Skocz do zawartości

San Francisco


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

nie rób nerwowych ruchów typu sięganie po paszport w kieszeń na klacie itp :mrgreen: bo policmajster moze być nerwowy i dostaniesz kikla gram ołowiu ostrzegawczo (wiem co mowię bo kumpel kiedys w mega upale prowadzil na bosaka - taka miał fantację, capnęła go policja, więc gościu sięgnął po buty pod fotel....., rozkuli go z kajdanek i zdjęli z tzw. muszki i szczerbinki dopiero po przeszukaniu wozu i stwierdzenie ze nic tam nie ma :mrgreen:

 

To ona nie widzial amerkanskich filmow zadznych ever przed wyjazdem?

:shock:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ona nie widzial amerkanskich filmow zadznych ever przed wyjazdem?

 

 

co innego oglądać a co innego byc samemu uczestnikiem zdarzenia :mrgreen: czasem nie myśli się racjonalnie albo inaczej on własnie za bardzo racjonalnie pomyślał ze jak zobacza bo bez butów to pomyślą ze jest na dragach itp itd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... Tez pare razy mialem 'dyskoteke'. :wink: Wystarczylo tylko, ze na poczatku robilem dlugie przeciagle 'juooooooraaajjj?' z akcentem East Midlands i od razu patrzyli sie na mnie dziwnie, ale przynajmniej nie jak na potencjalnego morderce. :mrgreen: Po czyms takim mozesz zakladac buty, drapac sie po glowie i robic na co tylko masz ochote. :mrgreen:

 

Zeby nie bylo OT to dodam, ze we Francescu nie bylem totez sam dowiadujac sie wiele nic ponadto nie dodam, ale tez tym samym nie bede podawal falszywych informacji tak jak to bylo w przypadku 'ulicy Sw. Patryka w Bostonie' w innym watku. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przemeq wszystko co przedmówcy - przedpiszący powiedzieli / napisali to święta racja :mrgreen: ale jeszcze dwie obserwacje, na same miasto nie ma sensu zadnego wozu pozyczac (manuala nie dostaniesz za żadne skarby);

 

A nieprawda :)

Maja manuale naprzyklad tu:

www.cityrentacar.com/fleet-convertibles-fun-cars.html

 

Zlote wrota? Trzeba sie przejechac i przejsc.

Jak sie odrobine pokrecisz na polnocnej stronie to znajdziesz wjazd na fajne miejsca widokowe.

Polecam, poranek, wschodzace slonce i most we mgle.

Wyspisz sie w grobie :))

 

Jedynka? no fajna jest ale polecam opracowac sobie plan B bo ona jest strasznie zatloczona...

Zjazd do swietej barbary moze potrwac caly dzien.

 

Jak juz Cie wywieje do Sequoias to popelnisz blad nie zagladajac do umarlej doliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... w SF już byłem. Wynająłem w końcu czerwone camaro i pojeździłem po SF, próbując choć trochę poczuć się, jak na filmie :).

 

Wpadnij na Ursynów, mogę Ci wynająć czarne ;-)

 

PS. Złote Wrota? Umarła Dolina? :roll: No to generalnie Święty Franciszek to kozackie miasto, co? 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...