Skocz do zawartości

Chorwacja Południowa Dalmacja samochodem.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przesadzacie z tym, że samochodem to wyczyn.

 

Zeszłej jesieni 'tak wyszło', że z KRK do Trogiru przejechaliśmy jednym pociągnięciem. W ciągu 12h. W tym spokojny obiad i przerwy na kawę / sikanie.

I do tego subaru! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espace jeżdżą na jednej lawecie z laguna 2. Właściciele land rovera się nie witają, bo widzieli się rano u mechanika ;)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

A śmiejesz sie brat miał tego paszcza Lagune, taki był zadowolony do czasu gdy mu silnik nie padł ;):biglol:

 

 

Trochę przesadzacie z tym, że samochodem to wyczyn.

 

Zeszłej jesieni 'tak wyszło', że z KRK do Trogiru przejechaliśmy jednym pociągnięciem. W ciągu 12h. W tym spokojny obiad i przerwy na kawę / sikanie.

I do tego subaru! ;)

Trogir zajebisty,

11542116_10203567693867820_8033069906525

 

 

Właściciele land rovera się nie witają, bo widzieli się rano u mechanika ;)
wiele by gadać, ale to samo jest z alfa romeo...

 

Chopy korci mnie do tej macedonii  i kosovo pojechać...chorwacja je nudna jak flaki a czarnogóre wybrzeże na wylot znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was wybiera się do Chowacji w terminie 10/07/2016- 21/07/2016? Chodzi o wspólną podróż na dwa lub kilka aut, wiadomo w grupie raźniej. Z Podlasia raczej ciężko za jednym pociągnięciem pokonać tą trasę, dlatego my z małżonką wyruszamy 09/07/2016 nocujemy gdzieś pod granicą, a potem z samego rana 10/07/2016 dalej w drogę. Miejsce spotkania do dogadania :) Trasa tak jak w zeszłym roku raczej przez Węgry.

Edytowane przez slim2102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadę, w sumie 4 rodziny z dziećmi. Padło na Okrug Gornij.

Nigdy nie byłem w Chorwacji, mam nadzieję, że spodoba mi się bardziej niż nad naszym morzem.

Podejdź do tego na luzie, jest taka szansa. Ale pamiętaj, że wyspa Ciovo to nie cała Chorwacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruszam 01.07 tylko, że to piątek i zastanawiam się czy lepiej ruszyć koło 15 czy 19?(okolice Warszawy) W zeszłym roku ruszyłem 22 tylko to był czwartek i gładko poszło. Tydzień Baśka i tydzień Czarnogóra  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma opcji aby bylo inaczej.

 

 

Podejdź do tego na luzie, jest taka szansa. Ale pamiętaj, że wyspa Ciovo to nie cała Chorwacja...

Pogoda będzie, znajomi też, cenowo bez porównania do naszego morza, więc nic tylko odpoczywać :)

Może gdzieś się ruszymy, ale pewnie nie daleko, bo nie jestem fanem wakacji objazdowych.

 

 

 

jedźta na południe, im niżej tym ciekawiej

Południe zastawimy na następne lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć Euro, z czego najwygodniej mieć kartę w Euro (bezpośrednio do konta w Euro).

Karta w PLN też jest znośnym rozwiązaniem.

Tylko uważaj na 'gwarantowany kurs' i inne świetne oferty w bankomatach. Zawsze wychodzi się na tym źle ;)

 

Kupno kun w polskim kantorze to zdecydowanie najgorsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro plus karta plus pln w bankach w cro

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

ze mną było tak że nie mogłem mieć za dużo kasy z jednej waluty, bo prawie codziennie płaciłem inną, kunami, markami bośniackimi, leki albańskie, euro na Czarnogórze, forinty- zbyt czesto sie przemieszczałem z kraju do kraju.

Plusem jest to że w niektórych państwach bałkańskich tolerują inną walute od sasiada choć nie zawsze...

 

Gdy brakowało mi kasy szedłem do bankomatu - posiadam karte w euro - wypłacałem tam gdzie byłem

Nie było tragedii w przewalutowaniu mojego banku kursy były w porządku - jest to ING BANK ŚLASKI

Ja tam zawsze place karta gdzie sie da , wybieram tez w bankomatach, biore tez zlotowki i wymieniam na miejscu ale w bankach nie kantorach bo przelicznik jest zawsze lepszy. A za kwatere to w eurosach...

noo, mam podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...