Jump to content

Elementy zawieszenia


Acinski
 Share

Recommended Posts

Szukam i nic. Może sobie nie radzę więc zapytam.

Zawsze ładowałem w zawias elementy oryginalne ale muszę chwilowo zacisnąć pasa a że troszkę słychać od tygodnia łączniki to trzeba by je wymienić na coś w miarę dobrego ale w budżetowej cenie. Powiedzmy do 60zł/szt. Przy okazji zauważyłem, że tuleje przednie tylnych wahaczy też za chwilę się odezwą i do kompletu podobno pojawił się luz na łożysku przedniej piasty. Czeka mnie rozrząd więc kasa pójdzie na niego.

Co możecie polecić? Forester S-turbo '99

Link to comment
Share on other sites

co do łacznika nie ma problemu chyba firma 555 albo yamamoto robia cos ok 60zl szt wstawialem takowe kiedys do imprezy (chyba w ic zakupione) tuleji zamienników z tego co wiem brak ale cena orginalów nie jest powalajaca (chyba 90zl szt????)

Link to comment
Share on other sites

No i stanęło na elementach YAMATO. Suma sumarum chyba warto bo wydają się solidnie wykonane ale niestety razem z łożyskiem przedniej piasty wyszło 725zł. To łożysko to nawiasem mówiąc dość skomplikowane w wymianie. Kompletnie nie miałem czym zdjąć ostatniego kawałka wewnętrznej bieżni za to demontaż zwrotnicy w forku to bajka. Sworzeń na bolcu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...