Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Bosman napisał:

Był tu niedawno gdzieś taki nowy wątek. Kolega narzekał, że nie ma przyczepności w GTku :)

To było kombi chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Analizując filmik, wydaje mnie sie, iż nastąpił strach nie zmieszczenia sie przed pojazdami które były już na rondzie.

Hamulec, odklejona dupka i ciach, bok.

Opon chiba też brakło ale to może sam bohater sie wypowie :D 

Mnie zastanawia to dlaczego po prostu nie skręcił w lewo jak się ustawił bokiem, a nie jakieś rajdy po chodnikach. Patrząc na prędkość przelotową podczas wyprzedzania to szansa była na lot przez rondo jak swift, który w zeszłym roku wylądował na garażu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak pare razy zdarzylo, ze ktos sie tak strasznie spieszyl, ze w ramach "zemsty" za to, ze ja wyprzedzam kolumne samochodow trzymajac sie limitu predkosci a tym samym blokujac mu uprzywilejowany przejazd, wjechal mi pozniej przed maske i wykonal awaryjne hamowanie.

 

O dziwo, odkad jezdze Pickupem, problemu nie ma :)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Than_Junior said:

Tez mi sie tak pare razy zdarzylo, ze ktos sie tak strasznie spieszyl, ze w ramach "zemsty" za to, ze ja wyprzedzam kolumne samochodow trzymajac sie limitu predkosci a tym samym blokujac mu uprzywilejowany przejazd, wjechal mi pozniej przed maske i wykonal awaryjne hamowanie.

 

O dziwo, odkad jezdze Pickupem, problemu nie ma :)

Najciekawsze w takich sytuacjach jest to, że przed chwilą tak mu się spieszyło a zaraz potem ma czas by odstawiać takie cyrki.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, rombu said:

Na samym początku materiału video policjant widząc co się dzieje obraca się na pięcie i odchodzi w przeciwną stronę.

Kwintesencja policji.

Nie będzie lepiej.

 

Gdybym ja był policjantem i widział coś takiego to pewnie bym do nich strzelał...dlatego nie jestem policjantem. Czasami w obliczu bezgranicznej ludzkiej głupoty, chamstwa i bezmyślności nie pozostaje nic innego jak odpuścić czując wenętrzną bezsilność wobec zaistniałej sytuacji. ...wiem, szkoda, że tak na pięcie nie odwracają się gdy nic się nie stało ale ich szef wymaga wystawienia określonej ilości mandatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest najlepsza reakcja nas, "normalnych" kierowcow, gdy widzimy takie zachowanie. Zabronic im zawrocic? Ryzykowac w ten sposob przyblokowanie? Ale przeciez oni sami tez zablokuja karetke, jakby jechala korytarzem... Filmowac i wyslac na policje? Wtedy a najgorszym wypadku pojada dalej i przyblokuja karetke dalej od miejsca wypadku. Nie wiem. To nie takie proste jak przyblokowanie cwaniakow, ktorzy korek omijaja pasem postojowym (tak, to jest jedna jedyna sytuacja, kiedy zdarza mi sie szeryfowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Than_Junior said:

Nie wiem jaka jest najlepsza reakcja nas, "normalnych" kierowcow, gdy widzimy takie zachowanie. Zabronic im zawrocic? Ryzykowac w ten sposob przyblokowanie? Ale przeciez oni sami tez zablokuja karetke, jakby jechala korytarzem... Filmowac i wyslac na policje? Wtedy a najgorszym wypadku pojada dalej i przyblokuja karetke dalej od miejsca wypadku. Nie wiem. To nie takie proste jak przyblokowanie cwaniakow, ktorzy korek omijaja pasem postojowym (tak, to jest jedna jedyna sytuacja, kiedy zdarza mi sie szeryfowac)

W myśl starego powiedzenia: "Nie dyskutuj z idiotą bo będziesz zmuszony zejść do jego poziomu a tam zostaniesz pokonany jego doświadczeniem"

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...