i OBK coś sporo łożysk pada. Dzisiaj wymienialiśmy chyba w dwóch.

SKANDAL!

To ja obstawiłem łożysko i to mi się należy hot-dog!

Hot-dogowym skrytożercom mówimy stanowcze "NIE"! :evil::evil:

:mrgreen:

• 5 years later...

Czyli jak to jest , u mnie zaczyna huczeć jak skręcam w lewo ,dźwięk nie równomierne huczenie tylko takie łut,łut,łut , jakby z tylu auta .  To która strona lewo czy prawo :wacko:

Edited by blasterpl

• 2 weeks later...

Czyli jak to jest , u mnie zaczyna huczeć jak skręcam w lewo ,dźwięk nie równomierne huczenie tylko takie łut,łut,łut , jakby z tylu auta . To która strona lewo czy prawo :wacko:

Jak skręcasz w lewo i zaczyna buczec tzn, że padło prawe...ponieważ wtedy prawa strona auta się bardziej dociaza.

• 3 weeks later...

Całe szczęście ino łożysko ... tzn ino piasta do wymiany http://www.forum.subaru.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/icon_mrgreen.gif Pozdro dla Tomasz_555, który był w poniedziałek przy tym zabiegu http://www.forum.subaru.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png

Ile taki zabieg cię wyniósł

• 1 month later...

Akurat jestem w temacie.

Tylna piasta z łożyskiem do OBK i Legacy BP - numer części Subaru 28473 AG001

Oryginalnie podobno zakładane są łożyska firmy SNR albo NTN (to ta sama firma), numer katalogowy R181.24 - koszt w ASO ok. 580zł brutto za szt.

Pracochłonność założenia chińskich podróbek oraz takich japońskich, które Japonię widziały tylko z daleka jak płynęły statkiem do Europy jest dokładnie taka sama. Tylko zapewne trwałość będzie inna. Do rozważenia.