Skocz do zawartości

MY06-prośba o rozeznanie działania centralnego,blokady,klucz


szamcio11

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem ww wczesniejszych postach, stałem się szczęśliwym posiadaczem Legacy MY06

Otrzymałem wraz z autem dwa kluczyki, numer ID kluczy i jakiś dodatkowy numerek. Jednak nie bardzo mogę rozeznać działania tego.

U mnie to działa tak:

Jeden pilot n akluczyki zamyka centralny we wszystkich drzwiach, ale nie działa otwieranie wyłącznie drzwi kierowcy przy jednym naciśnięciu a wszystkich po drugim naciśnięciu

Drugi kluczyk nie współpracuje kompletnie z centralnym

Przyciskiem blokady na drzwiach zamykam pozostałe drzwi, ale przy otwartych drzwiach kierowcy nie zamknie się zamek drzwi kierowcy - czyli wygląda na to, że jest podwójna blokada!

Kluczykiem - jednym i drugim, otwieram i zamykam WYŁĄCZNIE drzwi kierowcy, pozostałe zamki pozostają obojętne

Dzięki uprzejmości użytkownika "Apel" mam już skan instruckjkawałka instruckji, i wynika z niej, że powinno działać to trochę inaczej

Dzięki Waszej uprzejmości otrzymałem już procedurę programowania pilotów, ale z kolei mechanik ostrzegł mnie, że skoro centralny nie działa tak jak powinien, to próba programowania drugiego kluczyka może spowodować brak reakcji na oba kluczyki

Baterie sa ok, tzn działający kluczyk pracuje na jednej i drugiej baterii

Czy jest szansa na ogarnięcie tego samemu, czy jednak lepiej zwrócić się do ASO w Krkaowie, żeby rozwiązali problem?

Pozrd

Szamcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o piloty to nie ogarniam sprawy, tez mam 2 i jeden działa a drugi nie :/ w sumie instrukcja jak zaprogramować ten drugi pilot byłaby interesująca :) może wrzucisz ją gdzieś? będę wdzięczny

 

A z tego co napisałeś to masz najprawdopodobniej uszkodzony zamek w drzwiach kierowcy- gdyż nie daje on sterowania centralnym zamkiem przy otwieraniu/zamykaniu kluczykiem i dodatkowo nie reaguje na pilot. Ja też miałem problem z zamkiem w drzwiach kierowcy, kluczykiem działał cały centralny ale dzwi kierowcy nie reagowały na pilot- uszkodzenie chyba silniczka w zamku. Kupiłem używany zamek, wymieniłem i wszystko gra :) Istotną informacją przy zakupie jest rodzaj zamka bo były 2- biały lub czarny :) więc zajżyj od strony rygla drzwi i sprawdź kolorek przed ewentualnym zakupem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=23&t=134363

 

Tu jest instrukcja programowania innego kluczyka - póki co nie testowana - jeśli ktoś wykona procedurę i będzie ona działać to dobrze byłoby aby zrobił dokładny opis

 

A w sprawie Immo to niestety ale należy jechać do ASO lub magików elektroników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...