Jump to content

Który wybrać serwis

michal65606
 Share

Recommended Posts

Witam,

w najbliższych dniach stanę się prawdopodobnie posiadaczem Forestera 2004 2,5 XT, ponieważ chciałbym sprawdzić auto przed zakupem w ASO bardzo proszę o informacje i pozytywne opinie ;-) na temat serwisu w Bydgoszczy bo tu mam najbliżej.

Pozdrawiam

Michał

Witam ponownie,

może niefortunnie zadałem pytanie bo przecież wydawanie opinni o działaniu konkretnego serwisu może być niewygodne/niestosowne, w każdym razie umówiłem się już na ten przegląd przedsprzedażny, czy mogę prosić o informację na co powinienem zwrócić uwagę podczas tego badania?

Pozdrawiam

Michał

michal65606 blisko nie znaczy dobrze.2.5 l to mocny silnik warto spojrzec na wszystko,na zawieszenie takze.Wielu chlopakow ogarnia bardzo dobrze temat,wiec napewno cos podpowiedza.Spojrz takze na ranking ASO i zobacz czy napewno tam chcesz jechac.Ja nie polecam Ci Olsztynskiego bo jest be.Ale na szczescie jest tu wielu chlopakow ktorzy ogarniaja temat,i u nich serwisuje,I jest dobrze.Badz cierpliwy i nie spiesz sie.Ajesli nawet bedziesz w jednym warto zapytac tez drugiego.Za duzo nie pomoglem ale choc troche ostrzeglem.

Niestety ale już nie zmienię tej wizyty, miałem tylko opcję jechac do poznania ale niestety sprzedający nie dysponuje czasem aby tam się udać, więc jeśli ktoś byłby tak miły i powiedział mi co pokazac do sprawdzenia sympatycznym panom z Bydgoszczy;-)

kupił:-) ale historia wyszła obłędna przy zakupie, sprzedawcy 15km przed bydgoszczą rozpadła się turbina. Kupiłem i naprawiam w serwisie w Bydgoszczy. Turbinę regeneruję, robię rozrząd i oleje przy okazji. Mam nadzieję, że będzie ok.

Witam,

w najbliższych dniach stanę się prawdopodobnie posiadaczem Forestera 2004 2,5 XT, ponieważ chciałbym sprawdzić auto przed zakupem w ASO bardzo proszę o informacje i pozytywne opinie ;-) na temat serwisu w Bydgoszczy bo tu mam najbliżej.

Pozdrawiam

Michał

Z Bydgoszczy to najbliżej do ... Dzierżoniowa!! :mrgreen: