Skocz do zawartości

Pojeżdżafffka Trzy i Pół


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wlasnie wrocilem z wojazy do domu.

Moze nie jakos ekstremalnie, ale sobie pojezdzilem - w zwiazku z faktem, ze juz w sobote zagotowalem hamulce i balem sie, ze nie bede mial czym jechac dalej na wakacje (po przygodach Marcina i Grzywaczewskiego te obawy chyba nie byly bezpodstawne :)) zawody niedzielne sobie odpuscilem - ale i tak bylo przyjemnie.

Jakies filmiki z soboty pojawia sie na tubie jakos po niedzieli, jak wroce juz do Dublina.

 

Niepotrzebnie sie trzepalem o swoje opony nowki - i tak jedna rozwalilem potem w jakims podmiedzyrzeckim pierdziszewie :)

Oczywiscie, zeby lekko nie bylo, poszlo naciecie z boku i opona do wyrzucenia :)

 

Udalo mi sie kupic jakis niedrogi komplet uzywek na 4 kola na dojezdzenie - ale w zwiazku z tym, ze wiozlem jeszcze kolka Pitera do zwrotu w Pabianicach - moj samochod wygladal jak woz serwisowy - do oporu zapchany oponami i kolami.

Moj bagaz jechal na przednim fotelu :)

 

Zawsze jakies przygody.

 

Ciesze sie, ze Grzywaczewski dojechal jakos do Lodzi - bo prawde mowiac, sytuacja wygladala juz raczej na przegrana, zanim sie wyczarowal magik i zlozyl z jakichs znalezionych na szrocie kawalkow cos w miare dzialajacego.

A juz wrozylem pociag :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dobrze pójdzie to za 30 minut film z Torunia będzie na serwerze do ściągnięcia. 320mb nieobrobionego filmu bo nie umiem tego dobrze zrobić :P

 

-- 6 sie 2010, o 11:15 --

 

Niestety darmowy serwer się przyblokował jak mu chciałem wrzucić 300mb... nie wiem jak ale do 24.00 wrzucę ten materiał :!:

 

-- 6 sie 2010, o 14:36 --

 

Jakość filmików średnia ale coś tam widać ;)

nr 1

 

-- 6 sie 2010, o 14:58 --

 

nr 2

 

-- 6 sie 2010, o 15:20 --

 

nr 3

 

-- 6 sie 2010, o 15:32 --

 

gazik sie driftuje ;)

Szuter i więcej Volva bedzie pod wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dwa filmiki z soboty:

 

 

 

 

Pozniej wjedzie jeszcze pare onboardow Grzywaczewskiego i moich - nuda wieje, ale jakby ktos chcial obejrzec, to prosze bardzo :)

 

A oto i one:

http://www.youtube.com/watch?v=E3cVw5_reAQ

 

 

Kilka onboardow Grzywaczewskiego z niedzieli postaram sie wrzucic jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie wstydze... :oops:

 

 

To się przełam i wsądź w końcu w swojego BOJLIDA... :P:lol: , jaki jest, taki jest, chciał czy nie...ale dalej, mimo wielu starań :twisted: jest to Subaru... :) , chyba widziałem przedwczoraj tego jego twórcę :mrgreen::twisted::evil::mrgreen: , pana mecenasa, czy inżyniera...czy jaką to miał ostatnio ksywkę.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pozno niz wcale - jeszcze troche fotek z soboty i niedzieli:

 

http://picasaweb.google.com/jacekrudows ... jezdzawka#

 

Przy czym sobotnie sa chyba wszystkie autorstwa ladniejszej polowy Grzywaczewskiego - Iwi :)

 

Ogolnie talentu do zdjec sportowych to ja nie mam, wiec wybaczcie pewna monotonie zdjec niedzielnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...