Skocz do zawartości

Który wybrać serwis


michal65606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

może niefortunnie zadałem pytanie bo przecież wydawanie opinni o działaniu konkretnego serwisu może być niewygodne/niestosowne, w każdym razie umówiłem się już na ten przegląd przedsprzedażny, czy mogę prosić o informację na co powinienem zwrócić uwagę podczas tego badania?

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal65606 blisko nie znaczy dobrze.2.5 l to mocny silnik warto spojrzec na wszystko,na zawieszenie takze.Wielu chlopakow ogarnia bardzo dobrze temat,wiec napewno cos podpowiedza.Spojrz takze na ranking ASO i zobacz czy napewno tam chcesz jechac.Ja nie polecam Ci Olsztynskiego bo jest be.Ale na szczescie jest tu wielu chlopakow ktorzy ogarniaja temat,i u nich serwisuje,I jest dobrze.Badz cierpliwy i nie spiesz sie.Ajesli nawet bedziesz w jednym warto zapytac tez drugiego.Za duzo nie pomoglem ale choc troche ostrzeglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w najbliższych dniach stanę się prawdopodobnie posiadaczem Forestera 2004 2,5 XT, ponieważ chciałbym sprawdzić auto przed zakupem w ASO bardzo proszę o informacje i pozytywne opinie ;-) na temat serwisu w Bydgoszczy bo tu mam najbliżej.

 

Pozdrawiam

Michał

 

 

Z Bydgoszczy to najbliżej do ... Dzierżoniowa!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...