Jump to content

EWLEKTRYKA PADA POMOCY

ZATOICHI
 Share

Recommended Posts

Panowie jest mi potzrebna niezwłoczna pomoc, mianowicie pod maską siknika jest skrzynka z nezpiecznikami w której to skrzynce znajduje się taki mały niepozorny izolowany przewodzik, czasem jest nazywany ,,zabespieczeniem zwrotnym'' jak ktoś odwrotnie prubuje zainstalować aku. wtedy ten wynalazek przepalając sie przerywa przepływ prądu i w załym autku jest cziemno i głucho i właśnie to coś u mnie się przepala i nie wiem o czym to świadczy bo aku mam dobrze zamontowany..wiem gdzie plus a gdzie minus.. :roll: pomocy zanim bedę pędzącą pochodnią

Z takim problemem to udaj się do elektryka, trzeba poszukać przyczyny fizycznie, a nie za pomocą forumowego gdybania ;)

A potem wal śmiało do polonisty. 8)

Już teraz rozumię tych co ze śpiewem na ustach idą przez kraj- PRZENIEŚCIE NAM STOLICE DO KRAKOWA !. Warszawiacy to dość specyficzna społeczność tacy eleganccy, pełni elokwancji tacy naj naj naj że tylko ich wyizolować żeby się czasem nie zepsuli.....dziękuję za wszelkie sugestje ale już zwiedziłem wielu elektryków i ..... marka SUBARU ( budzi respekt Panów ELEKTRYKÓW ).

A ja popieram kolegów Warszawiaków, słowa "rozumię, prubuje, zabespieczeniem" na tyle biją po oczach, że polonista by się przydał ;)

Gdybym potrzebował pomocy polonisty nie byłbym na tym forum, ale teraz już wiem skąd takie filozoficzne porady mechaniczne skoro poloniści za mechanikę się biorą, niech kowal kuje a drukarz drukuje, ten kraj pełen jest pływaków z księżką do nauki pływania w ręku na głębokości 5 m.

Gdybym potrzebował pomocy polonisty nie byłbym na tym forum, ale teraz już wiem skąd takie filozoficzne porady mechaniczne skoro poloniści za mechanikę się biorą, niech kowal kuje a drukarz drukuje, ten kraj pełen jest pływaków z księżką do nauki pływania w ręku na głębokości 5 m.

Widzisz, jesli chodzi o poprawna polszczyzne to niestety (choc w sumie stety) tutaj MUSISZ respektowac slownik ortograficzny. Sam czasem robie bledy i bija mnie po oczach, rowniez zostalem pouczony przez pewnego forumowego poloniste (pzdr aflinta :P ) i do tego trzeba sie zastosowac, o!

Jesli chodzi o Twoj problem to conajmniej dziwne jest tlumaczenie ze jak elektromagik widzi subaru to sie boi grzebac. To oznacza ze albo kiepski magik albo ze subaru ma kabelki i system z marsa u nas na ziemi nie stosowany/nie znany :mrgreen:

pzdr

peace

Już teraz rozumię tych co ze śpiewem na ustach idą przez kraj- PRZENIEŚCIE NAM STOLICE DO KRAKOWA !. Warszawiacy to dość specyficzna społeczność tacy eleganccy, pełni elokwancji tacy naj naj naj że tylko ich wyizolować żeby się czasem nie zepsuli.....dziękuję za wszelkie sugestje ale już zwiedziłem wielu elektryków i ..... marka SUBARU ( budzi respekt Panów ELEKTRYKÓW ).

:roll:

To poszukaj może pomocy na forum Onetu skoro nasze ci się nie podoba, takie za bardzo "polskie" jest? 8)

ZATOICHI, na uwagi o pisowni nie ma się co obrażać, w końcu to jak piszemy na forum buduje nasz obraz w oczach innych oraz wyraża szacunek (lub jego brak) do tych, którzy ów tekst czytają. A wracając do elektryków, to dosyć dziwne, że nikt nie chce podjąć się szukania zwarcia (trochę niewdzięczna robota), ale w końcu chyba nie robią tego za darmo? Instalacja elektryczna Subaru jest taka sama jak każdego innego japońskiego auta - na księżyc nie lata.