Skocz do zawartości

Chorwacja Południowa Dalmacja samochodem.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym roku wybieram sie do Chorwacji. Byłam tam w zeszłym roku i zakochałam sie normalnie. W tym roku postanowiliśmy z mężem wyjechać tam na 2 tygodnie. jeśli ktoś tam chce zaglądnąc to polecam Jeziora Plitfickie. Cudowne miejsce. Ale pzred wyjazdem czeka mnie jeszcze niestety pare tygodni cięzkiej pracy z moim blogiem.  Jeśli ktoś ma ochote to zapraszam http://jamamfirme.pl/79-ksiegowa/80-ksiegowosc-tarnowska-zwrot-podatku-z-zagranicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z Istrii. To pierwszy raz i pierwszy dzień był trochę straszny - na polecanej przez gospodarza plaży było więcej ludzi niż kamyków, ale wieczór z Google maps zaowocował znalezieniem na dziś plaży, która była duża (ponad 100m) i pusta (druga rodzina na drugim końcu), oraz dostępna foresterem (ale nie passatem Alltrack - odwiozłem do domu rodzinę szwedzkiego kierowcy, który czekał na lawetę). Zdjęć nie zamieszczam z uwagi na skąpy strój.

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy w wiosce w górach i na plaże mamy 20-40 minut jazdy. Dziś byliśmy na plaży Sweta Marina ( ta dalej od miejscowości ) a po południu na ostaniej plaży w Rabac. Wczoraj całkiem pusta, dzika plaża koło Duga Luka. Nie znamy Istrii i badamy. Jest super. Google Maps poprowadził nas skrótem przez chaszcze, zakończonym przepaścią. Też fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy w wiosce w górach i na plaże mamy 20-40 minut jazdy. Dziś byliśmy na plaży Sweta Marina ( ta dalej od miejscowości ) a po południu na ostaniej plaży w Rabac. Wczoraj całkiem pusta, dzika plaża koło Duga Luka. Nie znamy Istrii i badamy. Jest super. Google Maps poprowadził nas skrótem przez chaszcze, zakończonym przepaścią. Też fajnie.

Nie zapomnijcie o zachodnim wybrzeżu. Pula jest zdecydowanie warta odwiedzenia. Plaża Kamenjak trochę przereklamowana ale dla forka możecie tam wjechać ;) Natomiast plaża w Premanturze zdecydowanie warta poleżenia (św. spokój i najczystsza woda w Cro).

 

Powrót przez Buzet a najlepiej Motovun -> Buzet i do A1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mieszkamy w wiosce w górach i na plaże mamy 20-40 minut jazdy. Dziś byliśmy na plaży Sweta Marina ( ta dalej od miejscowości ) a po południu na ostaniej plaży w Rabac. Wczoraj całkiem pusta, dzika plaża koło Duga Luka. Nie znamy Istrii i badamy. Jest super. Google Maps poprowadził nas skrótem przez chaszcze, zakończonym przepaścią. Też fajnie.

Nie zapomnijcie o zachodnim wybrzeżu. Pula jest zdecydowanie warta odwiedzenia. Plaża Kamenjak trochę przereklamowana ale dla forka możecie tam wjechać ;) Natomiast plaża w Premanturze zdecydowanie warta poleżenia (św. spokój i najczystsza woda w Cro).

 

Powrót przez Buzet a najlepiej Motovun -> Buzet i do A1 ;)

Kiedy wracasz ? Może ok 21.07?:)

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...