Skocz do zawartości

Short shift a zywotnosc skrzyni


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak troche z innej bajki - jak juz robic przesiadke na cos fajnego, nie lepiej juz sie poszarpac na TypeR albo TypeRA chociaz? RB5 jakos tak prawde mowiac malo brandzlomatyczny mi sie wydaje :)

 

Upalac na torze nie planuje, wiec TypeR(A) raczej mi zbedny.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma jedno do drugiego ? jak nie zgrzytasz to dla skrzyni nie ma różnicy jak długi skok lewarkiem robisz. mam w GT'ku shortshiftera i wszystko śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Decyzja zapadla - WRX idzie na sprzedaz i szukam RB5 z PPP""-- a ile za wrx-a? i napisz coś więcej o aucie,a z poszukiwaniami to powodzenia życzę,kolega już próbował znależć w "przyzwoitym" stanie ale to co było na sprzedaż to albo replika albo totalna paść,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Decyzja zapadla - WRX idzie na sprzedaz i szukam RB5 z PPP""-- a ile za wrx-a? i napisz coś więcej o aucie,a z poszukiwaniami to powodzenia życzę,kolega już próbował znależć w "przyzwoitym" stanie ale to co było na sprzedaż to albo replika albo totalna paść,pozdro

 

 

W tym problem bedzie, 444 wyprodukowanych pewnie 44 zostaly na chodzie. Na ebay czesto bywaja, ale wiekszosc po stluczkach albo dlubane, a ja chce jak najblizej serii. Poki co kupie jakies toczydlo do pracy i bede szukac.

 

Za WRXa pewnie cos kolo 7000 bede wolal, wrzuce ogloszenie na pistonheads po weekendzie i zobaczymy jaki odzew. 2005r, 50k mil, MOT do marca 2011, zalozony wydech i spojler prodrive'a, alarm cat-1, tracker, pelna historia, moge ci wiecej na PW wyslac jezeli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...