Skocz do zawartości

**6.08.2010-"FJS & 4t-MYSIADŁO"-UŁĘŻ-trening-czasy**


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Fit - Organizacja.

Adam,Urban,Ania,Jurek P.-Współogarniacze.

Banzajek,Marek"Waszkownik"-ZLOTOogarniacze.

LISTA:

1.

2. Waszkownik *

3. gr1zly

4. IWAN

5. wieczor *

6. deus_vvv*

7. korwin (do potwierdzenia kilka dni przed)

8. banzajek *

9. Retro

10. poziek*

11.Ygrek

12. Uszaty69

13. gambler

14. Mario

15. Adam.

16. Shodan

17. ARTX

18. pablo s

19. filipek

20. tarka

21. Gosia - evo

22. Piotr_K -

23. Diter

24. Evodziobak *

25. Micky *

26. PiterD *

27. (A)rturo *

28. radzioleq (potwierdze do 30 lipca, ewentualnie przyjade sie integrowac dyszlem w kombii;p)

29. w1virus (do trzech razy sztuka)

30. czort *

31. Waszka

32.orzi Nsti

33.Owoc666 sti

34. ADHD

35.Kameleon

36.Zibi E8

37. abisal2- wrx

38. Adas127

39. Pitek

40. michalek

 

BEdzie?

 

Słuchajcie,Ja ze swojej strony postaram się przygotować pojezdzawke piątkową w miare możliwości jak najlepiej,miało być trening na 10 aut ale....mamy świetne spotkanie i mysle ,ze ogarne to na 3+ ...próba będzie szybka,techniczna niezbyt pomotana,ale wymagajaca ,z elementami balansu,dohamowań,ITP... i między 60-180.

Jak ktoś będzie chciał polatać z jakimś "ogarniaczem"na prawym to spoko, jest taka możliwosć.Jeśli moja skromna osoba coś będzie mogła podpowiedzieć to służę amatorską pomocą.

Na starcie będą osoby bardzo ogarniajjące porządek i myśle ,ze będziemy jezdzić w miare na bieżąco...

Poproszę tylko aby wydrukować nr startowe z Nickami i kika liznych numerów jak ktoś nie zna kogoś z nicka...albo na miejscu napiszeny czarnym mazaczkiem na białek kartce i nakei każdy na okno i trzeba będzie się starać być w mare w kolejce...ale sądze ,ze nie będzie zbytnich przestojów....co niektórzy napewno będą walić"trzy cztery" na szerkim pasie,wiec rotacja będzie ok mysle.

 

Bonus!Dla tych co przyjezdzają w czwartek będzie moze możliwosć "pomocy"przy ustawianiu próby przed wieczorną imprezą (czyt.polatania przy ustawianiu proóby i pózniejszym jej sprawdzeniu jeżdzac ...a potem integracja).

Jak coś to pytać,pisać.....

Pozdro.Fit.

 

-- 27 lip 2010, o 22:56 --

 

Chyba zalatwie wozek do hot-dogow i was odwiedze. Dorobie na krotka skrzynie do Legaca ;)

 

Jak cos to wpadaj.... :mrgreen:

 

-- 27 lip 2010, o 22:57 --

 

może towarzysko się pojawię tacy kozacy przyjadą :idea:

 

Uwierze jak zobacze..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szubaru napisał(a):

może towarzysko się pojawię tacy kozacy przyjadą

 

 

Uwierze jak zobacze.....

 

to do zobaczenia w takim razie 8)

Spox...bądz w czwartek.... :mrgreen:

 

-- 29 lip 2010, o 16:08 --

 

Kolege Gutek prosze o kontakt na PWS lub wpisanie sie na liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze bedzieesz....reszta gotowa/???????????

 

 

gotowa :P

 

Fitnesiku słyszalem ze schudłes :twisted: zrobimy ci test w moim kubelku, bo chetnie bym posłuchal Twoich rad z prawego

 

Ale gdzie tam schudłem,przytyłem i tera chudne spowrotem...hihi...No jak uwazasz ze wogóle cosik się od mnie dowiesz to...przewioze tyłek w twoim kubełku czy taboretku... :mrgreen:

 

LISTA:

1.(za)Ostry E9N

2. Waszkownik *

3. gr1zly

4. IWAN

5. wieczor *

6. deus_vvv*

7. korwin

8. banzajek *

9. Retro

10. poziek*

11.Ygrek

12. Uszaty69

13. gambler

14. Mario

15. Adam.

16. Shodan

17. ARTX

18. pablo s

19. filipek

20. tarka

21. Gosia - evo

22.

23. Diter

24. Evodziobak *

25. Micky *

26. PiterD *

27. (A)rturo *

28. radzioleq (potwierdze do 30 lipca, ewentualnie przyjade sie integrowac dyszlem w kombii;p)

29. w1virus (do trzech razy sztuka)

30. czort *

31. Waszka

32.orzi Nsti

33.Owoc666 sti

34. ADHD

35.Kameleon

36.Zibi E8

37. abisal2- wrx

38. Adas127

39. Pitek

40. michalek

41.Damian E9Mb

42.dominikt (?)

