Skocz do zawartości

Czy OUTBACK Diesel 2008 ma regulowae kąty kół ?


pity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bardzo pilne pytanie , czy OBK Diesel 2008 ma regulację kątów kół przednich ? sprawa jest o tyle pilna że jestem na urlopie i potrzebuje ustawić kąt bo najechałem na coś i koło pochyliło się o 3 stopnie do wnętrza auta . Wiem że o 3 stopnie bo byłem na diagnostyce i zrobili pomiar, jestem obecnie w okolicach Słupska a tu niestety serwisu Subaru brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo pilne pytanie , czy OBK Diesel 2008 ma regulację kątów kół przednich ? sprawa jest o tyle pilna że jestem na urlopie i potrzebuje ustawić kąt bo najechałem na coś i koło pochyliło się o 3 stopnie do wnętrza auta . Wiem że o 3 stopnie bo byłem na diagnostyce i zrobili pomiar, jestem obecnie w okolicach Słupska a tu niestety serwisu Subaru brak.

 

 

Moim zdaniem coś skrzywiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

co mogło się skrzywić ? jutro jadę do Gdańska do ASO Subaru , chciałbym to naprawić na miejscu.

 

-- 27 lip 2010, o 00:29 --

 

Oczywiście skrzywiłem amortyzator - dosyć mocne uderzenie , mam już nowy i jest wszystko ok - OBK 2008 nie posiada regulacji kąta nachylenia koła (chodzi o regulację pionową kąta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...