Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
MIMO nowej obsady? ;) Liam Neeson to strzał w dziesiątkę, pasuje do roli jak ulał!

Byłem, zobaczyłem. Jak już wcześniej gdzieś na forum pisałem, jest to bajka. Momentami bardzo śmieszna, momentami głupia. Ale to przecież A-Team. Jeśli komuś podobał się serial, to nie będzie zawiedziony. Jest stary Van, jest muzyczka, jest klimacik :mrgreen: . Aktorzy super, tak naprawdę jedynie brakowało mi Mr. T :wink:. Jeśli ktoś nie przepadał za serialem to nie ma po co iść. Mi się bardzo podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Inception,

 

Mieszane odczucia :roll: Efekty rewelacja (co ciekawe nie jest to film 3D), fabula ciekawa ale strrrraaaaszznie zakrecona i troche przekombinowana. Film dlugi i moze znudzic (moja lepsza polowa zasnela :mrgreen: ).

 

Ciekawy gatunek, bo niby typowa komercha, a jednak nie dla kazdego ;)

 

Zdecydowanie wydac troche zlociszy i wybrac sie do kina, efekty i rozmach sa godne docenienia w wiekszym formacie a nie na ekranie monitora!

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem 'wszystko co kocham'

mega

no i momenty były

 

Wczoraj miałem okazje zobaczyć i owszem, fajny ale zakończenie troche dziwne, jakby skończyły się pomysły i trzeba było zakończyć, tak troche na siłe IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten film byl mega nudny. Nie wyszlo ani o stanie wojennym, ani o punk rocku, ani o ciezkim dziecinstwie ani o trudzie wychowania mlodziezy... Dla mnie rozmylo sie to wszystko i oprocz "nieruchomego poruszyciela" to jeden z najslabszych filmow z Chyra, jaki widzialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inception,

 

Mieszane odczucia :roll: Efekty rewelacja (co ciekawe nie jest to film 3D), fabula ciekawa ale strrrraaaaszznie zakrecona i troche przekombinowana. Film dlugi i moze znudzic (moja lepsza polowa zasnela :mrgreen: ).

 

Ciekawy gatunek, bo niby typowa komercha, a jednak nie dla kazdego ;)

 

Zdecydowanie wydac troche zlociszy i wybrac sie do kina, efekty i rozmach sa godne docenienia w wiekszym formacie a nie na ekranie monitora!

 

Polecam

 

Też byłem i mam podobne odczucia - czyli długi, trochę przekombinowany, ale świetnie zrobiony.

 

Widzialem też film "Agent Salt". Niczym nie zaskakuje, oprócz... Olbrychskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inception,

 

Mieszane odczucia :roll: Efekty rewelacja (co ciekawe nie jest to film 3D), fabula ciekawa ale strrrraaaaszznie zakrecona i troche przekombinowana. Film dlugi i moze znudzic (moja lepsza polowa zasnela :mrgreen: ).

 

Ciekawy gatunek, bo niby typowa komercha, a jednak nie dla kazdego ;)

 

Zdecydowanie wydac troche zlociszy i wybrac sie do kina, efekty i rozmach sa godne docenienia w wiekszym formacie a nie na ekranie monitora!

 

Polecam

 

Też byłem i mam podobne odczucia - czyli długi, trochę przekombinowany, ale świetnie zrobiony.

Dziś obejrzałem i dla mnie jest świetny, dobrze że długi. Nie znudził mnie, muzyka Hansa Zimmera super. No i zakończenie mniej zakręcone niż w Wyspie Tajemnic. Dwa filmy warte polecenia! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na nowym Shreku. Na plus to efekty 3D, na minus - to że jak dla mnie był to bardziej melodramat niż bajka, mało śmiesznych momentów. Wielu rodziców po pokazie tłumaczyło dzieciom, o co w tym wszystkim chodziło... :?

Jak dla mnie najnudniejsza cześć. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na nowym Shreku. Na plus to efekty 3D, na minus - to że jak dla mnie był to bardziej melodramat niż bajka, mało śmiesznych momentów. Wielu rodziców po pokazie tłumaczyło dzieciom, o co w tym wszystkim chodziło... :?

Jak dla mnie najnudniejsza cześć. :roll:

 

Juz im sie "troche" format zgral. Trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny :wink: 3D to the rescue :twisted:

 

Smaczki jednak sa jak zwykle (np. do the roar!

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem Żywy (Живой).

Opiszę go jednym słowem - epicki. W moim rankingu ma 9/10 i jest na równi z innym fantastycznym rosyjskim filmem - 12 (двенадцать).

 

Niestety dość ciężko o te filmy w języku polskim, czy nawet angielskim. Jedyna szansa to kanał Wojna i Pokój, gdzie czasami są puszczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wybrałem się na film "Incepcja"

 

 

Miałem uczucie, ze już to wszystko gdzieś widziałem, odgrzane kotlety podane w jednym filmie.

 

Może z 10 lat temu ten film zrobiłby wieksze wrazenie. Nie mam namysli efektów specjalnych.

 

W pewnym momencie prawie usnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio oglądane:

"Pan i Pani Killer" ("The Killers") całkiem dobra komedia, trochę humoru małżeńskiego, trochę akcji, nie jest to nic szczególnego, jednak nie pożałujecie czasu spędzoengo na ogladaniu.

"Whatever works" - polecam, film w starym, dobrym Allenowskim stylu

"Kołysanka" Machulskiego - ok, choć humor trochę ciężki momentami (może nie tak jak Monty Phytom) i nie każdy się będzie śmiał :D

"Niezniszczalni" jak wyżej pisał mile, kalsyczne kino akcji z lat 90tych :mrgreen:

"Zmierzch tytanów" - niestety jedne z najgorzej wydanych pieniędzy w moim życiu, stara wersja była dobra, remake jest wykastrowana z klimatu na rzecz efektów specjalnych...

"Zmierzch: Zaćmienie" czy jak to szło, chyba pozwę twórców filmu, niech zwrócą mi stracone 1,5h życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam tym razem pytanie...

 

czy oglądał już ktoś "ostatniego władcę wiatru" w 3D? Chciałem się wybrać dziś na to ze swoją drugą połówką, ale chciałem zasięgnąć opinii kogoś kto to już widział. :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...