Jump to content

Forester 2.0 150000km - pytanie


marek_j

Recommended Posts

Witam,

 

Mam okazje zakupic Forestera 2.0 rocznik 2006 z przebiegiem 150000. Auto przebieg zrobilo glownie w trasie. Do tej pory z powazniejszych napraw byl wymieniany rozrzad. Ogolnie w dobrym stanie. Czy 49000 za takie auto to dobra cena? Ile jeszcze pojezdze takim samochodem?

 

Dzieki za rade,

Pozdrawiam,

Marek

Link to comment
Share on other sites

temat do rozmowy ale po serwisie - zależy co wyjdzie. Wydaje mi się, że szczególnie kosztowne są naprawy silnikowe a ogólnie rzecz biorąc to sprawdź wszystko co się da i na tym kasy nie oszczędzaj. Samochód N/A nie jest stosowany do upalania więc raczej powinien być w dobrym stanie.

Link to comment
Share on other sites

Chyba, że uda Ci się kupić turbo od takiej trąby jak ja co to jeździ po emerycku i która osobiście przytargała sobie Subaraka z Włoch od starej torby piekarki i w połowie drogi do kraju samochód przestał falować obrotami po umyciu silnika i zaczął normalnie przyśpieszać bo mu się wydech przedmuchał :) Tylko te obdarte włoskie zderzaki :(

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie zrobiłem, pojechałem jednak do Mikołowa. Rzeczywiście świetny serwis, fachowa obsługa, uprzejmośc Dzieki za rade!

 

a nie mowiłem? :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...