Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pumex1 napisał:

Ten to chyba na trzeciego leciał  z wyprzedzaniem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ipsx82 napisał:

Ten to chyba na trzeciego leciał  z wyprzedzaniem :/

No i faktycznie był trzeci samochód. 

"Jak podaje lokalny portal tydzien.net.pl, kierowca Volkswagena Sirocco chciał wyprzedzić jadące przed nim audi i nie zauważył, że jest wyprzedzany przez kierowcę nissana. Auta wyprzedzały na podwójnej ciągłej. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pumex1 napisał:

Ano nieładnie. Rodzi to kilka pytań i wątpliwości. Swoją drogą - może bardziej doświadczeni koledzy kierowcy wytłumaczą mnie młodziakowi jak można nie poczuć/nie usłyszeć kolizji/zderzenia/obcierki? :huh: Co chwilę słyszy się takie tłumaczenie czy to w programach TV, czy artykułach takich jak ten. Nie wiem, może mając tubę w bagażniku i słuchając na pełny regulator "umc-umc" aż się spojler telepie faktycznie jest to możliwe, ale chyba nie każdy tak jeździ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres, że coś odwalił. A tłumaczenie jak każde inne. Po odjeździe uświadomił sobie co zrobił i wolał wrócić na miejsce żeby konsekwencje były mniejsze.
Pozatym uwielbiam takie artykuły, żadnych szczegółów kto miał pierwszeństwo itd.

Mam 11111 post w tym temacie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnośnie tej konkretnie sytuacji, ale co do tego że można nie usłyszeć, to może być czasami trudno odróżnić np. od łomoczącego zawieszenia. Z doświadczenia moich stłuczek - raz brzmiało jakby wybuchł mi granat w kabinie, a raz jakbym wjechał w przeciętną dziurę.

No ale nie zobaczyć w lusterku że coś takiego jak w artykule się dzieje, to już serio trzeba mieć widzenie tunelowe na wprost. Ale w sumie mało kto w ogóle serka w lusterka, więc co się dziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - poziom pismactwa, bo to nie jest dziennikarstwo - wczoraj to było sportowe Subaru, dzisiaj jest to już "samochód osobowy marki Mitsubishi", a we wczorajszym artykule też już podmianka na sportowe Mitsubishi.

 https://warszawawpigulce.pl/sprawca-wczorajszego-wypadku-z-motocyklista-zatrzymany-motocyklista-w-stanie-krytycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ipsx82 napisał:

A mnie zastanawia czy kierowca motocykla miał homologację na tego crossa by  się swobodnie poruszać po drogach publicznych, bo na tych oponach to zero sterowności na asfalcie.

Ale zdajesz sobie sprawę z tego że ten motocykl to nie jest cross tylko turystyczne enduro, a takie opony jak najbardziej mają homologację i dopuszczenie do ruchu?

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych zdjęciach ciężko powiedzieć czy enduro czy cross, a odnośnie mojego posta wyżej to źle mnie zrozumiałeś. Zastanawiałem się nad homologacją nie wnikając  czy opony czy kierownica czy bak bo jeśli brak homologacji to pomimo że niewinny to obarczą go winą. A opony tego typu nieważne czy z homologacją czy nie,   bardzo kiepsko się trzymają asfaltu i bardzo łatwo o utracenie kontroli na nich w szczególności jak popada deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2021 o 23:46, pumex1 napisał:

ale jestes pewien ze subaru ? 

bo wyzej jest sportowe "dlamnie"tsubischi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 11:06, pumex1 napisał:

Przy okazji - poziom pismactwa, bo to nie jest dziennikarstwo - wczoraj to było sportowe Subaru, dzisiaj jest to już "samochód osobowy marki Mitsubishi", a we wczorajszym artykule też już podmianka na sportowe Mitsubishi.

Dziennikarstwo to może jeszcze czasami w gazetach można "spotkać", ale to co się dzieje w internecie to...nawet nie wiem jak to nazwać. Zresztą w gazetach też jest coraz gorzej, głównie chodzi mi o styl i słownictwo. O telewizji chyba lepiej nie wspominać. Mam wrażenie, że teraz wszyscy dostosowują się do poziomu odbiorców, a nie starają się go podnosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pumex1 napisał:

I dlatego jestem zdania, że rowerzyści obowiązkowo powinni mieć wykupione OC. 

(od 35s). 

 

 

oglądałem to dzisiaj, i najgorsze jest to, że nie najdziesz gościa.. możesz mieć nagranie, ale szukaj wiatru w polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1uq napisał:

oglądałem to dzisiaj, i najgorsze jest to, że nie najdziesz gościa.. możesz mieć nagranie, ale szukaj wiatru w polu

Jakiś czas temu widziałem dokładnie taką akcję. Tyle, że gość na rowerze nie wyhamował i wjechał w (na oko) nowego Lexusa. Widziałem urwane lusterko, błotnik, maska i szyba do roboty (skręcałem ze 3 samochody za Lexusem). Naprawa? musiało boleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pumex1 napisał:

Jakiś czas temu widziałem dokładnie taką akcję. Tyle, że gość na rowerze nie wyhamował i wjechał w (na oko) nowego Lexusa. Widziałem urwane lusterko, błotnik, maska i szyba do roboty (skręcałem ze 3 samochody za Lexusem). Naprawa? musiało boleć. 

no to średnio to humanitarne, ale trzeba łapać, pacyfikować takich, i czekać na przyjazd policji :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...