Jump to content

Samco TSC87C - pytanie o montaż

GeOrGe

Recommended Posts

Witam

Kupiłem sobie zestaw rur silikonowych do układu chłodzenia do imprezy GT'99. Nie mam żadnej instrukcji montażu i nie mogę znaleźć gdzie idą dwie rury zaznaczone na zdjęciu żółtym kółkiem. Pozostałe jakoś rozkmiliłem 8)

image00010o.jpg

Jak ktoś się orientuje to proszę o pomoc :lol:

mi tez zostaly te rurki :) a wszystkie latwo dostepne wymienilem. Dzanek mi to chyba kiedys mowil....

BTW tak sie zapytam. Czy weze przy nagrzewnicy takze powinno sie wymienic? Ktore najesciej pekaja?

Założyłem sobie ten kit samco ale bez tych dwóch rurek. Obejrzałem silnik i komorę z każdej strony i nigdzie nie pasują. Sprawdziłem rurkę pod zbiorniczkiem metalowym na silniku i jest mniejszej średnicy i inaczej ukształtowana. Rurki do wymiennika ciepła nad filtrem oleju też są mniejszej średnicy. Jedyne z dwóch miejsc gdzie mogą pasować to okolice pompy wody ale niema tam łatwego dostępu i nie mając pewności nie chciało mi się już tam grzebać. Drugie miejsce to połączenie zbiornika wyrównawczego z błotnika z małym zbiorniczkiem przy akumulatorze. Tu też nie idzie się łatwo do niego dostać więc sobie odpuściłem