Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, jkarp napisał:

a jak to jest z dziennymi w końcu? wiele nowych samochodów ma je na stałe włączone czy co? powinny się automatycznie przełączać chyba. jechałem parę razy Clio z traficara i mnie wkurzalo, że świecę dodatkowo ledami.

Świecą, ale ograniczają moc w momencie załączenia świateł mijania (przynajmniej w służbowym Mondeo tak było). W bieda-ledach montowanych na własną rękę też ludzie świecą cały czas. Ja mam u siebie Philipsy gdzie jest specjalny moduł podpinany pod kabelek pozycyjnych i w momencie włączenia świateł ledy gasną.

BTW to takie auta z ledami własnej produkcji bez homologacji nie powinny przechodzić przeglądów, ale to Polska i wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Turbo napisał:

Jakby policja mijając takiego delikwenta zawróciła i zabrała paru dowód rejestracyjny, to by się może trochę ukróciło grzebanie przy reflektorach,

To jest zadanie dla diagnostów, nie policji. Zauważam ingerencję w oświetlenie pojazdu - auto nie przechodzi przeglądu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy do jazdy dziennej to dziadostwo jeśli chodzi o to co jest poza fabryką. 

Natomiast jeśli chodzi i oświetlenie stałe,  mijania,  to moje obserwacje są takie że Ci co wystawiają sobie ksenony,  mocne żarówki i inne wynalazki poprawiające im widoczność maja lepiej wyregulowane światła i lepiej to świeci niż połowa aut że zwykłymi światłami.  

Swoją drogą  Fiat Ducato to chyba nie powinien być dopuszczony do ruchu,  bo nie wiem jak to świeci ale jak za każdym razem jest za mną,  to muszę ustawiać wewnętrzne lusterko w tryb nocny żeby nie oslepnac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jkarp napisał:

 

najsłabsze w tym wszystkim jest to że z takich filmików w większości można odczytać tablice aut postronnych mijanych po drodze, ale głównego aktora już nie

jest to nienormalne bo gdyby było widać tablice, a w tym przypadku dodatkowo firmę którą reklamuje oklejenie auta to wtedy można by było takie przypadki tępić, bo gdyby taki koleś oglądnął się w TV/internecie to byłby wstyd na całego wśród rodziny/znajomych, a tutaj dodatkowo szef byłby mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszyscy się skupiają na kolesiu, a co z małym pacjentem? Ktoś coś wie? Transplantacja się udała? 
Bo to, że kierowca z busa to dzban to już wiemy... 

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2018 o 18:48, hak64 napisał:

Kwestię motywacji można by przemilczeć, ale skoro sprzątaczka w biurze potrafi zarobić więcej, niż policjant ryzykujący swoje życie i zdrowie, to obecne braki kadrowe i "psia grypa" mówią same za siebie.

 

Dzisiaj mi wpadła taka ciekawostka, śmiertelność wg zawodów w USA. Na pierwszych miejscach drwale, rybacy, piloci samolotów, dekarze, śmieciarze ... trochę zaskakujące, przynajmniej dla mnie.

 

Dt5tpWQWwAEqBjk.jpg:large

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...