Jump to content

Adrenalina z AcceLeration

acceleration
 Share

Recommended Posts

Witam,

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach doskonalenia techniki jazdy oraz treningach rajdowych i pojeżdżawkach

które odbywają się w każdą niedzielę ( ewentualnie w sobotę ) w Częstochowie .

:!: :!: :!: UWAGA :!: :!: :!:

Dodatkową atrakcją jest odcinek rajdowy o łącznej długości 5 km specjalnie przygotowany do tego typu pojeżdżawek i szkoleń.

Jest to odcinek o zmiennej nawierzchni trawiastej , szutrowej , betonowej i asfaltowej .

Najbliższy termin spotkania : 04-07-2010 / Szkolenie II Stopnia i pojeżdżawka .

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy oraz telefoniczny :

+48 501 175 919

+48 513 175 010

alsds@interia.eu

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10.00 krótkim teoretycznym wprowadzeniem a kończy około godziny 17.00 w tym mała przerwa obiadowa.

Filmy i zdjęcia z pierwszej sesji na nowym odcinku postaram się zamieścić tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

W chwili obecnej pozostaje uwierzyć na słowo ;)

Cena za cały dzień to 300 zł w tym opiekę doświadczonych instruktorów techniki jazdy .

bardzo bardzo polecam.jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy subaru i nie tylko w kraju.Takich nauczycieli jak lenczowski juz nie ma.bardzo gorąco polecam wypad do czestochowy na spotkanie z gigantem polskich rajdow a do tego z facetem ktory niesamowicie potrafi przekazac wiedze !

bardzo bardzo polecam.jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy subaru i nie tylko w kraju.Takich nauczycieli jak lenczowski juz nie ma.bardzo gorąco polecam wypad do czestochowy na spotkanie z gigantem polskich rajdow a do tego z facetem ktory niesamowicie potrafi przekazac wiedze !

:oops::oops:

Ja również polecam, klimat i wiedza przekazana na szkoleniach jest niebywała :) Jak tylko będę miał wolną przyszłą sobotę/niedziele to się pojawie :)

Związek z motosportem jest silny :twisted:

img3850.jpg

Kiedy będzie można przyjechać na I stopień i czemu tak daleko :wink:

Chciałam jechać na SJS w drugiej połowie sierpnia, ale może bym do Was przyjechała :mrgreen:

marzy mi się II stopień zimą 8) :wink:

A może AcceLeration zawitałoby kiedyś do 3miasta (najlepiej zimą)...chętnych raczej by nie brakowało :idea:

Problemem lokalnej społeczności (od dość dawna) jest brak porządnych tego typu szkoleń w okolicy i wydaje mi się, że głód wiedzy i doświadczenia jest w tym temacie spory :mrgreen:

Na kresce jeszcze zimą były próby zorganizowania czegoś tutaj bliżej, rozbijało się o lokalizację oraz ilość chętnych.

Teraz z dostępnych lokalizacji wypadł Borsk, ewent. ktoś wspominał o dostępie do Pruszcza, ale na pewno jest Debrzno. Zawsze to bliżej, niż do Częstochowy...

A może AcceLeration zawitałoby kiedyś do 3miasta (najlepiej zimą)...chętnych raczej by nie brakowało :idea:

Problemem lokalnej społeczności (od dość dawna) jest brak porządnych tego typu szkoleń w okolicy i wydaje mi się, że głód wiedzy i doświadczenia jest w tym temacie spory :mrgreen:

Myślę że uda się coś zorganizować w 3mieście o ile będzie gdzie. Jeśli może widzieliście miejsce do zorganizowania tego typu spotkania to proszę dajcie znać :)

Ja oczywiście przewinę temat AL -owi i damy nowy temacik na Forum :)

Myślę że uda się coś zorganizować w 3mieście o ile będzie gdzie. Jeśli może widzieliście miejsce do zorganizowania tego typu spotkania to proszę dajcie znać :)

I to jest właśnie największy problem 3M...nie ma gdzie :evil: