Skocz do zawartości

Naklejki


JKmotors

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem dość długo na forum jakiegoś działu z naklejkami, i nie znalazłem żadnego, który miałby zebrane pomysły w jednym miejscu... Jeśli źle szukam, proszę o naukę, ... i rozgrzeszenie ;).

 

Więc problem jest taki. Poszukuję naklejek firm, których podzespoły mam w swoim autku i od dłuższego czasu bez rezultatów. Chodzi mi o to, żeby były jednego koloru (w moim wypadku białe) i żeby stworzyły taki łądny rządek na drzwiach ;). Czy ktoś posiada takie rzeczy? Jeśli tak to może stworzymy taki "katalog" w tym dziale? Każdy napisze jakie posiada, skąd, bądź gdzie kupić, itd... Naklejki które akurat mnie interesują to między innymi: EBC, President, KONI, Bridgestone, no i forumowa świnka. Czy ktoś ma pomysły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :). Ja szukałem czegoś w stylu "naklejka EBC" albo "naklejka Bridgestone", a tu się okazuje, że są aukcje z miliardem wzorów (np. http://www.allegro.pl/item1101061572_oz ... lejki.html) ale żadnej nazwy nie da się wyszukać przez wyszukiwarkę :(. No ale coś już jest :).

A możesz polecić kogoś kto miałby sporo wzorów na Allegro? Chodzi o firmy tunungowe głównie. A po świnkę już się zgłaszam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem :)

 

http://www.allegro.pl/item1090737211_na ... zorow.html

 

Dzięki wielkie za informacje. No właśnie akurat wymieniłem KYB na KONI :(... Akurat trafiły mi się okazyjnie. Ale i tak dzięki :).

 

PS. A temat chyba można zamknąć, żeby nie robić tu śmietnika, przez takich nieogarniętych jak ja ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Jakbyś miał jakieś fajne wzory (np Castrol), to z chęcią przygarnę.

Hmmm... A jaką to naklejkę wymyśliłeś? Jak przeczytałem Twoją sygnaturkę (Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej:)) to wpadłem na pomysł naklejki - rozwalonej muchy :P. Tylna szyba to byłaby przesada. No ale boczna... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dość długo na forum jakiegoś działu z naklejkami, i nie znalazłem żadnego, który miałby zebrane pomysły w jednym miejscu... Jeśli źle szukam, proszę o naukę, ... i rozgrzeszenie ;).

 

Więc problem jest taki. Poszukuję naklejek firm, których podzespoły mam w swoim autku i od dłuższego czasu bez rezultatów. Chodzi mi o to, żeby były jednego koloru (w moim wypadku białe) i żeby stworzyły taki łądny rządek na drzwiach ;). Czy ktoś posiada takie rzeczy? Jeśli tak to może stworzymy taki "katalog" w tym dziale? Każdy napisze jakie posiada, skąd, bądź gdzie kupić, itd... Naklejki które akurat mnie interesują to między innymi: EBC, President, KONI, Bridgestone, no i forumowa świnka. Czy ktoś ma pomysły? :)

Nie ma żdnego problemu, zeby zrobic sobie dowolne naklejki. Szukasz na necie (google grafika) logo firmy, opisujesz wymiary i kolory jakie Ciebie interesują, walisz z tym do agencji reklamowej ( tu ważne, musi ktoś w agencji umieć, chcieć przerobić przyniesione przez Ciebie logo na wektory) i masz naklejki. Wybór folii jest spory a jak jakiegoś nie mają to kup sam w hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamówiłem sobie już gotowe na tej aukcji, ale dzięki za pomoc, faktycznie w ostateczności można zrobić wszystko samemu od podstaw. Chociaz będzie tak jak się chce, a nie tak jak wypadnie dobierając te gotowe. A z przerobieniem na wektory nie ma problemu ;).

 

Tak na marginesie napisałem maila do kilkunastu firm tuningowych (do działu marketingu), z pytaniem czy posiadają takiego typu gadżety reklamowe, i czy mogę sobie je nakleić na zasadzie symbiozy (ja się cieszę, oni reklamują). Śmieszne jest to, że wiekszość kompletnie mnie olała i nawet nie odpisała, a dotychczas dostałem trzy maile zwrotne z treścią troszkę bardziej rozbudowaną niż "s********j"... Ciekaw jestem jaka jest polityka takich firm. Chce sobie nakleić ich loga, i muszę za nie płacić osobie trzeciej z drukarni. Jakby ktoś chciał sobie obkleić samochód nazwą mojej firmy (przyszłej :D) to nie miałbym sprzeciwów, i nawet bym to zrobił za Niego...

