Skocz do zawartości

petla kabaty


zygmunt3waza

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

poszukujac codziennie tudziez i owdzie wypatrzylem dziewiczy (juz nie 8) ) parking przy lesie kabackim, przy zajezdni autobusowej 519. nawierzchnia trawa szuter plyty. dla tych co pare kolek chcieli by bokiem przed snem pyknac w sam raz jak znalazl. chcetnych zapraszam dzisiaj (sobota 26 czerwiec) po 2230. parking w dzien wykorzystywany w celach zarobkowych, ale w nocy jest pusto (nieraz jakis samochod stoi w celach raczej wiadomych). godzina i dzien taki sobie ale jak komus sie nudzi, to jak znalazl. ja wracam z urodzin i tam bede upalal :twisted:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem wlasnie 8) dzisiaj sam sie mialem wziac za te czesc parkingu. poprawilem troche. trzeba doorac wszystko zeby wogole trawy nie bylo, bo mi baraka na trawie przodem wypada jak przod naped. a gdzie niegdzie przy rowie jest wasko zeby leciec pelnym gazem. i jeszcze sie pare debili centralnie w miejscach strategicznych ustawilo. a mowilem ze bede ale troche pozniej. moze jutro?? czy tam dzisiaj. ja licze byc. moze sie nie wjebie tak jak dzisiaj i nie zapomne ze wskaznik paliwa wariuje :) i stacja z buta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było, pobawiliśmy sie w turbodoładowane kultywatory -dzis rano po przyjeździe do pracy otworzyłem tylne drzwi aby wysypać garść ziemii ze szczelin :D.

Następny razem przydałby się szpadel albo większe grabie żeby co większe dziury zasypywać - reszta to piękna akcja. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima to mozna u mnie po polu polatac 8). ja wczoraj nadkole poswiecilem, i kawalek zdezaka. ale, zawsze lepiej przyjebac w slupek niz samochod lub drzewo. mozna by wyjac wszystkie i postawic plastikowe. tylko ze jestem pewien ze wtedy to sie ci co oplaty zbieraja troche zdenerwuja 8) a odnosnie wczorajszej interwencji panow na niebiesko to nie nas szukali. ten teren nie jest droga publiczna i mozna robic co sie chce. no prawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...