Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MKK napisał:

 

W każdym regionie są nie do końca lubiane tablice. 

Gdzieś GKA czy GWE. Gdzie indziej LU czy BI. W innym miejscu CB czy DJ. 

Jako wywołany do tablicy jestem szczerze zainteresowany gdzie DJ wywołuje jakiekolwiek reakcje. Ze znanych mi antagonizmów parkowanie we Wrocławiu z tablicami DLU i w Lubinie parkowanie DW jest obarczone ryzykiem, ale to z racji kibolowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

Są trzy pasy na kawałku A4 w Krakowie i Katowicach... Na mój gust wiele to nie zmienia bo niewielu z prawego pasa korzysta, tylko trzyma się kurczowo środkowego 

Jechałem ostatnio z Żor do Pyrzowic na lotnisko (jako pasażer auta). Pan kierownik busa (stąd wniosek, że to zawodowy kierowca), pomyka sobie środkowym pasem nie przekraczając 120 km/h (bo powyżej za dużo pali), a swoich pasażerów "uszczęśliwia" monologiem epitetów kierowanych do innych kierowców ("Czego trąbisz kretynie? Masz jeszcze dwa wolne pasy! ", "Tymi długimi, to sobie w kibelku zaświeć, żebyś do dziury trafił..." itp.). Najciekawsze jest jednak to, że facet częściej zaglądał w lusterko wsteczne (wewnętrzne), niż w przednią szybę. Facet był nawet uprzejmy przestawić obiektyw swojej kamerki, aby uwiecznić niecodzienne widoki. - To jednak składam na karb siedzącej przede mną pasażerki w kusym mini i bieliźnie ze sznurka...     

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Są trzy pasy na kawałku A4 w Krakowie i Katowicach... Na mój gust wiele to nie zmienia

 

Ale to są trzy pasy przez krótką chwilę gdzieś w trakcie autostrady. A w tej chwili ruch na A4 jest taki, że w godzinach "korkowych" często na wyjeździe z Katowic auta suną 10 km do bramek z prędkością 50-60 km, jest takie zagęszczenie ruchu. Na trzech pasach to by się rozładowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, GREGG napisał:

że w godzinach "korkowych" często na wyjeździe z Katowic auta suną 10 km do bramek z prędkością 50-60 km, jest takie zagęszczenie ruchu. Na trzech pasach to by się rozładowało 

Chodzi o wylot na Wrocław? Tam to jest zupełnie z czapy punkt poboru opłat zrobiony, o dramatycznie małej przepustowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aflinta napisał:

Są trzy pasy na kawałku A4 w Krakowie i Katowicach... Na mój gust wiele to nie zmienia.

To jest kropla w morzu potrzeb. O A4 Wrocław-LSSE Krzywa i nazad nie wspominając. Tyle, że na A18 coś się dzieje (patatajka) na bagatela 26km odcinku. I będą dalej 2 pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, aflinta napisał:

Miejsce jest na trzeci pas, pytanie tylko kiedy powstanie. Na odcinku między bramkami z pewnością nie (stalexport do końca koncesji palcem nie kiwnie), a reszta w gestii GDDKiA - ale to pewnie poczeka aż skończą budować inne drogi.

Trzeci pas na Kraków - Katowice?

Myślę, że zaraz po tym jak skończą remont :OO:

 

13 godzin temu, mz56 napisał:

1uq, nie panikuj. W Warszawie jest to samo. Kiedyś sąsiadowi zwróciłem uwagę, że z tyłu nic nie ma. Ciemna noc. Odpowiedział, że wraca z myjni i nie opłacało mu się już włączać świateł. Normalny ?

 

ludzie mają niekoniecznie dobrze w główkach ;)

a potem takie cuda

 

https://i.imgur.com/XB63WgR.mp4

Edytowane przez 1uq
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Też miałem dziś sytuację. Jedzie ziom przede mną ja za nim, a ten nagle po hamplach. Da fuk?:blink:

Kiedyś miałem znajomych co tak zarabiali na życie... kupował auto (najlepiej drogie w częściach) i hamował na stłuczkę... ktoś walił w dupę i kasa z ubezpieczenia szła... 

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, niebieski708 napisał:

Kiedyś miałem znajomych co tak zarabiali na życie... kupował auto (najlepiej drogie w częściach) i hamował na stłuczkę... ktoś walił w dupę i kasa z ubezpieczenia szła... 

Dlatego warto mieć kamerę, choćby za parę dyszek. Ale uratuje często dupsko w takich sytuacjach. Policja przyjeżdża, odtwarza się im nagranie i już mają prowodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, niebieski708 napisał:

Kiedyś miałem znajomych co tak zarabiali na życie... kupował auto (najlepiej drogie w częściach) i hamował na stłuczkę... ktoś walił w dupę i kasa z ubezpieczenia szła... 

Ten co mnie przyhamował to raczej nie można nazwać drogiego w częściach (renault scenic II gen).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, niebieski708 napisał:

miałem znajomych co tak zarabiali na życie..

 

 

mama opowiadala ze sasiad taksowkarz pan olek na poczatku lat 90tych tak polowal w szczecinie

opuscilo go szczescie jak wylapal na zderzak chlopakow z mierzyna  ;)

 

tapatalked

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Ten co mnie przyhamował to raczej nie można nazwać drogiego w częściach (renault scenic II gen).

I tu byś się ździwił... wgnieciona tylna klapa w scenic-u u ubezpieczyciela 3000zł (ciotce ktoś lekko wjechał w tył). Najczęściej jeździli na giełdy samochodowe (z odłączonym na krótko światłem stopu ;) tam zawsze ktoś na zderzaku siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FOR CVT napisał:

mama opowiadala ze sasiad taksowkarz pan olek na poczatku lat 90tych tak polowal w szczecinie

opuscilo go szczescie jak wylapal na zderzak chlopakow z mierzyna  ;)

 

 

Niech zgadnę, kupili mu kwiaty i czekoladę gratulując niebywałemu poczuciu humoru :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...