Jump to content

Short shift a zywotnosc skrzyni

radnor
 Share

Recommended Posts

Decyzja zapadla - WRX idzie na sprzedaz i szukam RB5 z PPP. Ta wersja miala seryjnie montowany short shift - wplywa to jakos bardzo negatywnie na znana z niezawodnosci MT5?

Tak troche z innej bajki - jak juz robic przesiadke na cos fajnego, nie lepiej juz sie poszarpac na TypeR albo TypeRA chociaz? RB5 jakos tak prawde mowiac malo brandzlomatyczny mi sie wydaje :)

Tak troche z innej bajki - jak juz robic przesiadke na cos fajnego, nie lepiej juz sie poszarpac na TypeR albo TypeRA chociaz? RB5 jakos tak prawde mowiac malo brandzlomatyczny mi sie wydaje :)

Upalac na torze nie planuje, wiec TypeR(A) raczej mi zbedny.. :)

a co ma jedno do drugiego ? jak nie zgrzytasz to dla skrzyni nie ma różnicy jak długi skok lewarkiem robisz. mam w GT'ku shortshiftera i wszystko śmiga

""Decyzja zapadla - WRX idzie na sprzedaz i szukam RB5 z PPP""-- a ile za wrx-a? i napisz coś więcej o aucie,a z poszukiwaniami to powodzenia życzę,kolega już próbował znależć w "przyzwoitym" stanie ale to co było na sprzedaż to albo replika albo totalna paść,pozdro

""Decyzja zapadla - WRX idzie na sprzedaz i szukam RB5 z PPP""-- a ile za wrx-a? i napisz coś więcej o aucie,a z poszukiwaniami to powodzenia życzę,kolega już próbował znależć w "przyzwoitym" stanie ale to co było na sprzedaż to albo replika albo totalna paść,pozdro

W tym problem bedzie, 444 wyprodukowanych pewnie 44 zostaly na chodzie. Na ebay czesto bywaja, ale wiekszosc po stluczkach albo dlubane, a ja chce jak najblizej serii. Poki co kupie jakies toczydlo do pracy i bede szukac.

Za WRXa pewnie cos kolo 7000 bede wolal, wrzuce ogloszenie na pistonheads po weekendzie i zobaczymy jaki odzew. 2005r, 50k mil, MOT do marca 2011, zalozony wydech i spojler prodrive'a, alarm cat-1, tracker, pelna historia, moge ci wiecej na PW wyslac jezeli chcesz.