Skocz do zawartości

kawiorowe szaleństwo w Poznaniu na torze


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07 (piątek) mam dwa wolne miejsca w doborowym towarzystwie na całodzienne szaleństwo na torze Poznań. Spotkanie naprawde kawiorowe bo będziemy cały dzień jeździć tym :arrow: http://www.radicalpolska.pl/pl/modele/sr3-rs/fakty

To dyspozycji bedzie kilka egzemplarzy jezdzacych non stop, min. 200 km przejechanych po torze Poznań, to praktycznie cały dzień, bo bolid jest bardzo wymagający fizycznie , nie ma żadnych systemów itd. Czasy jakie robi na torze , to ok 1,40 ,Marcinkiewicz ok 1,30, wiec sobie wyobraźcie co sie dzieje :twisted: .Najlepsze Evo czy subaru, ledwą dojdą 1,45, Jest to jedne z najszybszych aut na świecie i pobija wszelkie rekordy m.inn. petle północną robi szybciej niz jakiekolwiek porsche gt2. Wyscigowe Ferrari Macka Stańco za 400 000 euro ok.1,36

W cenie jest wszystko , paliwo, opony , catering, instruktorzy , tor itd. Ekipa max 8 osób aby jak najwiecej pojeździć.

Cena to ok 9 tys, co niby nie wydaje sie mało ale.... jak sie weźmie jakieś evo czy subaru, policzy transport, paliwo, kika kpl. opon, klocki, tarcze, zużycie auta, to cena bedzie zblizona jak nie większa, a frajda z jazdy ( podobno) jest niesamowita.

Towarzystwo też bedzie doborowe, bo, Leszek Kuzaj, Marcinkiewicz, chyba Lucas, no i ja :twisted::mrgreen:

Chętnych prosze pisac, na adres: carfit@xl.wp.pl

 

kilka ciekawych filmików

http://www.radicalpolska.pl/pl/multimed ... ical-sr-rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVN-Turbo chyba w "Raporcie" była wzmianka o tej imprezie. Wspominali, że za cały weekend koszt to 25000zł + jakieś jeszcze opłaty typu wpisowe, ubezpieczenie i coś tam, coś tam. Tak, że 9000zł to chyba promocja!

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa to sie swietnia sklada 30/07 mam urodziny :idea::mrgreen: i juz masz pomysl na prezent :wink: :mrgreen::mrgreen:

 

Ps. jak dasz rabat to biore :lol::mrgreen::mrgreen:

 

No to ja też sobie zrobie wtedy urodziny :twisted::mrgreen: , i kupimy sobie razem po prezencie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVN-Turbo chyba w "Raporcie" była wzmianka o tej imprezie. Wspominali, że za cały weekend koszt to 25000zł + jakieś jeszcze opłaty typu wpisowe, ubezpieczenie i coś tam, coś tam. Tak, że 9000zł to chyba promocja!

;-)

 

 

Pewnie że promocja, bo ja dokładam reszte z własnej kieszeni :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz 9000, a za pozostałe 16000 kupujesz alkohol na urodziny Carfita. Chociaż nie wiem, czy wystarczy. ;)

 

 

:mrgreen: , od biedy może by starczyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo też bedzie doborowe, bo, ........................, no i ja

 

takie towarzystwo i jeszcze nikt nie zapłacił to się może już nie powtórzyć 8) 8)

 

Płacisz 9000, a za pozostałe 16000 kupujesz alkohol na urodziny Carfita. Chociaż nie wiem, czy wystarczy. ;)

No to ładny kawior!

8)

 

kawior to na zakąskę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam filmik z naszego małego forumowego spotkania podczas przedostatniej rundy WSMP...

 

zalecam szczególna uwagę od 0:22 8)

 

 

 

już zazdroszczę tym, którzy mają możliwość się pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...