Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaje się.

I szczerze mówiąc nie wiem, czy projekcja tam różni się czymś (oprócz wielkości ekranu) od tej w 3D Dolby Digital.

 

zgadza sie, w imaxie tez sa okulary.

jak znajde czas, chce sie wybrac na avatara do imaxa i porownac z 3d w 'zwyklym' kinie, czy bedzie lepiej... jezeli nie, to imaxy mogą powoli zamykać biznes :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiat Pustyni w zeszły czwartek - dobry, niewesoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty raz podchodziłem do światowego, klasycznego dzieła....

 

Stary człowiek i morze.... :smile:

 

Dochodzę do momentu jak stary człowiek siedzi na łódce i gada ze złapaną rybą....i dupa....więcej nie jestem w stanie przyjąć...tej maestrii....

help! czy jest ktoś, kto wie, jak dotrzymać do końca... :smile: :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty raz podchodziłem do światowego, klasycznego dzieła....

 

Stary człowiek i morze.... :smile:

 

Dochodzę do momentu jak stary człowiek siedzi na łódce i gada ze złapaną rybą....i dupa....więcej nie jestem w stanie przyjąć...tej maestrii....

help! czy jest ktoś, kto wie, jak dotrzymać do końca... :smile: :?: :lol:

 

joint.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain wiem że to nie film, choć może jednak film tylko inter aktywny. Wciąga w akcje że Avatar to pikuś ! Nie znoszę przygotówek, ale ta jest czymś co zabierze człowiekowi parę godzin życia i zdrowia.

 

Bardzo Polecam, choć nie skończyłem jej z kumplem, on sam boi się grać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrowienia z Paryża" Besson'a całkiem dobra rola Travolty jako 'lekko' nieszablonowego agenta, sam film trochę ckliwy (przez 10 minut) i nie aż tak dobry jak np. "Uprowadzona", jednak polecam jako odstresowywacz.

"Metro" także Besson'a, film z rodzaju 'innych', ciężko opowiedzieć coś więcej, niż polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

"Metro" także Besson'a, film z rodzaju 'innych', ciężko opowiedzieć coś więcej, niż polecam.

 

Dość stary :wink: film, świetne zdjęcia, idealnie dopasowane tło muzyczne. IMO pozycja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrowienia z Paryża" Besson'a całkiem dobra rola Travolty jako 'lekko' nieszablonowego agenta, sam film trochę ckliwy (przez 10 minut) i nie aż tak dobry jak np. "Uprowadzona", jednak polecam jako odstresowywacz.

Wg mnie bardzo słaby. Nie spodziewałem się czegoś ekstra po tym filmie, ale mimo to zawiodłem się. Nawet pościgi były kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
był już ktoś może na nowej odsłonie Robin Hooda? jak wrażenia?

 

poprawnie, ale bez rewelacji. Taki troche "Gladiator 2 - Ostatnia Krew" w troche innej czaso-przestrzeni ;)

 

Wczoraj odwiedziłem Poznański multipleks i wybór padł na Robin Hooda...

Hit roku to to nie będzie, ale mimo wszystko nie zawiodłem się :!: historia opowiedziana z zuełnie innej strony, 140min zleciało szybciutko, generalnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...