Skocz do zawartości

Fotele z grzaniem - jak to działa?


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

Auto - Impreza GL 1996, fotele przełozone z Legasia old age, skóra z podgrzewaniem. Są 2 przyciski przy dźwigni zmiany biegów, każdy ma 3 położenia - środkowe, wciśniety przód, wciśniety tył. Które połozenie daje efekt grzania? Czy w obecnych temperaturach można odczuć grzanie? Sprawdzałem dzisiaj w każdym połozeniu, niezbyt długo, ale efekt mizerny. Diody świecą w położeniu wciśniety przód, wciśniety tył, w połozeniu środkowym nie świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczeń forka 03 mogę powiedzieć, że długo się rozgrzewają (kilka minut)

 

a w moim MY07 juz po pół minucie ciepełko zaczyna dawac :) ale w lecie przyznam sie, nie probowałem, moze słabiej wyczuć to w upale... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie grzeją się bardzo szybko. W nowszych układach powinno to być wpięte w sterownik klimy aby latem przy przypadkowym włączeniu nie oparzyło tyłka. W starszych pewnie grzeje mimo wszystko. Skoro fotele są przełożone z Legacy, a Impreza nie miała takiego układu to obawiam się, że to grzanie jest po prostu nie podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goutrmet a podlaczone masz kostki pod siedzeniami z instalacja do grzania - niebieskie kostki po dfotelem i w podłodze ? . Przyciski masz LO do przodu i HI do tylu - albo odwrotnie, zaleznosci jak wlozone przyciski. pozycja srodkowa to OFF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goutrmet a podlaczone masz kostki pod siedzeniami z instalacja do grzania - niebieskie kostki po dfotelem i w podłodze ? . Przyciski masz LO do przodu i HI do tylu - albo odwrotnie, zaleznosci jak wlozone przyciski. pozycja srodkowa to OFF.
Widzę, że przewody są podłączone, a przyciski włożone zgodnie z logiką, tzn. patrząc w przód na ikonkę fotela siedzisko jest na dole, oparcie na górze.
U mnie grzeją się bardzo szybko. W nowszych układach powinno to być wpięte w sterownik klimy aby latem przy przypadkowym włączeniu nie oparzyło tyłka. W starszych pewnie grzeje mimo wszystko. Skoro fotele są przełożone z Legacy, a Impreza nie miała takiego układu to obawiam się, że to grzanie jest po prostu nie podłączone.
wiązka została zrobiona nowa, z podłączeniem do stacyjki, żeby zapobiec grzaniu po wyłączeniu auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goutrmet a podlaczone masz kostki pod siedzeniami z instalacja do grzania - niebieskie kostki po dfotelem i w podłodze ? . Przyciski masz LO do przodu i HI do tylu - albo odwrotnie, zaleznosci jak wlozone przyciski. pozycja srodkowa to OFF.
Widzę, że przewody są podłączone, a przyciski włożone zgodnie z logiką, tzn. patrząc w przód na ikonkę fotela siedzisko jest na dole, oparcie na górze.
U mnie grzeją się bardzo szybko. W nowszych układach powinno to być wpięte w sterownik klimy aby latem przy przypadkowym włączeniu nie oparzyło tyłka. W starszych pewnie grzeje mimo wszystko. Skoro fotele są przełożone z Legacy, a Impreza nie miała takiego układu to obawiam się, że to grzanie jest po prostu nie podłączone.
wiązka została zrobiona nowa, z podłączeniem do stacyjki, żeby zapobiec grzaniu po wyłączeniu auta

 

Fabrycznie grzanie podlaczone jest pod gniazdo zapalniczki samochodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dieslu momentalnie się grzeją :cool:

ale jakby muszą.. bo przy -15 samochód potrzebuje 10km na rozgrzanie silnika a co dopiero wnętrza :razz:

w każdym razie grzany zydel to jest coś :cool:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski masz LO do przodu i HI do tylu - albo odwrotnie, zaleznosci jak wlozone przyciski. pozycja srodkowa to OFF.

Akurat u mnie jest odwrotnie.

Jeśli chodzi o grzanie, to bez pośpiechu. Załącz i poczekaj parę minut. Ja u siebie na początku też myślałem, że nie grzeją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie grzany zydel to jest coś :cool:

:wink:

pókiś młody, nie gotuj swoich cojones za bardzo :wink: Z jaja na twardo kurczaka nie będzie :mrgreen:

jak przeoczyłeś temat w teges - to ja już mam TRÓJKĘ dzieci od 12 czerwca :mrgreen:

ja teraz będę gotował cojones na maxa bo już starczy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie grzany zydel to jest coś :cool:

:wink:

pókiś młody, nie gotuj swoich cojones za bardzo :wink: Z jaja na twardo kurczaka nie będzie :mrgreen:

jak przeoczyłeś temat w teges - to ja już mam TRÓJKĘ dzieci od 12 czerwca :mrgreen:

ja teraz będę gotował cojones na maxa bo już starczy :razz:

:oops: umknęło mi, gratulacje szczere choc spóźnione. Trojaczki??? :shock: :shock: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...