Skocz do zawartości

**6.08.2010-"FJS & 4t-MYSIADŁO"-UŁĘŻ-trening-czasy**


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za spotkanie bardzo Wszystkim !Bardzo dziękuję w imieniu Swoim i mojej córki Oliwki za pomoc moim przyjaciołom -Jurkowi,Romkowi,Ani,serwisowi Adama i Bryka i im też (jako serwis "4T TOM-BRYK Mysiadło"sprawdzili się w 101% jak zwykle-pozdrowienia dla chłopaków z serwisu).

ZLOTOogarniacze też ogarnęli...impreza była spoko-była integracja subaru&evo a atmosfera była wymarzona....daliśmy czadu konkretnie.

 

Co do trasy?...nie mam wprawy do ustawiania prób na Ułeżu,bo nie robie szkół ani szkoleń 8razy w tygodniu,ale cały wieczór w czwartek oraz poranek w piątek zoowocoał podobno fajną próbą (podobno bardzo techniczna a zarazem zmienna ,nienudna,wyścigowo rajdowa,niepozwalająca choć na chwile się zdekoncentrować-takie miałem zamierzenie-ale to zostawiam ocenie jezdzacych).

 

Co do frekfencji?...cóż,mam taką prośbe-jeśli kiedyś czas pozwoli i będę robił jakieś spotkanie to PROSZĘ SERDECZNIE ,aby Ci co i tak nie bedą i wiedzą o tym ,a się wpisuja ....- niech nie robią sztucznego tłoku na liście...ciesze się ,ze Ci ,co są konkterni byli , Ci ,co mieli nie przyjechać dali znac w ten czy inny sposób,a Ci co się wpisali a nie byli?....norma-BEZ KOMENTARZA.I nie chodzi tu o sprawy finansowe...z jednej strony fajnie,że było mało jezdzacych(aut było dużo :mrgreen: ),ale przygotowani byliśmy na więcej,zeby kazdy pojezdił,ale cóż...forma większości nie pozwoliła :mrgreen: .

 

Ogólnie fajnie było pojezdzić na prawym...czasy?....wlepie foto potem.

Atmosfera i porządek był ok,organizacja na POLE POSTION mam nadzieje,że też się sprawdziła...

 

Mam nadzieje,że niebawem spotkamy się na jakim treningu na TORZE KIELCE , może znów jakis UŁEŻ...jak oczywiście pozwoli czas i Mi i Wam,aby pojezdzić...

 

Progres i rozwój u wszystkich był wyraznie zauwazalny po przejazdach na "prawych"z takimi wymiataczami jak Adam,Bryku,Jurek P. , Urban...mi też było miło ,że mnie powoziliście.

Jak chcecie następnym razem też będzie tak "naukowo"... :mrgreen:

 

Pozatym jak se cos przypomne to napisze.... :mrgreen:

Pozdrawiam .Fit - w imieniu swoim i moich Przyjaciół.

Pozdrowienia specjalne od mojej Oliwii dla cioci Dorotki małej Emilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany onboard - evo 11 uczy jeździć Fitnesa :P :wink:

 

 

no wkoncu się czegoś nauczyłem :D:mrgreen:

....Karol,fotel tylko sobie dokręć... :mrgreen: bo na rzucało.

Elb,z Tobą musze jeszcze pojezdzić...też coś podłapie. :twisted::D

 

PS.Ja nie neguje czasów z waszych maszynek,chodziło tylko ,że czas przejazdu chieliśmy ,aby każdy pokonał na takiej samej trasie,a nie za kazdym razem na "zmienionych"szykanach,gdzie można spokojnie łapać 3-8sek na okrązeniu...maszynka nie widzi,czy trasa jest taka sama jak 4 przejazdy wcześniej a "seędzia"widzi i może tylko potwierdzić na jakiej trasie jaki czas był..TYLKO o TO CHODZI.

Dlatego chieliśmy,żeby było w miare sprawiedliwie.

 

Pozdrawiam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj maszynka widzi, widzi :D Nawet jak zboczysz o 50cm z trasy to widać. Oczywiście nie od razu, tylko po podpięciu pod komputer. Dlatego ważna jest także uczciwość jadącego - i tu się z tobą zgodzę w 100% - ale tu innej możliwości po prostu nie widzę. Ostatecznie to nie zawody i każdy jeździ DLA SIEBIE. Jaka to satysfakcja objechać jakieś evo, gdy wiesz, że nie zrobiłeś tego uczciwie ? Żadna.

 

Sam pojechałem 2 pierwsze przejazdy omijając alejkę z opon (czas 2:40 i 2:36), ale jak się zorientowałem, że coś jest nie tak (za dobre czasy), kazałem te czasy od razu Ani wykreślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za fajną akcje. Niestety nie mogłem długo zabawić, gdyż moja małżowina niestety póki co nie podziela mojej pasji motoryzacyjnej.

Żałuję bo próba była fajna. Nie udało mi się wbić się na prawy w celach szkoleniowych poobserwować innych...

Wiem natomiast, że opony muszę na takie zabawy mieć inne...

 

Niestety robota mi się już zaczyna i czasu zaczyna brakować - ale na jakiś wypad w tym miesiącu muszę się wybrać pojeździć od świtu do zmroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazałem te czasy od razu Ani wykreślić.

 

Elbuś odrobina kultury, Ania to nie Twój pracownik, że możesz Jej coś kazać, możesz Ją tylko poprosić. Na następną pojeżdżawkę proszę przyjechać z Tofifi w ramach przeprosin :twisted: może jakoś to załagodzisz :mrgreen:

 

ewentualnie można wysłać go do mnie na naukę dobrych manier :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...