Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

co do 2012 muszę się zgodzić...

 

3 godziny w w kinie... po godzinie skonczyla mi sie cola i popcorn... po dwoch zachcialo mi sie siku... po trzech stwierdzilem ze spokojnie moglem wybrac inny film...

 

jak to mega produkcja USA, prawie chodzą po lawie i lataja w srodku budynków samolotami, można sobie wieczorem z ukochana obejżeć w domu, ale wtedy będzie jeszcze gorszy bo nie będzie tak spektakularnych efektów... jak dla mnie dostateczy plus ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film 2012

Film jest katastroficzny... .

 

Znaczy sie dno i omijac z daleka?

 

Scenariusz jak z telenoweli.

Akcja jak w grze komputerowej.

Efekty średnie, Ray tracing ok, ale animacja tłumu i samochodów słaba.

Efekty dźwiękowe dno jak na taki potencjał.

Za długi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'i am the austrian jesus.. he is the white obama' :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

tylko nie wiem czy najpierw to :shock: czy to :lol: czy może odwrotnie :mrgreen:

 

'this lips were made for praise jesus' :cool:

 

[ Dodano: Nie Lis 15, 2009 11:19 pm ]

ich bin bruno - dove of peace :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rewers

Świetny...jak nie lubię panny Buzek- miło było popatrzeć, Janda- jak zawsze świetna, Dorociński- standardowa rola ;), Ogólnie w filmie rządzi strasznie inteligentny humor i zakończenie wymiata ;)

Do tego muzyka Włodka Pawlika.

bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewers

Świetny...jak nie lubię panny Buzek- miło było popatrzeć, Janda- jak zawsze świetna, Dorociński- standardowa rola ;), Ogólnie w filmie rządzi strasznie inteligentny humor i zakończenie wymiata ;)

Do tego muzyka Włodka Pawlika.

bardzo polecam.

 

Mi też się ten film bardzo podobał, ale z kolei zakończenie było - moim zdaniem - zbyt naciągane :wink:

 

A, i nieścisłość - syn głównej bohaterki powinien mieć w 2009 roku już jakieś 55 lat, a miał - nie więcej niż 40 :twisted: No i strasznie do ojca podobny... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja byłem w zwykłej projekci cyfrowej 3D i powiem, że nie ma efektu "łoooo ja tego mogę dotknąć!", a obraz raczej po prostu nabiera głębi. Jak się wybierzecie do kina to radzę wcześnie włożyć okulary 3D, a podczas oglądania skupiać wzrok na konkretnych punktach na obrazie. Jeśli próbujecie ogarnąć całość, to obraz staje się rozmyty.

 

Idę w tym tygodniu obejżeć jeszcze raz w IMAXie, mam nadzieję, że tam będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sledze tego watku, ale dzis obejrzalem film, ktory sklonil mnie do tego wpisu. PARANORMAL ACTIVITY. polecam kazdemu a w szczegolnosci tym, ktorzy lubia sie troche bac ;) nieco podobny do blair witch project, ale BWP byl bardziej mroczny, za to w PA napiecie jest dozowane stopniowo co jest jego niewatpliwa zaleta. wiecej nie bede sie rozwodzic, zachecam do ogladania, szczegolnie w kinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w zwykłej projekci cyfrowej 3D i powiem, że nie ma efektu "łoooo ja tego mogę dotknąć!", a obraz raczej po prostu nabiera głębi.

 

bo to jest 3d w wersji pełnometrażowej a nie 10-minutowe spokojne filmiki w imaxie gdzie zyrafa je trawe itd. Po prostu jakby ci wstawili non-stop efekty 3d z "wyskakiwaniem" roznych rzeczy z ekranu, po 3 godzinach mozg by ci sie zagotował z wrażenia :wink:

 

a sam film dzisiaj widzialem i musze powiedziec ze to kawał rozrywki i faktycznie nowa jakosc w kinie - bylem pod wrazeniem jak osiagneli pełne zespolenie aktorow i efektow cyfrowych, tego jeszcze nie było na takim poziomie. dzieki temu mimo banalnej fabuły film wciąga i nie czuje sie ze trwa prawie 3 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w necie są opinie że pomiędzy 2D a 3D jest przepaść, oczywiście na korzyść 3D.

A to nic dziwnego.

Ale ja niestety mam wadę wzroku przez którą nie widzę efektu, który mają powodować okulary 3D.

 

To nie powinieneś tez mieć prawa jazdy ....

Znaczy się masz obraz zdominowany przez jedno oko, czy na jedno nie widzisz ?

Ja zakładam okulary 3D na okulary i jest git :)

 

Widziadłem zwiastun w wersji 3D i dał czadu, Okulary jakieś inne niż w IMAXsie, efekt lepszy bo nie zanika jak przechylasz głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Avatarze byłem i ja. Świetnie zrobiony, wyobraźnia autorów - niesamowita! Roślinki, zwierzęta... :cool:

Fabuła przeciętna, w dodatku trochę motywów często widywanych ostatnio w kinach - np. robot, którym generał stoczył finałową walkę, to chyba ten sam z "Dystryktu 9" :twisted:

Od 3 godzinnego 3D rozbolała mnie głowa, ale... czepiam się, było nieźle :twisted:

 

Generalnie - polecam :cool: I to w kinie, na monitorze albo telewizorze nie będzie takiego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....którym generał stoczył finałową walkę, to chyba ten sam z "Dystryktu 9"

 

W "Aliens" był ten sam robot ... na końcu ... tez w finałowej walce i to w roku 1986... co za nuda...

 

Niesamowite co było niedawno mega fikcja staje się rzeczywistością na naszych oczach !

mechatronika-szkielet2.jpg

bleex1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...