Jump to content

problem z przyspieszeniem w gt-u-pomocy...

boju21
 Share

Recommended Posts

witam koledzy dzis ukonczyłem swoje subaru GT I mam straszny problem przy nagłym przyspieszaniu przy 3 tys obrotów strasznie szarpnie z dwa razy ze przez przednia szybe mozna wypasc:( a pózniej ciagnie do konca juz bez problemu-prosze pomózcie bo byłem na komputerze i wszystko jest oki przepływka także,a tak byc nie moze.pozdrawiam....

tak jak napisał Harvester, powodów może być dużo, np sprawdź doładowanie, jak już napisał ravo, sprawdź ciśnienie paliwa (może pompka nie daje rady)...

znaczy sie ukonczyłem-było po kolizji i juz jezdzi ,własnie ze zegarów nie mam,tak wszystko jest oki nie faluje na obrotach ,silnik pieknie chodzi ,na postoju gdy sie gazuje wszystko jest oki,natomiast podczas jazdy gdy sie wcisnie gazd do dechy to szarpnie przy 3 tys ale naprawde mocno.a pozniej idzie dalej na obroty,gdzies wyczytałem ze to moga byc swiece i kable ale czy to prawda??na komputerze było wszystko oki,zero błedów czyli sam juz nie wiem do kogo z tym jechac bo jestem z okolic poznania znaczy sie z wągrowca a tak naprawde tu nikt nie ma pojecia o takim aucie

• 3 weeks later...