Jump to content
GregorBa

cham na drodze

Recommended Posts

No to się popisałem i sam zostałem chamem :( Skręcając w lewo, strąbiłem kierownika jadącego na wprost, bo byłem święcie przekonany, że miał nakaz skrętu w lewo, tylko sobie z lenistwa skrócił drogę. A potem sprawdziłem, że jednak miał prawo pojechać prosto, a ja mu się władowałem przed maskę i jeszcze darłem klakson. Zhańbiłem Świnkę, wybaczcie i nie jeźdźcie na pamięć. Zwłaszcza, że okazała się kiepska. Posypałem głowę popiołem, przyciąłem słomę w gumiakach i wdrożyłem wyciągnięte wnioski. :facepalm:

• Upvote 2

Zdarza się, ja dzisiaj raz że późno zahamowałem na autostradzie, przez co widziałem we wstecznym lusterku jak facet w BMW - którego pozdrawiam, bo zachował pełen spokój, musiał też dać po hamulcach i odbić na pas awaryjny. A potem już pod miastem dałem pokaz wyprzedzania - co prawda droga była z naprzeciwka pusta, ale różne linie były wymalowane inaczej niż ja pojechałem ;) 

Edited by Turbo

Zdecydowanie "niepozdrawiam" chama w grafitowym "Lanosie" DJ 81XXX, który na jednym z ruchliwszych skrzyżowań w Jeleniej Górze wykonał akcję wyprzedzania w stylu 20-letniego BMW. Jeżeli jakimś  cudem tu zaglądasz "kolego" to wiedz, że ten wątek jest o tobie (celowo z małej litery). Sprzedaj Subaru i kup sobie coś innego, bo psujesz opinię marce.

• Confused 1
  • Upvote 1

1 godzinę temu, przymar napisał:

Sprzedaj Subaru i kup sobie coś innego, bo psujesz opinię marce.

@przymar wyluzuj, w każdej grupie użytkowników hulajnóg / rowerków / skuterów / motocykli / quadów / trajek / samochodów / busów / traków (niepotrzebne skreślić) są Ludzie i ludziska. Jak ja bym się kierował Twoją zasadą, to już nie miałbym czym jeździć :biglol:

Edited by Guliwer
  • Upvote 1

Teraz, Guliwer napisał:

@przymar wyluzuj, w każdej grupie użytkowników hulajnóg / rowerków / skuterów / motocykli / quadów / trajek / samochodów / busów / traków (niepotrzebne skreślić) są Ludzie i ludziska. Jak ja bym się kierował Twoją zasadą, to już nie miałbym czy jeździć :biglol:

Generalnie tak, ale to była naprawdę gruba akcja. A od tego jest ten wątek. Ja zasadniczo święty nie jestem, ale teren zabudowany, a w szczególności centra miast to miejsca gdzie należy zluzować, a nie kozaczyć. Budujemy raczej opinię osób jeżdżących dynamicznie, ale z głową - więcej takich kmiotów i będą nas stawiali w szeregu z BMW.

• Upvote 1

Coś w tym jest ;)  Przez 10 lat posiadania E90 jak tak po prostu sobie jechaliśmy, to ludzie często usuwali się z drogi, a potem jak ich nie wyprzedzaliśmy to stukali się w głowę :rolleyes:

I tak ze 100 razy :D 

W 3:20 reklama dla Subaru :huh:

To samo miałem wrzucać - co za buractwo psuje dobre imię marki :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

19 minut temu, kriskristoffers napisał:

To samo miałem wrzucać - co za buractwo psuje dobre imię marki :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Dramat, jeszcze telefon przy uchu. Ależ antyreklama dla marki. Wstyd za takich użyszkodników Subaru, zwłaszcza w kontekście świetnej roboty którą robi @Dyrekcja w programie "Jedź bezpiecznie".

Diler powinien wyjaśnić sprawę i przywołać pracownika do porządku. Jeśli to klient w aucie zastępczym to może być trudniej.

Edited by subleo

Niestety bardzo możliwe że to pracownik, mam nadzieję że to sprawdzą.

5 godzin temu, Paweł_P napisał:

Niestety bardzo możliwe że to pracownik, mam nadzieję że to sprawdzą.

...i wyciągną konsekwencje.

Firma Mitcar D. i P. Krasnodębski sp. j. jako Autoryzowany Dealer Subaru bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Stanowczo potępiamy łamanie przepisów ruchu drogowego, a kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze były dla nas priorytetowe.

Z osobą odpowiedzialną za powyższe zdarzenie została przeprowadzona poważna rozmowa i zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby w przyszłości podobna sytuacja nie miały miejsca.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Firmy

Edited by salon@mitcar.subaru.pl
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 5

Guest
1 minutę temu, salon@mitcar.subaru.pl napisał:

Jako Autoryzowany dealer Subaru bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Stanowczo potępiamy łamanie przepisów ruchu drogowego, a kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze były dla nas priorytetowe.

Z osobą odpowiedzialną za powyższe zdarzenie została przeprowadzona poważna rozmowa i zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Nasza firma dołoży wszelkich starań żeby w przyszłości podobne sytuację nie miały miejsca.

może zacytujcie post, do którego odnosi się Wasze oświadczenie, bo "z rozpędu" ktoś może pomyśleć, że Wasz pracownik pomyka Mustangiem po ścieżkach rowerowych ;)

4 godziny temu, salon@mitcar.subaru.pl napisał:

Jako Autoryzowany dealer Subaru bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Nasza firma dołoży wszelkich starań żeby w przyszłości podobne sytuację nie miały miejsca.

A jednak pracownik :)
Dobrze, że załatwiliście z nim tą kwestię ;)

Tak powinno być. Bądźmy ludźmi !. GRATULACJE za reakcję.

Następny brylant w Subaru.

Moim zdaniem lawina ruszyła i już nic nie zahamuje takiego postępowania na drogach.

Żadna Policja, apele, akcje typu "Siemnako" ....

https://youtu.be/3gnEXvPqrgQ?t=3m17s

• Sad 1

Jeśli dobrze widzę, to WPR 52373 i świnka na lusterku  :facepalm: wstyd.

Właśnie miałem to wklejać - naprawdę trzeba nisko upaść, by TAK jeździć.

I nie ma żadnego usprawiedliwienia!!!! (Ok, zagrożenie życia - ale wtedy skan z SOR z datą i godziną + film z przejazdu).

Wywołuję do  tabilicy @administracja - to trzeba PUBLICZNIE napiętnować.