Skocz do zawartości

Problem z zamykaniem maski


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, raz w GT-ku mi się wypięła na obwodnicy przy 100km/h, przez chwilę jeździłem z traumą czy aby się to nie powtórzy, ale później już nic takiego mi się nie przydarzyło.

 

ta nasza obwodnica jakaś pechowa, miałem to samo, a zimą czasami nie mogę zamknąć maski. Muszę chyba wykąpać go w wd40

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, raz w GT-ku mi się wypięła na obwodnicy przy 100km/h, przez chwilę jeździłem z traumą czy aby się to nie powtórzy, ale później już nic takiego mi się nie przydarzyło.

 

ta nasza obwodnica jakaś pechowa, miałem to samo, a zimą czasami nie mogę zamknąć maski. Muszę chyba wykąpać go w wd40

 

pozdrawiam

O, o, o właśnie, jakbym czytał o sobie :) Zimą miałem pierwszy problem z zamknięciem maski. Sprawdzałem olej przy -16 st. Dodatkowo auto było lekko pochylone, zamykam maskę, a tu pyk maska odskakuje. Myślałem, że to wina silnych mrozów i jakichś odkształceń, ale jak zrobiło się ciepło to sytuacja się powtórzyła. Czyszczenie pomaga. Zresztą zobacz sobie, że ten zamek jest zupełnie na wierzchu i praktycznie caly syf z dróg zimą leci właśnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość FastAndFurious

Dziekuje za rade :) Wyszedlem z silowni i pomyslalem, ze sprawdze plyny. I maski zamknac juz nie moglem. Pojechalem do domu z niedomknieta. Spedzilem 10 minut probujac odblokowac cos, co jak myslalem sie zacielo przy pomocy srubokretow. Przypomnialem sobie, ze moze byc watek na forum. Spryskalem zamek WD40, pociagnalem za wajche w srodku i maske bez problemu domknalem. Wszystkiego okolo minuty pracy .

Edytowane przez FastAndFurious
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...