Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

O byłym senatorze miłościwie panującej partii, który na lince ciągnął psa za autem, pewnie każdy już słyszał. 
Do świątecznej atmosfery swoją cegiełkę dołożył jakiś kolejny zwyrodnialec 

 

https://tvn24.pl/poznan/szukaja-kierowcy-ktory-na-oczach-dzieci-przejechal-psa-5059347

 

musze powiedzieć, że kolejne takie artykuły, jak i każdy bez wyjątku odcinek Stop Cham, utwierdzają mnie w słuszności podjętego kroku, jakim było sprzedanie BMW. 
Wstyd jest być kierowcą, tych, znakomitych swoją drogą, samochodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O byłym senatorze miłościwie panującej partii, który na lince ciągnął psa za autem, pewnie każdy już słyszał. 
Do świątecznej atmosfery swoją cegiełkę dołożył jakiś kolejny zwyrodnialec 
 
https://tvn24.pl/poznan/szukaja-kierowcy-ktory-na-oczach-dzieci-przejechal-psa-5059347
 
musze powiedzieć, że kolejne takie artykuły, jak i każdy bez wyjątku odcinek Stop Cham, utwierdzają mnie w słuszności podjętego kroku, jakim było sprzedanie BMW. 
Wstyd jest być kierowcą, tych, znakomitych swoją drogą, samochodów. 
Nienormalny to słabe określenie...

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Waszych miastach też stoją "kiwałki" przy przejściach dla pieszych? Podjeżdżam czekam aż ruszy, a tam jak już myśl wykona obieg to macha ręką " no jedź". Stoi tak tylko sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BazaN napisał:

A w Waszych miastach też stoją "kiwałki" przy przejściach dla pieszych? Podjeżdżam czekam aż ruszy, a tam jak już myśl wykona obieg to macha ręką " no jedź". Stoi tak tylko sobie.

Owszem, są. Nawet całkiem sporo ;)  Czasem nawet stoją po przeciwnych stronach i sobie rozmawiają  :D Irytujące, ale niestety dość powszechne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hemi112 napisał:

Sytuacja z A2 spod Warszawy, ja na lewym 140-150km/h,prawy wolniej, a tu awaryjnym z 160-170 Kijanka, o kurka, jak z Gumball. 

P. S. To kadr z mego filmiku

Screenshot_20210404_205242.jpg

dobry agent :th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2021 o 13:58, hemi112 napisał:

Sytuacja z A2 spod Warszawy, ja na lewym 140-150km/h,prawy wolniej, a tu awaryjnym z 160-170 Kijanka, o kurka, jak z Gumball. 

P. S. To kadr z mego filmiku

Screenshot_20210404_205242.jpg

Za takie numery to lejce powinne być zatrzymane na 3 m-ce i nie ma żadnej dyskusji,że to,że tamto,że sramto.. Tylko nieuchronność kary jest w stanie powstrzymać takich debili,bo jak inaczej kogoś takiego nazwać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...