Skocz do zawartości

Klejenie plastiku koszt wg. ASO


gzyp1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę wskazywal ktore ASO, to od początku pozostaje pomiędzy nami. Zresztą musialbym to napisać w wątku "Kopanie leżącego" :twisted:

IMO nie ma sensu puszczać w eter zlej opinii dla calej organizacji z powodu chwilowego braku opanowania jednej osoby. To by bylo krzywdzące dla pozostalych.

 

Nie zachowali się i to wiedzą, mam nadzieję, że wyciągną wnioski na przyszlość.

 

Przeprosiny już powiedzmy byly i zostaly przyjete a ja ASO zmienię i tyle.

Dostales rachunek na te usluge ktora oplaciles gotwka? Bo cos mi tu traci "lewiza" skoro nie mogli wszystkiego wciagnac w przelew. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że w znanych mi ASO Subrau koszt jednej roboczogodziny to 183 złote (żeby nie było wątpliwości podaję słownie: sto osiemdziesiąt trzy złote polskie), czyli 150 zł bez VAT.

 

Chyba niejedna osoba chciałby mieć taka dniówkę, dawałaby miesięcznie 3 660 złotych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że w znanych mi ASO Subrau koszt jednej roboczogodziny to 183 złote (żeby nie było wątpliwości podaję słownie: sto osiemdziesiąt trzy złote polskie), czyli 150 zł bez VAT.

 

Chyba niejedna osoba chciałby mieć taka dniówkę, dawałaby miesięcznie 3 660 złotych!

 

No ja bym nie chciał i odwracając nieco tę karkołomną wyliczankę - "chyba niejedna osoba nie chciałaby mieć takiej dniówki.

 

Proponuję zamknąć wątek, bądź gdzieś go przenieść - strony wyjaśniły co miały wyjaśnić, dalsze kontynuowania, moim zdaniem, będzie miało niewiele wspólnego z Klejenie plastiku koszt wg. ASO.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...