Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, że już nawet w traktorach wideorejestraory. Koniec świata
 
 
Sprzęt droższy niż większość zwykłych samochodów to i mają rejestratory

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dako napisał:

Polskie drogi, polscy kierowcy i stop cham to mój cotygodniowy, obowiązkowy seans przy piwku. Działa na wyobraźnię.

W pracy jest nas 3 facetów w pokoju i w piątek po robocie zawsze zasiadamy do dokładnie tego samego seansu, co wymieniłeś (ale bez piwka) :-) Dopiero potem udajemy się do domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze z koralikami na ręku z niebieskiego STI MY15+ na blachach WZ XXXXM, który ok 20 jechał z kolegą w czapeczce i odwalał na Radzyminskiej w Warszawie, radzę szukać obrazka na kartę miejską. Mam w pomarańczowym Audi kamerkę, a nagranie z akcji na skrzyżowaniu na pewno zainteresuje i policję i media ;)

Edytowane przez Mikad
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Młode dziewczę + golf GTI) + BMW + obwodnica (4 pasy schodzące się w 2) = katastrofa :facepalm: ... bo ścigać się to trzeba umieć ...

 

Mało brakowało, a skasowałabym dzisiaj OBK i siebie, szczególnie, że OBK, umówmy się, mistrzem hamowania nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Aga napisał:

(Młode dziewczę + golf GTI) + BMW + obwodnica (4 pasy schodzące się w 2) = katastrofa :facepalm: ... bo ścigać się to trzeba umieć ...

 

Mało brakowało, a skasowałabym dzisiaj OBK i siebie, szczególnie, że OBK, umówmy się, mistrzem hamowania nie jest...

A byłaś obserwatorką - niedoszłą ofiarą, czy uczestniczką ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Aga napisał:

(Młode dziewczę + golf GTI) + BMW + obwodnica (4 pasy schodzące się w 2) = katastrofa :facepalm: ... bo ścigać się to trzeba umieć ...

 

Mało brakowało, a skasowałabym dzisiaj OBK i siebie, szczególnie, że OBK, umówmy się, mistrzem hamowania nie jest...

 Mało powiedziane :evil:

Do tego GEOLANDARY i nieszczęście gotowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, rosaskc napisał:

Masz wideło?

 

42 minuty temu, Fala napisał:

A byłaś obserwatorką - niedoszłą ofiarą, czy uczestniczką ? 

 

24 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Dajta te filmy bo nic do ciastek nie mam.

 

Specjalnie polazłam do garażu :P to była pierwsza, ale nie ostatnia sytuacja. BMW "uciekło" na Owczarni, dziewczę nie ogarnęło i pojechało dalej, w zasadzie to zgubiłam ją w Rumi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Aga napisał:

 

 

 

Specjalnie polazłam do garażu :P to była pierwsza, ale nie ostatnia sytuacja. BMW "uciekło" na Owczarni, dziewczę nie ogarnęło i pojechało dalej, w zasadzie to zgubiłam ją w Rumi.

Oba auta VW, nie widzę tam BMW :) . Myślę, że pani w GTI się wystraszyła i zaczęła hamować. Inna sprawa to zachowanie kierowcy VW Tiguana :facepalm:

Edytowane przez Herostrates
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - Tiguan-wuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Herostrates napisał:

Oba auta VW, nie widzę tam BMW :) .

A dziękuję ;)

 

32 minuty temu, Herostrates napisał:

Myślę, że pani w GTI się wystraszyła i zaczęła hamować.

Możliwe, ta panienka (młoda osóbka, przyjrzałam się jak ją później wyprzedzałam) jechała bardzo agresywnie i jednocześnie bardzo niepewnie. Szczególnie, że jak Tiguan jej uciekł między tirami na zjazd z obwodnicy, to ona się prawie znowu zatrzymała na lewym, bo chyba chciała się wpasować i też zjechać. Widać było, ze coś jest między nimi nie halo...

 

35 minut temu, Herostrates napisał:

Inna sprawa to zachowanie kierowcy VW Tiguana 

Oczywiście.

 

 

W ogóle dzisiaj miałam szczęście do agresywnych kierowców, później jeszcze BMW (na pewno :biglol: ) siedziało mi na dupie i próbowało wyprzedzić prawym, jak wszyscy jechali równo, później lexus to samo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 20:36, Aga napisał:

siedziało mi na dupie i próbowało wyprzedzić prawym, jak wszyscy jechali równo, później lexus to samo

 

Po filmiku widać, że w zasadzie cały czas jeździsz lewym pasem co u tych "szybszych" powoduje wzrost poziomu agresji.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, vince_snd napisał:

Po filmiku widać, że w zasadzie cały czas jeździsz lewym pasem co u tych "szybszych" powoduje wzrost poziomu agresji.

