Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, sluf napisał:

Rozumiem, że to dla Ciebie jest usprawiedliwieniem popylania 200 km/h przy ograniczeniu do 140 km/h?

 

Co ja mam Tobie odpowiedzieć?  Do ciupy go i milion $ kary!!

Ktoś kto na samą myśl przekroczenia prędkości na autostradzie o 60km/h dostaje sraczki niech się przesiądzie na transport kolejowy - byle ne TGV, bo tam 300+ :)

 

@Dyrekcja

 

Miałem na myśli pisząc "na równi z wyżej wymienionymi"   tj:

 

" przejazd na czerwonym/wyprzedzanie przed przejściem czy zajeżdżanie drogi - tego się nie praktykowało nigdy. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film @Dyrekcja Rzekłbym, że to klasyka gatunku, ale albo nie uczą tego na kursach (żeby nie robić), albo relatywnie mało doświadczony kierowca. Jest jeszcze chwila słabości, ale na osłodzenie jest podróż do Pana.

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dako napisał:

Co ja mam Tobie odpowiedzieć?  Do ciupy go i milion $ kary!!

Ktoś kto na samą myśl przekroczenia prędkości na autostradzie o 60km/h dostaje sraczki niech się przesiądzie na transport kolejowy - byle ne TGV, bo tam 300+ :)

Chciałbym odpisać coś sensownego, ale chyba jednak szkoda klawiatury :facepalm: Mam tylko nadzieję, że nie będzie nam dane się spotkać na drodze ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turbo napisał:

Niektórzy tutaj bardziej święci od papieża... 

Nie do końca rzekłbym tak jest, bo pewnie każdemu trafia się świńskie południe, jak to u nas na Podkarpaciu mawiają :D Trzeba mieć wtedy szczęście, aczkolwiek w dobie kamerek i donosicieli jest coraz ciężej. Po Jaśle jeździ p##%%$&% "szeryf" i wysyła filmiki na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, allu napisał:

A czy do chamstwa można zaliczyć blokowanie zwężającego się pasa przez pani szeryf w bmw x6?

Jeżeli w BMW to zdecydowanie tak, co to za szeryf bez gwiazdy ;) Pytanie tylko, czy blokowanie wynika z niewiedzy, czy też wrodzonej wredności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rombu napisał:

To co zrobił policjant w 1.10.


Ale w sensie, że stoi w poprzek chodnika i blokuje? :) Bo jeśli chodzi Ci o może nieco dwuznaczną konstrukcję zdania, która dała kierowcy nadzieję na pouczenie, to nie jest winą policjanta, że kierowca tak dalece nie zna podstaw prowadzenia samochodu, że wpadł na taką interpretację :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robiłem to foto to miałem tego nie wrzucać nigdzie, ale jak koleś/kierowca (nie ten ze zdjęcia) się dowiedział że zrobiłem fotkę to strasznie się zapienił zwyzywał mnie i zagroził że zabierze mi telefon:D

dlatego się go nie posłucham

 

 

received_1965245347024568.jpeg

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o co  Wam chodzi. Piesza zbliża się do pasów, więc kierowca czemprędzej bieży, aby otworzyć drzwi po obu stronach i umożliwić swobodne przejście.

A poważnie to mi wcale nie do śmiechu. Niby w tym wypadku gość stwarza umiarkowane zagrożenie (jedynie ograniczenie widoczności wyjeżdżającym z jednokierunkowej oraz "przesunięcie" pieszych do linii P-14), ale zastanawiam się, czy takiego samego numeru nie odstawia w sytuacji, gdy jest wjazd w taką uliczkę - a wtedy to już nie jest żadne chamstwo, tylko normalna próba zabójstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wspomniał o wymuszeniu w 1.07 (forester) oraz o sytuacji zatrzymania przed przejściem dla pieszych (forester) z  3.07.

Wina tego "z tyłu" ale generalnie nie jestem zwolennikiem tego konkretnego manewru (wyprzedzenie ciężarówki przed skrzyżowaniem z wyłączoną sygnalizacją a następnie zatrzymanie się przy dość intensywnym ruchu (wystarczyło spojrzeć w lusterka by przewidzieć ciąg wydarzeń- mała odległość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dako napisał:

o sytuacji zatrzymania przed przejściem dla pieszych (forester) z  3.07.

Wina tego "z tyłu" ale generalnie nie jestem zwolennikiem tego konkretnego manewru

Wygląda raczej na awaryjne zatrzymanie wymuszone przez tego pieszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dako napisał:

Ja bym wspomniał o wymuszeniu w 1.07 (forester)

Ciekawy przypadek.

Honda miała włączony kierunkowskaz. Zmyliła Forestera.

Wiem, ze jest zasada ograniczonego zaufania.

Ale jest dokumentacja filmowa.

 

20 godzin temu, dako napisał:

sytuacji zatrzymania przed przejściem dla pieszych (forester) z  3.07

 

Przecież pieszy był na przejściu. Nawet widać, jak cofa nogę.

Co miał zrobić Forester ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rombu napisał:

Co miał zrobić Forester ?


Forek mógł zwolnić zawczasu już przed pierwszym przejściem (przy którym też stała piesza, więc kłania się (nie)znany i (nie)lubiany paragraf 47) i nie byłoby problemu :P. Nagrywający mógł zrobić to samo (albo chociaż powstrzymać się od wyprzedzania ciężarówki bezpośrednio przed przejściem), więc ta kolizja była do uniknięcia, gdyby choć jeden/jedno/jedna z nich zwracał/o/a uwagę na przejścia. Wreszcie, wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby słupek wykazał się taką czujnością, jak pieszy i też się cofnął :P.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rombu napisał:

Przecież pieszy był na przejściu. Nawet widać, jak cofa nogę.

Nie twierdzę, że kierowca zachował się prawidłowo., Powinien zgodnie z przepisami zwolnić i przepuścić oczekujących przed przejściem, ale pieszych też obowiązują przepisy i przede wszystkim rozsądek - widząc pędzący samochód nie mogą ryzykując wymuszać zatrzymania. Lepiej poczekać 4 sekundy aż taki "wariat" przeleci i przejść spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22466486,tragiczny-wypadek-w-katowicach-policji-poszukuje-swiadkow-i.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

Kurcze nie wygląda jakoś mega tragicznie, myślałem że może ktoś z Trafica zginął a nie babka w Volvo - podejrzewam, że bez pasów jechała i twardo uderzyła w złamane drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...