Skocz do zawartości

Pojeżdżafffka Trzy i Pół


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jako że temat się ruszył i po rozmowie z emotorsport ( przypomnijcie mi imie tego pana bo zapomniałem :P :P :P )

 

w ogóle i szczególe:

sobota 31 lipca:

robimy track day oraz trening przed zawodami od ok 12 do zachodu słońca ;) wieczorem pod grzybem imprezka, grill itp ;) jednym słowem integracja

podzielimy to na dwie jakby części, od rana do mniej więcej ok 16 jeździmy tylko po asfalcie, potem dołączamy do tego szutry, musimy tak zrobić bo na pewno będzie pare osób które będą chciały tylko po czystym torze jeździć ;)

wszystko w formie wolnych przejazdów, po 3-5 samochody na torze bez pomiaru czasu,

jeśli ktoś chce na dwa dni to nie ma sprawy, hotelik w areoklubie jest czynny a jak ktoś chce pod namiot to też nie ma sprawy, prąd i łazienki będą czynne na torze ;)

 

niedziela 1 sierpnia:

od rana Puchar Metropolii, od 08:00 do 10:30 trening na torze, bez pomiaru czasu, 10:45 odprawa, 11:00 przejazd zapoznawczy & start pierwszego uczestnika

http://coloseumms.pl/puchar.html kończymy ok 15:30-16:00,

 

ceny:

sam track day & trening w sobote(bez udziału w zawodach) - 50 zł

wpisowe na Puchar Metropolii 100 lub 150 zł, w tym jest start w zawodach z pomiarem czasu na kostki(chipy), trening poranny w niedziele, jesli kierowca się zgłosi już w sobote to w cenie wpisowego ma też zapewniony trening w sobote ;)

koszty użycia łazienki czy prądu macie za free :P

 

na obiekcie jest też "wulkanizacja", gdzie bez problemu przełożą opony i napompują powietrzem,

 

jesli macie jeszcze pytania to pytajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ja to jak jakis marsjanin - ale zupelnie zwyczajnie o benzyne pytalem :) Czy jest bez problemu 98okt w okolicy.

Moze troche dziwne pytanie - ale tu gdzie mieszkam nie jest to takie oczywiste i jakos zwyczajowo sie wole upewnic, ze nie trzeba bedzie po paliwo 30km jezdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ja to jak jakis marsjanin - ale zupelnie zwyczajnie o benzyne pytalem :) Czy jest bez problemu 98okt w okolicy.

Moze troche dziwne pytanie - ale tu gdzie mieszkam nie jest to takie oczywiste i jakos zwyczajowo sie wole upewnic, ze nie trzeba bedzie po paliwo 30km jezdzic ;)

 

Spoko Jacku, jak coś, to znamy adres ,,babci", co sprzedaje 98....wtedy, kiedy stacje są pozamykane... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczysz na odkupienie truchla? Hehehehehe...

 

Wlasnie smignelismy nia na wywczas do Trojmiasta :mrgreen: , to jest zadziwiajaco twarda bestria. Cieszy mnie, ze pol dnia ma byc po czystym asfalcie - bede mogl wreszcie skonsumowac Speedline 15", ktore kiedys nie wiadomo po co kupilem :wink:

 

Nawet gdybym odebral do tego czasu Legaca, co jest dosc realne, to i tak przyjade Astra. Trzeba czynic nowa swiecka tradycje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo ostatnio lał zapewne 98 (mówił, że nic innego nie leje) na wspomnianym wyżej BP, a ja na IIP lałem 98 na położonym niewiele dalej Lukoilu.

Ja też na 3P lałem 98 na tym BP, nawet 2x (przed i po). Nie zauważyłem żadnych problemów poza szybkim ubywaniem ze zbiornika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...