Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie rano od czasu gdy przed pracą jeżdżę do Dino po śniadanie natrafiam na burasa co zawsze zostawia auto na chodzie z kluczykami i idzie robić zakupy, a ostatnio już tak się rozbestwił po rozmowie o gaszeniu auta  że parkuje po skosie zajmując dwa miejsca.

Czy da się skodę fabie chyba II  zamknąć bez użycia kluczyka  to może nauczy się parkować i gasić jak straci czas na otwarcie jej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Henryk82 napisał(a):

Codziennie rano od czasu gdy przed pracą jeżdżę do Dino po śniadanie natrafiam na burasa co zawsze zostawia auto na chodzie z kluczykami i idzie robić zakupy, a ostatnio już tak się rozbestwił po rozmowie o gaszeniu auta  że parkuje po skosie zajmując dwa miejsca.

Czy da się skodę fabie chyba II  zamknąć bez użycia kluczyka  to może nauczy się parkować i gasić jak straci czas na otwarcie jej

 

Zgaś sam a kluczyki zapoznaj z pobliską florą czy tam fauną :P

A jak sytuacja powtarzalna, to SM i nauczą go manier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Blixten napisał(a):

Na A1 śnieg z deszczem , temperatura w okolicach 0 stopni. Dwa auta na barierkach; Mercedes i BMW. Ten pierwszy wyleciał na zakręcie, drugi …. na prostej :huh:

Na RWD zawsze można liczyć :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem chama na drodze. Obejrzałem sobie go dokładnie w lustrze.

Coś, za co piętnuję zazwyczaj kierowców, w deszczu, w obcym mieście (Opolu) zdążyło się mi.

Oczywiście, nie zauważyłem, ale to mnie nie tłumaczy. Przejechałem przez pasy, na które już wchodziła osoba. Na szczęście z przeciwnej strony, zagrożenia nie było...ale zawsze.

Zdarzenie to, zauważył patrol, który pojechał za mną "na bombach".

I tak mam słuszną karę. Rok wielkiego uważania, bo 15 punktów i coś sobie muszę odmówić, bo 1600 zł 

 

:facepalm:

 

  • Super! 1
  • Trzymaj się 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zamieszanie z tymi przepisami odnośnie pasów i pierwszeństwa. Lemingi dalej myślą że mają pierwszeństwo już zbliżając się do pasów. Pare razy już miałem sytuację że pieszy wtargnął mi na jezdnię no i oczywiście z morda że ma pierwszeństwo.

 

A kolega tak właśnie prawko stracił, lata temu, padało, przy przejściu drzewa, jesień już, po zmroku, no i kobieta na czarno ubrana po prostu weszła sobie nie patrząc na nic. Na szczęście do tragedii nie doszło. Kobieta tylko rękę złamała. Ale Policja winę przypisała jemu. W sądzie na niekorzyść kolegi działał fakt że 2 lata wstecz miał mandat za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 12km/h. Kamerki oczywiście nie miał. 

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ewemarkam napisał(a):

padało, przy przejściu drzewa, jesień już, po zmroku, no i kobieta na czarno ubrana po prostu weszła sobie nie patrząc na nic.

 

ci w deszczu w stroju ninja mnie doprowadzają do furii.. wiem, może i mają pierwszeństwo, ale wyobraźni zero

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi napisał(a):

Wczoraj spotkałem chama na drodze. Obejrzałem sobie go dokładnie w lustrze.

Coś, za co piętnuję zazwyczaj kierowców, w deszczu, w obcym mieście (Opolu) zdążyło się mi.

Oczywiście, nie zauważyłem, ale to mnie nie tłumaczy. Przejechałem przez pasy, na które już wchodziła osoba. Na szczęście z przeciwnej strony, zagrożenia nie było...ale zawsze.

Zdarzenie to, zauważył patrol, który pojechał za mną "na bombach".

I tak mam słuszną karę. Rok wielkiego uważania, bo 15 punktów i coś sobie muszę odmówić, bo 1600 zł 

 

:facepalm:

 


Przestań się biczować.

nikt nie jest doskonały - każdemu się zdarza / zdarzy … 

Grunt to starać się. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Luku napisał(a):

 

ci w deszczu w stroju ninja mnie doprowadzają do furii.. wiem, może i mają pierwszeństwo, ale wyobraźni zero


Głupie, nie potrzebne ryzyko. 

Ja moje dzieci uczę, że mają stać i czekać na chodniku , a wejść na przejście mogą dopiero jak samochód zatrzyma się do zera. 
 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał(a):


Głupie, nie potrzebne ryzyko. 

Ja moje dzieci uczę, że mają stać i czekać na chodniku , a wejść na przejście mogą dopiero jak samochód zatrzyma się do zera. 
 

i nie ma przechodzenia na czerwonym, nawet jeżeli to się zdarza mamie/tacie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rafacon napisał(a):

i nie ma przechodzenia na czerwonym, nawet jeżeli to się zdarza mamie/tacie

Absolutnie - przy dzieciach zachowujemy się wzorowo, a "gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy ... ;) 

:drinks:

 

 

A propos samobiczowania ... to dzisiaj kolej na mnie. :facepalm:

Jakiś bezczel wyjechał mi przed maską na krzyżówce (widocznie ocenił moje auto na dużo wolniejsze niż jest ;)), a ja ... zamiast darować sobie i przyhamować, wcisnąłem głębiej gaz żeby go wyprzedzić lewym pasem na tym skrzyżowaniu :facepalm: 

Nie zajechałem mu w zemście, a tylko strąbiłem i pojechałem dalej, ale warto było ? 

 

Co ja będę znowu tłumaczył się, że spieszyłem się rano do pracy, że problemy piętrzą się w głowie, że stres itp, itd. jak to przecież norma jest. 

Niestety, dzisiaj znowu emocje wzięły górę nad .... rozumem. :facepalm:

 

Miłego i spokojnego dnia Wszystkim :coffee:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten  co nie złamał przepisów drogowych lub przypajacował :P

 

Dziś jadąc do pracy zapomniałem zabrać narzędzia z garażu i musiałem się cofać do domu na pełnym gazie i trafiłem na mistrza drogi co jechał środkiem zamiast bliżej prawej krawędzi to wyprzedzając go poboczem poczęstowałem jeszcze klaksonem,  a co  niech ma :biglol:

Edytowane przez Henryk82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...