Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

 

moze nie cham ale na pewno debil,

ustrzelone z okna:

bfc1da5b9ed90320.jpg

 

 

"Fajny Motur" to Ducati Monster a kierownik to Przemek. 

 

A sytuacja jest... dramatycznie głupia. 

 

 

Ale o co chodzi? Że w klapkach jechali?  :huh:  :biglol:  :facepalm:

 

A prawdziwy Przemek to jeździ tym

 

post-3997-0-61172000-1408473708_thumb.jpg

 

W KASKU  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! wątek adekwatny dla posiadacza srebrnego Outbacka na piaseczyńskich numerach, z czarnym koniem na klapie, który lubi wyprzedać prawym pasem, zajeżdżać i hamować - brawo :facepalm:

Chyba dzisiaj tenże właśnie znów się popisał ... Puławska przy skręcie w Woronicza. Z trzech pasów robią sie dwa - skrajny lewy przechodzi w skręt w Woronicza. Ów cudak uparł się że nie puści Passata zmieniającego pas z tegoż zanikającego lewego na środek. Sukinsyn hamował, praktycznie się zatrzymał żeby Paskowi uniemożliwić zjazd nawet za sobą. Kierownik Paska zdurniał i zaczął paniczne ruchy wykonywac bo mu się dramatycznie miejsce kończyło - przed nim inne samochody. W efekcie ja bym w narożnik zarobił - jechałem za owym bęcwałem z OBK-a. Zostawiałem miejsce Paskowi ale jak ten przede mną prawie się zatrzymał to miejsce między mną a poprzedającym sie gwałtownie skurczyło , a jeszcze Pasek zaczął sie miotać. No debil to potęgi. Świniaka nie widziałem , chyba "nieforumowy" ale debil frustrat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej podobnej sytuacji, o tyle groźniejszej, że doszło do uderzenia i wypchnięcia auta z drogi, udostępniłem swoje dane i nagranie z kamerki poszkodowanemu. Kierujący, którego policja namierzyła, od razu dał dwóch świadków, którzy z nim jechali, że to poszkodowana go uderzyła. Zmienił zdanie dopiero po informacji, że wszystko jest nagrane i jest jeszcze dwóch świadków z innego auta. 

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja . Podjechałem rowerem do baru na obiad. Obok jest ścieżka rowerowa a wzdłuż niej jest parking i kilka wolnych miejsc. Na ścieżce parkuje facet motocyklem i zdejmuje kask. Zwracam mu uwagę, że są wolne miejsca i nie musi blokować ścieżki . On odpowiada że rowerami "jeżdżą geje"!!! W tym momencie od stolika wstaje facet 2m wzrostu i 120kg wagi, bierze motor i rzuca go na ulicę "to jest ścieżka dla gejów ty s....j na drogę dla pedałów" !!! Usiadł i dokończył pierogi . Facet dzwoni na policję że mu motor uszkodzili. Przyjechała policja ale ja nic nie widziałem. Powiedziałem że mu się motor przewrócił i kłamie.

Potłuczone lusterko o kilka rys na motocyklu może go coś nauczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taka akcja . Podjechałem rowerem do baru na obiad. Obok jest ścieżka rowerowa a wzdłuż niej jest parking i kilka wolnych miejsc. Na ścieżce parkuje facet motocyklem i zdejmuje kask. Zwracam mu uwagę, że są wolne miejsca i nie musi blokować ścieżki . On odpowiada że rowerami "jeżdżą geje"!!! W tym momencie od stolika wstaje facet 2m wzrostu i 120kg wagi, bierze motor i rzuca go na ulicę "to jest ścieżka dla gejów ty s....j na drogę dla pedałów" !!! Usiadł i dokończył pierogi . Facet dzwoni na policję że mu motor uszkodzili. Przyjechała policja ale ja nic nie widziałem. Powiedziałem że mu się motor przewrócił i kłamie. Potłuczone lusterko o kilka rys na motocyklu może go coś nauczy .

 

podoba mi się ta historia, filmik by się przydał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka akcja . Podjechałem rowerem do baru na obiad. Obok jest ścieżka rowerowa a wzdłuż niej jest parking i kilka wolnych miejsc. Na ścieżce parkuje facet motocyklem i zdejmuje kask. Zwracam mu uwagę, że są wolne miejsca i nie musi blokować ścieżki . On odpowiada że rowerami "jeżdżą geje"!!! W tym momencie od stolika wstaje facet 2m wzrostu i 120kg wagi, bierze motor i rzuca go na ulicę "to jest ścieżka dla gejów ty s....j na drogę dla pedałów" !!! Usiadł i dokończył pierogi . Facet dzwoni na policję że mu motor uszkodzili. Przyjechała policja ale ja nic nie widziałem. Powiedziałem że mu się motor przewrócił i kłamie. Potłuczone lusterko o kilka rys na motocyklu może go coś nauczy .

 

podoba mi się ta historia, filmik by się przydał :D

 

 

Za szybka akcja i nie planowałem nagrania . Obiecuje sobie że jak go jeszcze raz spotkam, to ma ode mnie obiad i piwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak już wyprzedzał na pałę to bez problemu mógł wysepkę ominąć prawą stroną a nie wciskać się. Kiedyś w nocy jechałem do warszawy i w okolicach rawy mazowieckiej ciągnik siodłowy z naczepą właśnie wyprzedzał innego Tira przez wysepkę mijając ją prawym bokiem pomimo tego że miał możliwość zwolnić, ale jak później powiedział przez CB szkoda mu było hamować bo spalanie by wzrosło :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...