Skocz do zawartości

Nadkole - zgodnosc rocznikowa


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiem, bo moze ktos bedzie szukal takiej informacji. Na www.subarupartsforyou.com znalazlem informacje, ze to samo nadkole jest od 1998 do 2002, wiec chyba nie powinno byc problemu. Prosze o informacje, gdyby to byly bledne dane. Wciaz szukam info, gdzie dokupie bolce(klipsy) montazowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos pokreciles. 2 ida z przodu pod zderzak. 2 ida za kolem do karoserii przy amorze. jeden idzie w gore do podluznicy. 3 ida przy drzwiach - mocuje sie je razem z ta mala ozdobna listwa, plus jeszcze 2 spinki do blotnika

 

 

Tyle kołków i spinek a wystarczy byle bród czy piaskownia i nadkola nie ma :twisted:

 

 

BTW. Siekla, widziałeś już moje nowe nadkole :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos pokreciles. 2 ida z przodu pod zderzak. 2 ida za kolem do karoserii przy amorze. jeden idzie w gore do podluznicy. 3 ida przy drzwiach - mocuje sie je razem z ta mala ozdobna listwa, plus jeszcze 2 spinki do blotnika

 

 

Tyle kołków i spinek a wystarczy byle bród czy piaskownia i nadkola nie ma :twisted:

 

 

BTW. Siekla, widziałeś już moje nowe nadkole :?: :mrgreen:

jeszcze nie - do końca tygodnia zerkne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakby ktoś pogubił spinki od nadkola (tak jak ja zgubiłem swoje wraz z nadkolem) i nie miał po drodze do ASO to można zaopatrzyć się w spinki/kołki pasujące do innych japońskich aut (mazdy i hondy).

Polska produkcja romix dostępna w dużych sieciach handlowych z częściami do aut.

Mała spinka (śr trzpienia 7,8mm), której najwięcej potrzeba do nadkola ma numer - B25636 (zamiennik od mazdy BC1D-56-145), wymiary ma praktycznie identyczne - 1,44 zł/szt.

Duża spinka (śr. trzpienia 9,6mm) potrzebna bardziej do zderzaka i osłon od spodu - B25354 (zamiennik do Hondy 91503-SZ5-003) - 2,28zł/szt

Spinka cienka (śr. trzpienia 6,7) z wkręcaną plastikową śrubą - potrzebna jest 1 sztuka do nadkola - B22044 (zamiennik do Mazdy 9926-50-625) - 1,40 zł/szt

Górna spinka (blachowkręt wkręcany w plastikowe gniazdo) od nadkola na szczęście nie został wyrwany, więc nie musiałem robić poszukiwań. Ale zapewne też jest do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do spinek.... oryginale subarowe można dostać za 2,5 ziko, kwestia negocjacji :)

Nie próbowałem, ale wpis na forum taki znalazłem :)

 

Widziałem też inne sposoby montażu np. chlapaczy :)

Nit też nie jest zły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z jednym takim maździarzem 4x4 z Mątek.... twierdzi inaczej :)

 

to jest już przypadek kliniczny, zakręt na maxa w kierunku mazdy, nieuleczalny.... :D:twisted::D

Kompletnie tego nie rozumiem... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...