Skocz do zawartości

2.5 czy 3.0 H6


184334

Rekomendowane odpowiedzi

a jak Ci pomoże Pan z Assistance o 2giej w nocy jak rozwalisz felgę ? Pianka nie da rady więc odholuje Cię najbliższego serwisu a tam spędzisz 1 lub 2 dni na ich koszt aż naprawią felgę. Niby ok ale normalny zapas rozwiązuje problem w 20min. i jedziesz dalej.

 

Nie wczytywalem sie w regulamin swiadczenia uslugi, ale chyba jest cos wspomniane o hotelu lub aucie zastepczym. Poza tym ja osobiscie mam 16 na zime i 17 na lato, wiec i tak 16" zapasowka latem nie wiele pomoze. Raz jeden zlapalem gume (od kilku lat), tak, ze zaczelo mi schodzic powietrze, pierwszy lepszy zaklad ogarnal problem w 20 min, bez babrania sie w lewarki, sruby itd z mojej strony. Nawet nie chcalo mi sie spraya wyciagac ani dzwonic.

Natomiast na dobra dziure w drodze to i czasem felga moze nie pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa assistnace w cenie AC, przyjezdzaja bez problemu gdy nawet braknie benzyny czy jest problem z kolem. Zasieg to cala EU+ kraje nad Adriatykiem. Ja swoja zapasowke wywalilem od razu, 3 lata temu. Mam assistance + spray.

 

Może powinienem był dodać, że chodzi o kilkuletnie używane auto :) a nie nówke z salonu z pełnym firmowym pakietem.

 

Mam w obecnym aucie AC w Allianz i mój pakiet obejmuje (w Polsce) bezpłatną lawetę do 70km. Nie wiem jak z hotelami i noclegami, choć wiem, że zapewniają jakieś auto zastępcze. Pech chciał, że dwa razy miałem samochód unieruchomiony - raz 80km od Krakowa, drugi raz pod blokiem (w tym wypadku assistance nie obowiącuje, musi być minimum 20 lub 30km).

 

Spray może nie pomóc - sam miałem sytuację, gdzie pogięta felga kompletnie nie trzymała pianki, musiałem jechać na zapasie do domu.

// Koniec offtopicu o AC ;)

 

Podsumowując wszelkie informacje z tego wątku i z tego: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1093225#p1093225 jasno dla mnie wynika, że H6 i LPG to kiepski pomysł.

 

Dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ja osobiscie mam 16 na zime i 17 na lato, wiec i tak 16" zapasowka latem nie wiele pomoze.

 

 

A w czym tu problem? Bo chyba jedynie w źle dobranych zamiennikach opon (16/17)??

 

Niewielka roznica jest + rozny stan opon zima/lato. Kiedys dostalem reprymende w serwisie, bo przyjechalem na roznych kolach/oponach, zeby lepiej tak nie robic. Fakt, ze wtedy byl rozny profil /60 i /65, a auto dopiero kupilem i czekalem na opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...