Skocz do zawartości

Adrenalina z AcceLeration


acceleration

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach doskonalenia techniki jazdy oraz treningach rajdowych i pojeżdżawkach

które odbywają się w każdą niedzielę ( ewentualnie w sobotę ) w Częstochowie .

:!: :!: :!: UWAGA :!: :!: :!:

Dodatkową atrakcją jest odcinek rajdowy o łącznej długości 5 km specjalnie przygotowany do tego typu pojeżdżawek i szkoleń.

Jest to odcinek o zmiennej nawierzchni trawiastej , szutrowej , betonowej i asfaltowej .

 

Najbliższy termin spotkania : 04-07-2010 / Szkolenie II Stopnia i pojeżdżawka .

 

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy oraz telefoniczny :

+48 501 175 919

+48 513 175 010

alsds@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10.00 krótkim teoretycznym wprowadzeniem a kończy około godziny 17.00 w tym mała przerwa obiadowa.

Filmy i zdjęcia z pierwszej sesji na nowym odcinku postaram się zamieścić tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

W chwili obecnej pozostaje uwierzyć na słowo ;)

Cena za cały dzień to 300 zł w tym opiekę doświadczonych instruktorów techniki jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bardzo polecam.jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy subaru i nie tylko w kraju.Takich nauczycieli jak lenczowski juz nie ma.bardzo gorąco polecam wypad do czestochowy na spotkanie z gigantem polskich rajdow a do tego z facetem ktory niesamowicie potrafi przekazac wiedze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bardzo polecam.jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy subaru i nie tylko w kraju.Takich nauczycieli jak lenczowski juz nie ma.bardzo gorąco polecam wypad do czestochowy na spotkanie z gigantem polskich rajdow a do tego z facetem ktory niesamowicie potrafi przekazac wiedze !

:oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można przyjechać na I stopień i czemu tak daleko :wink:

 

Chciałam jechać na SJS w drugiej połowie sierpnia, ale może bym do Was przyjechała :mrgreen:

 

marzy mi się II stopień zimą 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może AcceLeration zawitałoby kiedyś do 3miasta (najlepiej zimą)...chętnych raczej by nie brakowało :idea:

 

Problemem lokalnej społeczności (od dość dawna) jest brak porządnych tego typu szkoleń w okolicy i wydaje mi się, że głód wiedzy i doświadczenia jest w tym temacie spory :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kresce jeszcze zimą były próby zorganizowania czegoś tutaj bliżej, rozbijało się o lokalizację oraz ilość chętnych.

Teraz z dostępnych lokalizacji wypadł Borsk, ewent. ktoś wspominał o dostępie do Pruszcza, ale na pewno jest Debrzno. Zawsze to bliżej, niż do Częstochowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne terminy Spotkań w Częstochowie :

10-07-2010 - Szkolenie I, II stopień

11-07-2010 - Szkolenie II stopień , trening dla samochodów sportowych.

 

 

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy oraz telefoniczny :

+48 501 175 919

+48 513 175 010

alsds@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może AcceLeration zawitałoby kiedyś do 3miasta (najlepiej zimą)...chętnych raczej by nie brakowało :idea:

 

Problemem lokalnej społeczności (od dość dawna) jest brak porządnych tego typu szkoleń w okolicy i wydaje mi się, że głód wiedzy i doświadczenia jest w tym temacie spory :mrgreen:

 

Myślę że uda się coś zorganizować w 3mieście o ile będzie gdzie. Jeśli może widzieliście miejsce do zorganizowania tego typu spotkania to proszę dajcie znać :)

Ja oczywiście przewinę temat AL -owi i damy nowy temacik na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...