 

KOLEDZY,JAK NASTAWIENIE,PRZYGOTOWANIA...?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę ,ze mięso się pekluje...koledzy mają dobre nastawienia.

Moja skromna propozycja to jeśli ktoś chce proponuje (a wręcz uważam za potrzebne) wziąc kaski i jezdzić w kasakch...dobra nauka jazdy w hełmie,kiedyś się przyda .

 

Porządek i dyscypline utrzymujemy Wszyscy bez wyjątków,o bezpieczenstwo dbamy Wszyscy solidarnie...za wypadki,wpadki i inne przypadki losowe Organizator (czyt.wynajmujący obiekt ,czyli Ja i współpomoc) NIE ODPOWIADAJĄ !!!

Każdy,który wjeżdza na obiekt dn.06.08.2010 automatycznie odpowiada za j/w.

 

Namiot duży "serwisowy" dla uczestników (chroniący przed słońcem lub deszczem) biore.

Grille i inne gadzety organizujcie we własnym zakresie.Ja biore mały grill turystyczny.

 

Jest zamysł,aby próba po południu była dla urozmajcenia jezdzona w odwrotną strone,także nastawcie się na przerwe 20-30min ok.13-14 godz.(ustawienie aut i trasy,możliwość spożycia jakiegos posiłku).

 

Jak będzie...zobaczymy.

Pozdro.Fit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty pomysł na imprezę z serwisem :!:

 

Gdyby nie brygada z 4T, nie pojeździł bym wcale, bo po przyjeździe na miejsce okazało się że odkręciła mi się śruba od regulacji konta pochylenia koła i miałem -5 stopni negatywu na jednym kole z tyłu :D A tak - na oko bo na oko - ale udało się przywrócić geometrię do normalności.

 

Podziękowania ponadto dla Fita, Romka, Jurka P. i oczywiście dla ANI za ogarnianie startów :D

 

PS. I pamiętajcie dać jakieś czasy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty pomysł na imprezę z serwisem :!:

 

Gdyby nie brygada z 4T, nie pojeździł bym wcale, bo po przyjeździe na miejsce okazało się że odkręciła mi się śruba od regulacji konta pochylenia koła i miałem -5 stopni negatywu na jednym kole z tyłu :D A tak - na oko bo na oko - ale udało się przywrócić geometrię do normalności.

 

Podziękowania ponadto dla Fita, Romka, Jurka P. i oczywiście dla ANI za ogarnianie startów :D

 

PS. I pamiętajcie dać jakieś czasy :mrgreen:

 

 

o czasach mozesz zapomniec bo te z racelogic'a sie nie licza :lol:

 

respect za ten czas tym Twoim............. !

 

generalnie wyjezdzilem sie strasznie, podziekowania dla organizatorow i reszty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, ale byłby to ewenement na skalę światową :lol:

 

Tak czy inaczej, czasy robiłem dla siebie i chciałem tylko zobaczyć jak mi szło na tle innych. A to czy Fit czy inni powiedzą mi że mój czas (2:39,3s) był 'legit' czy też nie - to ma dla mnie znaczenie drugorzędne.

 

Jako ciekawostkę Ci powiem, że gdy pojechał ze mną Bryku to jego czas ze stopera był o 0,5s LEPSZY niż z Racelogica :D (po prostu Bryku chciał być miły :D) I tyle jeżeli chodzi o czasy Racelogic vs stoper :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, wyjeździć się można było do oporu :mrgreen: .

 

-- 6 sie 2010, o 21:55 --

 

Ok, napiszę coś więcej.

 

 

Serwis ekstra sprawa, gratulacje dla Fitnesa za extra próbę! I szybko i technicznie, sporo się można było nauczyć :)

 

 

Ale najbardziej chciałem podziekować Adamowi & Grandpa (Brykowi) za mnóstwo cennych uwag z prawego i przejazdy szkoleniowe z lewego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - opisałem właśnie w innym wątku możliwości analityczne jakie daje najnowsze oprogramowanie Circuit Tools rzeczonego Racelogica:

viewtopic.php?f=19&t=130487&p=1102343#p1102343

 

Na wszystkich wykresach porównane są tam dwa przejazdy - mój best 2:39,22s i 2:47,01s zrobiony przez innego forumowicza jadącego moim autem.

 

evo 11 - jak wyślesz mi mailem plik ze swojej karty SD, to będę mógł nasze logi nałożyć i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziekuje za impresske WSZYSTKIM :)

 

Miało być 40 aut, jezdziło może 10, a pozostałe kilka stało bo jacys Ci kierowcy moooocno zmęczeni byli ... :P:mrgreen:

Opony śmietnik, trza nowe założyć. Zakwas w prawej nodze :mrgreen: jebaniutki hamulec to uczynił :twisted:

 

Bryku - jesteś moim idolem, możesz sie na mnie tak drzec non stop jeśli za każdym razem będę urywał 4s :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zdjecia zara wrzuce to dam linke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...