 

PS. Czy każdy fan Imprezy gra w snookera, kibicuje barcelonie i lubi firme Yamaha? Bo jest już takich dwóch ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamówiłem sobie już gotowe na tej aukcji, ale dzięki za pomoc, faktycznie w ostateczności można zrobić wszystko samemu od podstaw. Chociaz będzie tak jak się chce, a nie tak jak wypadnie dobierając te gotowe. A z przerobieniem na wektory nie ma problemu ;).

 

Tak na marginesie napisałem maila do kilkunastu firm tuningowych (do działu marketingu), z pytaniem czy posiadają takiego typu gadżety reklamowe, i czy mogę sobie je nakleić na zasadzie symbiozy (ja się cieszę, oni reklamują). Śmieszne jest to, że wiekszość kompletnie mnie olała i nawet nie odpisała, a dotychczas dostałem trzy maile zwrotne z treścią troszkę bardziej rozbudowaną niż "s********j"... Ciekaw jestem jaka jest polityka takich firm. Chce sobie nakleić ich loga, i muszę za nie płacić osobie trzeciej z drukarni. Jakby ktoś chciał sobie obkleić samochód nazwą mojej firmy (przyszłej :D) to nie miałbym sprzeciwów, i nawet bym to zrobił za Niego...

 

PS. Czy każdy fan Imprezy gra w snookera, kibicuje barcelonie i lubi firme Yamaha? Bo jest już takich dwóch ;).

1. Jeśli nie ma problemu z przerobieniem na wektory, to czasem coś podeślę bo nie zawsze mają czas żeby szybko to zrobić ;)

2.Nie gram snookera, ale uwielbiam oglądać, mam yzf r6, a Barca to najlepszy klub na świecie :) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zapraszam ;). Tylko musisz sprecyzowac jaki potrzebujesz format wyjściowy plików, bo ja mam linuxa i pracuję na GIMPie i to różnie czasem bywa. Jak potrzebujesz, to mogę coś nawet zaprojektować amatorsko.

2. Hehe. Tu sie zgadzam. Barcelona Rulez :). Ja w snookera grałem kilka razy, oprócz tego że strasznie trudny, bardzo fajna sprawa. A Yamahy sobie nie kupię nigdy, za szybka, narazie sie boje kupić WRXa... :D.

PS. Flagę szkocji? Ja też bym sobie nakleił... Jednoczę się ze szkotami gazując Subaru ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Flagę szkocji? Ja też bym sobie nakleił... Jednoczę się ze szkotami gazując Subaru ;).

 

ja sie jednocze bardziej z Colinem :wink: , a subru juz mialem zagazowane tylko awaria wtryskow go nekala, dzis rano bylem w spa u jako i wszystko chodzi jak trza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Flagę szkocji? Ja też bym sobie nakleił... Jednoczę się ze szkotami gazując Subaru ;).

 

tylko bez takich mi tu! :wink: auta przerobione na LPG to w Szkocji egzotyka i proceder niemal nieznany :P

 

bialy krzyz Sw Andrzeja na niebieskim tle na Subaru to raczej gest ku pamieci McRae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci się wydaje! Oni są z jednej strony skąpi, ale z drugiej próbują udawać, że tak nie jest. Kończy się to tak, że gaz jest w każdym Szkockim samochodzie (tak, tak, w dieslu też :D), ale za to bardzo starannie ukryty. Ostatnio widziałem taki samochód z czerwoną butlą gazową stylizowaną na gasnicę pod fotelem kierowcy! Gorzej jak ktoś będzie chciał jej użyć do pożaru ;). Takie głupoty z nudów pisze, ale oczywiście z pełnym Szkockim szacunkiem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Flagę szkocji? Ja też bym sobie nakleił... Jednoczę się ze szkotami gazując Subaru ;).

 

tylko bez takich mi tu! :wink: auta przerobione na LPG to w Szkocji egzotyka i proceder niemal nieznany :P

 

bialy krzyz Sw Andrzeja na niebieskim tle na Subaru to raczej gest ku pamieci McRae

 

egzotyka i proceder nie znany :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy krzyz Sw Andrzeja na niebieskim tle na Subaru to raczej gest ku pamieci McRae

 

Mam taki i oznacza to według mnie właśnie to (zapomniałem go tylko ciągle przykleić :oops: ale mam :D). Podobnie jak noszenie ciuchów Colin McRae, których logo to właśnie krzyż Św. Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...