Skocz do zawartości

Dziwny zapach z wentylacji


chudy_b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Któregoś pięknego dnia rano po odpaleniu poczułem dziwny zapach z wentylacji, dzień wcześniej tego nie było. Zapach przypomina końską stajnię :roll: Kto był w stadninie ten wie o co mi chodzi. Trochę to dziwne, bo bardziej bym się spodziewał stęchlizny, zgnilizny. Od tego czasu zapach pojawia się zawsze jak auto trochę postoi i znika po kilku chwilach. Pewnie czeka mnie jakaś dezynfekcja klimy. Pojechać z tym do ASO (auto na gwarancji), czy lepiej do serwisu klimatyzacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Któregoś pięknego dnia rano po odpaleniu poczułem dziwny zapach z wentylacji, dzień wcześniej tego nie było. Zapach przypomina końską stajnię :roll: Kto był w stadninie ten wie o co mi chodzi. Trochę to dziwne, bo bardziej bym się spodziewał stęchlizny, zgnilizny. Od tego czasu zapach pojawia się zawsze jak auto trochę postoi i znika po kilku chwilach. Pewnie czeka mnie jakaś dezynfekcja klimy. Pojechać z tym do ASO (auto na gwarancji), czy lepiej do serwisu klimatyzacji?

 

W istocie to zapach z klimatyzacji, różne grzyby i roztocza dają taki efekt :lol: I pewnie bardziej śmierdzi, gdy po korzystaniu z klimy wyłączysz ją i używasz samej wentylacji :?: Czas na dezynfekcję, a na tym forum można polecać tylko ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich hardkorów u mnie nie ma. Auto na pewno nie pływało, nie jeździł nim grecki właściciel baraniny, raczej nic w nim nie zdechło. W ogóle nie zawracał bym Wam tyłka, zdziwił mnie tylko rodzaj zapachu. Wydawało mi się, że wiem jak śmierdzi zatęchła klima i moim zdaniem nie powinno to mieć nic wspólnego z końmi (żywymi). Zapach jednak dochodzi z wentylacji i pewnie trzeba ją czymś popsikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...