Jump to content

Trasa nr 5: Wrocław - Piła


owoc666

Recommended Posts

Czy któryś z forumowiczów zna tą trasę? Jak ona wygląda? Są roboty? Etc. Bo planuję drogę nad morze... I nie wiem na co się zdecydować. Jadę w okolice Koszalina.

 

ViaMichelin pokazuje: Kraków - Katowice - Wrocław - Poznań - Piła - Koszalin.

 

Nasze plany: Kraków - Katowice - Częstochowa - Łódź - Toruń - Bydgoszcz - Koszalin.

 

Czekam na wasze opinie, howgh!

Link to comment
Share on other sites

Owoc : kiepsko to wymyśliłeś, dołożysz kilometrów a na autostradzie nie nadrobisz czasu a po drodze 3 porazki: Gliwice,Wrocław,Poznań. Jedź lepiej gierkówką na Łódź, Włocławek, Toruń,Swiecie,Tuchola,Chojnice, Biały Bór, Koszalin, z Krakowa 630 km, roboty masz między Tucholą a Świeciem więc tam lepiej nie być w Godzinach szczytu. Łódz sie przejeżdrza w miarę a najgorszy odcinek to z Łodzi do Krośniewic,reszta ok. A ta druga droga to z Poznania częsyto jeździłem na pn i tam droga jest ok i ruch niewielki. Do Poznania jednak całkiem inaczej (Piotrków-Łask,Koło-Konin i dalej autostradą- bliżej niż przez Wrocław i też dużo km 'szybkimi" drogami.

Link to comment
Share on other sites

Czy któryś z forumowiczów zna tą trasę? Jak ona wygląda? Są roboty? Etc. Bo planuję drogę nad morze... I nie wiem na co się zdecydować. Jadę w okolice Koszalina.

Czekam na wasze opinie, howgh!

 

Ja często jeżdżę do Wielkopolski - do tego momentu mogę Ci pomóc, bo wydaje mi się, że to co masz wytyczone teraz jest kiepskie 8) Mam swoją sprawdzoną trasę - w zasadzie bezproblemowa jazda Kraków - Września (koło Poznania).

 

Kraków - A4 - Częstochowa - Kłobuck - Krzepice - Wieluń - Złoczew - Sieradz - Błaszki - Kalisz. Następnie w zależności od upodobań lecisz, albo na Wrześnię (a stamtąd szybka trasa na Poznań, ok. pół godziny) - jeśli koniecznie chcesz się pchać przez Poznań, albo jeszcze lepiej na Gniezno (omijasz Poznań i Piłę) i dalej na Koszalin.

 

Zobacz tutaj: http://www.pf.pl/portal/MapSearchT

 

Jeżdzę w nocy (co polecam), ciężko jedzie się jedynie na odcinku Sieradz - Błaszki (duże natężenie ruchu).

Na fotoradary uważaj na trasie "częstochowskiej" (to pewnie wiesz) + przy zjeździe do Kalisza, ok. 2-3 km po minięciu zakładów Hellena (dwustronny radar, może być ustawiony w Twoją stronę). Reszta - do Kalisza - "czysta".

 

Pytania? Wal.

 

pozzdr!

Look

Link to comment
Share on other sites

jakos wole maporame nie wiem czemu ;-)

 

No to wpisz, żeby Ci maporama znalazła drogę ze Szczecina do Lubeki (Lubeck). Akurat potrzebuję. Na mapie pokazuje obydwa miasta jak trzeba. Ale pokazuje, że odległość wynosi 11.159 km (sic!). 121 godzin to ja dziękuję raczej ;-)

 

Mapa michelina działa jak trzeba w tym kontekście.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...