Serio tak wnosisz po tym filmie? Przez te 3 minuty tylko dwa razy był znikomy sens zjeżdżania na prawy - zaraz przed i zaraz po sytuacji z VW. Więcej, jeśli za mną byłoby pusto to też bym nie zjeżdżał. Wniosek trochę na wyrost.

 

W dniu 27.04.2020 o 20:36, Aga napisał:

W ogóle dzisiaj miałam szczęście do agresywnych kierowców, później jeszcze BMW (na pewno :biglol: ) siedziało mi na dupie i próbowało wyprzedzić prawym, jak wszyscy jechali równo, później lexus to samo :rolleyes:

W takich sytuacjach sam zjeżdżam na prawy, bo nic mnie nie wkurza bardziej niż kretyn, który siedzi mi na zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Serio tak wnosisz po tym filmie? Przez te 3 minuty tylko dwa razy był znikomy sens zjeżdżania na prawy - zaraz przed i zaraz po sytuacji z VW. Więcej, jeśli za mną byłoby pusto to też bym nie zjeżdżał. Wniosek trochę na wyrost.

 

W takich sytuacjach sam zjeżdżam na prawy, bo nic mnie nie wkurza bardziej niż kretyn, który siedzi mi na zderzaku.

Tan nawet jak by chciała to nie mogła bo linia ciągła z przerywaną po prawej stronie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rosaskc napisał:

W takich sytuacjach sam zjeżdżam na prawy, bo nic mnie nie wkurza bardziej niż kretyn, który siedzi mi na zderzaku.

W takich sytuacjach, za każdym razem, zastanawiam się na co liczy taki kierowca bo na systemy auta raczej nie może liczyć a jego własny mózg chyba ma jakiś defekt.

Nie raz uczestniczyłem w sytuacjach gdy na lewym pasie ktoś komuś siedział na zderzaku a ja to oglądałem katem oka z pasa prawego, ten ich dystans 80-100 cm przy prędkości 120-140 km/godz. Zwalniałem wtedy, bo niepotrzebne mi było być uczestnikiem ich przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vince_snd napisał:

 

Po filmiku widać, że w zasadzie cały czas jeździsz lewym pasem co u tych "szybszych" powoduje wzrost poziomu agresji.

:lol: Na podstawie 3 minut wyciągasz wnioski, brawo. Zjeżdżam na prawy pas bardzo często i generalnie lewego używam do wyprzedzania, ale nie mam zamiaru Cię przekonywać. 

 

6 godzin temu, rosaskc napisał:

Więcej, jeśli za mną byłoby pusto to też bym nie zjeżdżał. Wniosek trochę na wyrost.

Dokładnie, nikogo za mną nie było. Obwodnicą się jeździ albo 90 prawym pasem albo co najmniej 140 lewym. Rzadko można jechać normalnie. To ponoć jedna z najbardziej niebezpiecznych dróg w kraju. 

 

6 godzin temu, rosaskc napisał:

W takich sytuacjach sam zjeżdżam na prawy, bo nic mnie nie wkurza bardziej niż kretyn, który siedzi mi na zderzaku.

Ja też, ale serio nie było jak. Gdy robi się na prawym miejsce, zawsze puszczam tego, co się spieszy. 

 

6 godzin temu, rosaskc napisał:

zaraz przed

Tak, ale nie spojrzałam w lusterko czy Dacia, którą wyprzedziłam przypadkiem nie zjechała na ten pas. Dlatego zostałam na tym co byłam. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Aga napisał:

Na podstawie 3 minut wyciągasz wnioski, brawo. Zjeżdżam na prawy pas bardzo często i generalnie lewego używam do wyprzedzania, ale nie mam zamiaru Cię przekonywać. 

 

Uderz w stół a nożyce się odezwą ;) Ja zjeżdżam na prawy jak mam wolne miejsce, nawet jak nikt nie jedzie za mną - tak po prostu dla zasady zachowania prawostronnego ruchu.

Jak zwykle próba trzepania piany z niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rosaskc napisał:

 Więcej, jeśli za mną byłoby pusto to też bym nie zjeżdżał.

To do czasu aż kiedyś trafi się w pobliżu radiowóz i poinformuje ile trzeba zapłacić za taką jazdę.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...