Skocz do zawartości

Outback 2.0 2004 a 2005 opinie


spit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku OBK-a, choć jeszcze go nie widziałem, ale posiadam VIN i kilka informacji. Forum już od paru dni przerabiam, ale jednak mam swoje zapytania. z VIN JF1BP5LK45G023554 wynika że jest to model wyprodukowany w 08.2004 a jest modelowo 2005. Czy mam przez to rozumieć że jest już po lifcie? Autko krajowe z silnikiem 2.0 140KM, czy ta opcja silnikowa jest udana? Nie wiem jakie jest zawieszenie (samopoziomujące?). Na co mam zwrócić uwagę przy jego kupnie? Zapodajcie mi kilka własnych opinii na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest OK, wychodzi, że to Legacy kombi, kolor taki jak mój OBK (ładny :mrgreen: ), MT.

 

Temat musisz zmienić zatem, bo to nie Outback, poza tym, jeśli to samochód z ogłoszenia, to mamy taki wątek czy ktoś zna dany egzemplarz, wrzuć tam, może się ktoś odezwie :wink:

viewtopic.php?f=15&t=104767&p=1086916#p1086916

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....wychodzi, że to Legacy kombi, kolor taki jak mój OBK....

Trochę zbladłem, OBK a Legacy Kombi to coś innego :shock: ? W czym tkwią te różnice? Autko nie jest z ogłoszenia, raczej z polecenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się w sumie tylko zawieszeniem, Outback to takie "uterenowione" Legacy kombi, z plastikowymi listwami na drzwiach i błotnikach. Ma prześwit 20 cm, tak jak Forester. Mam takiego niebieskiego właśnie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy legacy kombi

http://otomoto.pl/subaru-legacy-C13874240.html

Aga, ale trafiłaś! To jest właśnie ten, pasuje mi z opisu. Przeglądałem ogłoszenia ale na OBK. Wrzucę go gdzie pisałaś, może ktoś się coś wypowie. W zasadzie to 2 właściciel, róznie mogło być. Trochę za niski jak na moje zapędy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OBKiem to w terenie nie poszalejesz, lepszy jest Forester. Outback jest długi (ostatnio mierzyłam swojego i ma około 4.70/75?m) i ma długie zwisy, jak również większy rozstaw osi od Forka. Ale po szuterku można nieźle pozapierniczać :mrgreen: , ma niżej środek ciężkości od Forestera i się aż tak nie przechyla na zakrętach :wink: .

Na asfalt lepszy jest Legacy z kolei, który ma jeszcze niżej środek ciężkości.

 

Powodzenia w każdym razie :D

 

pytaj jakby co, Forumowicze na pewno chętnie Ci pomogą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się w sumie tylko zawieszeniem

Apal, napisałabym, że różnią się AŻ zawieszeniem :D

Te 20 cm większy prześwit zmienia mocno wygląd samochodu i jego możliwości wjeżdżania na krawężniki, dziury, kałuże itp... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku OBK-a, choć jeszcze go nie widziałem, ale posiadam VIN i kilka informacji. Forum już od paru dni przerabiam, ale jednak mam swoje zapytania. z VIN JF1BP5LK45G023554 wynika że jest to model wyprodukowany w 08.2004 a jest modelowo 2005. Czy mam przez to rozumieć że jest już po lifcie? Autko krajowe z silnikiem 2.0 140KM, czy ta opcja silnikowa jest udana? Nie wiem jakie jest zawieszenie (samopoziomujące?). Na co mam zwrócić uwagę przy jego kupnie? Zapodajcie mi kilka własnych opinii na ten temat.

 

Nie bylo OBK 2.0, min. silnik to 2.5 Nowy model wszedl pod koniec 2003 roku, moje auto jest produkcji 9.2003, ale model 2004.

Sprawdz VIN w innym dekoderze, jest tego mnostwo w sieci, pewnie wyjdzie Ci ze to Legacy. Uwage warto zwrocic na tylnie zawieszenie (czy nei siedzi), sprzeglo (stan sprzegla + dwumasa) i ukl kierowniczy (czy nei stuka).

Co do roznic to jest tego troche, inne jest zawieszenie, czesc blacharki i plastikow. Inne tez sa specyfikacje dot wyposazenia (OBK sa lepiej wyposazone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...