Jump to content

kawiorowe szaleństwo w Poznaniu na torze

carfit
 Share

Recommended Posts

W dniu 30.07 (piątek) mam dwa wolne miejsca w doborowym towarzystwie na całodzienne szaleństwo na torze Poznań. Spotkanie naprawde kawiorowe bo będziemy cały dzień jeździć tym :arrow: http://www.radicalpolska.pl/pl/modele/sr3-rs/fakty

To dyspozycji bedzie kilka egzemplarzy jezdzacych non stop, min. 200 km przejechanych po torze Poznań, to praktycznie cały dzień, bo bolid jest bardzo wymagający fizycznie , nie ma żadnych systemów itd. Czasy jakie robi na torze , to ok 1,40 ,Marcinkiewicz ok 1,30, wiec sobie wyobraźcie co sie dzieje :twisted: .Najlepsze Evo czy subaru, ledwą dojdą 1,45, Jest to jedne z najszybszych aut na świecie i pobija wszelkie rekordy m.inn. petle północną robi szybciej niz jakiekolwiek porsche gt2. Wyscigowe Ferrari Macka Stańco za 400 000 euro ok.1,36

W cenie jest wszystko , paliwo, opony , catering, instruktorzy , tor itd. Ekipa max 8 osób aby jak najwiecej pojeździć.

Cena to ok 9 tys, co niby nie wydaje sie mało ale.... jak sie weźmie jakieś evo czy subaru, policzy transport, paliwo, kika kpl. opon, klocki, tarcze, zużycie auta, to cena bedzie zblizona jak nie większa, a frajda z jazdy ( podobno) jest niesamowita.

Towarzystwo też bedzie doborowe, bo, Leszek Kuzaj, Marcinkiewicz, chyba Lucas, no i ja :twisted::mrgreen:

Chętnych prosze pisac, na adres: carfit@xl.wp.pl

kilka ciekawych filmików

http://www.radicalpolska.pl/pl/multimed ... ical-sr-rs

Mam do wyboru; skrzynia do mojego wrx'a, albo impreza!

Zastanowię się!

:roll: :mrgreen:

skrzynie se kiedyś kupisz :mrgreen:

Wczoraj na TVN-Turbo chyba w "Raporcie" była wzmianka o tej imprezie. Wspominali, że za cały weekend koszt to 25000zł + jakieś jeszcze opłaty typu wpisowe, ubezpieczenie i coś tam, coś tam. Tak, że 9000zł to chyba promocja!

;-)

aaaaaaa to sie swietnia sklada 30/07 mam urodziny :idea::mrgreen: i juz masz pomysl na prezent :wink: :mrgreen::mrgreen:

Ps. jak dasz rabat to biore :lol::mrgreen::mrgreen:

No to ja też sobie zrobie wtedy urodziny :twisted::mrgreen: , i kupimy sobie razem po prezencie :mrgreen:

Wczoraj na TVN-Turbo chyba w "Raporcie" była wzmianka o tej imprezie. Wspominali, że za cały weekend koszt to 25000zł + jakieś jeszcze opłaty typu wpisowe, ubezpieczenie i coś tam, coś tam. Tak, że 9000zł to chyba promocja!

;-)

Pewnie że promocja, bo ja dokładam reszte z własnej kieszeni :wink: :mrgreen:

Płacisz 9000, a za pozostałe 16000 kupujesz alkohol na urodziny Carfita. Chociaż nie wiem, czy wystarczy. ;)

:mrgreen: , od biedy może by starczyło :wink:

Towarzystwo też bedzie doborowe, bo, ........................, no i ja

takie towarzystwo i jeszcze nikt nie zapłacił to się może już nie powtórzyć 8) 8)

Płacisz 9000, a za pozostałe 16000 kupujesz alkohol na urodziny Carfita. Chociaż nie wiem, czy wystarczy. ;)

No to ładny kawior!

8)

kawior to na zakąskę :wink: :mrgreen:

polecam filmik z naszego małego forumowego spotkania podczas przedostatniej rundy WSMP...

zalecam szczególna uwagę od 0:22 8)

już zazdroszczę tym, którzy mają możliwość się pobawić

polecam filmik z naszego małego forumowego spotkania podczas przedostatniej rundy WSMP...

operator niezły :cool:

tylko po co te kie filmował?