Jump to content

Forester 2.0 150000km - pytanie

marek_j
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam okazje zakupic Forestera 2.0 rocznik 2006 z przebiegiem 150000. Auto przebieg zrobilo glownie w trasie. Do tej pory z powazniejszych napraw byl wymieniany rozrzad. Ogolnie w dobrym stanie. Czy 49000 za takie auto to dobra cena? Ile jeszcze pojezdze takim samochodem?

Dzieki za rade,

Pozdrawiam,

Marek

temat do rozmowy ale po serwisie - zależy co wyjdzie. Wydaje mi się, że szczególnie kosztowne są naprawy silnikowe a ogólnie rzecz biorąc to sprawdź wszystko co się da i na tym kasy nie oszczędzaj. Samochód N/A nie jest stosowany do upalania więc raczej powinien być w dobrym stanie.

Chyba, że uda Ci się kupić turbo od takiej trąby jak ja co to jeździ po emerycku i która osobiście przytargała sobie Subaraka z Włoch od starej torby piekarki i w połowie drogi do kraju samochód przestał falować obrotami po umyciu silnika i zaczął normalnie przyśpieszać bo mu się wydech przedmuchał :) Tylko te obdarte włoskie zderzaki :(

Tak właśnie zrobiłem, pojechałem jednak do Mikołowa. Rzeczywiście świetny serwis, fachowa obsługa, uprzejmośc Dzieki za rade!

a nie mowiłem? :wink: 8)