Skocz do zawartości

Zegary z STi


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie, zupełnie pragmatycznie, czy te dodatkowe zegary nie są dla ciebie zbyt nisko?

 

 

Ze wzgledu na warningi nie sa - nawet sa w lepszym miejscu wtedy - poniewaz w nocy AFR tak po oczach nie wali. Tak czy siak zrobilem sobie dodatkowe wygaszanie podswietlenia. Grzesiek-67 tez tak ma i takze mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla

spoko :wink: , jeżeli chodzi o producenta tych zegarów, to poleciłbyś kogoś szczególnie, na Alledrogo jest tego trochę i to w bardzo różnych cenach...

W slupku mam greddy - ale one juz maja troche lat. Na srodek kupilem STRI - i jestem mega zadowolony. Dobra cena, dokladny odczyt, - z wygladu przypominaja BLITZA - maja procedure otwarcia, peak i warning - gdyby nie znaczek ciezko odroznic co jest blitz co STRI bo wygladaja identycznie. Czesc uzytkownikow chwali sobie auto gauge - najnowsza serie, ze calkiem przyzwoicie chodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, super to wygląda. Właśnie coś takiego planuję... Nawet mam ten sam czujnik parkowania :mrgreen: tyle, że z lewej strony mam te diody.

 

Może faktycznie zostane przy tej desce, a dam zegary np. z Sti GC8 (obrotomierz na środku duży). No i stołki zastąpie kubełkami z sti i będzie git :twisted: Na razie zmiany zaszły w silniku... Teraz biorę się za wnętrze trochę, chodź musiałem ostatnio trochę w ,,siódemkę", w drugie auto zainwestować ... Jeszcze w tym roku dam jakieś foto jak mi to wyjdzie ten kokpit :wink: Po drodze jeszcze idą duże heble nawiercane i Forek może zacznie jakoś hamować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...