Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bardziej z serii KKZChP. Sytuacja pod Termami Bukovina, gość zaparkowany podwójnie Superbem, na moją prośbę, czy może jednak zaparkuje na jednym miejscu, rzucił krótko - Teraz mi się nie chce.

 

Szkoda gadać. :|

 

post-11118-1407595161,9587_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy wjeździe na Idzikowskiego miałem nieprzyjemność spotkać forumowicza w oświniaczonej ciemnoszarej Octavii, który nie słyszał chyba o jeździe na suwak - o kulturze na drodze nie wspomnę :rolleyes: Na zwężeniu za światłami przy prędkości ~40-50kmh kiedy płynnie wpuściłem jedną osobę z prawej nagle uznał, że i on sobie wjedzie zmuszając mnie do hamowania i odbicia pod sam krawężnik wysepki. Jeśli ów fan głośnej muzyki (któremu sądząc po dalszym stylu jazdy nawet wcale się nie spieszyło) to przeczyta polecam refleksję na przyszłość. A, i nie jechałem wtedy Subarakiem oczywiście -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gość zaparkowany podwójnie Superbem, na moją prośbę, czy może jednak zaparkuje na jednym miejscu, rzucił krótko - Teraz mi się nie chce.

a pompować mu sie chce kółka?

 

po takim pytaniu ostatnio na super oesie w Rzeszowie koleżka szybko przestawił auto, którym zablokował wjazd na osiedlową uliczkę bo jak twierdził "to wyjątkowa sytuacja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wkleić :P Więc dam tutaj :)

http://www.lublin112.pl/zakleil-tablice-robil-zdjecia-fotoradarem-koledzy-stali-nagrywali/

Ciekawe czy na forum mamy takich "mądrych" :D

 Ale pomysł ciekawy ;)  Już wolę takiego, co dla "pamiątkowej fotki" przyspieszy TYLKO przy fotoradarze, niż takiego, co na odwrót: jak wariat pędzi np. trasą Warszawa - Kraków i zwalnia tylko przed radarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej z serii KKZChP. Sytuacja pod Termami Bukovina, gość zaparkowany podwójnie Superbem, na moją prośbę, czy może jednak zaparkuje na jednym miejscu, rzucił krótko - Teraz mi się nie chce.

Szkoda gadać. :|

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1407595148.802640.jpg

Ja dla takich wożę w samochodzie naklejki pt. "Karny ku...s". Dla wyjątkowo wyrafinowanych przeklejam kilka sztuk :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dla takich wożę w samochodzie naklejki pt. "Karny ku...s". Dla wyjątkowo wyrafinowanych przeklejam kilka sztuk .

 

Sporządziłem na szybko odpowiednią karteczkię. ;)
Polecam gotowe, najlepiej nabyć od razu kilka kompletów, szybko się rozchodzą :)

http://allegro.pl/naklejki-karny-kut-as-super-mocny-klej-10sztuk-i4486156062.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizytacji Armenii, Gruzji i przejechaniu Turcji, moje poczucie przyzwoitości na drodze, delikatnie mówiąc, nieco zmiękło. Dlatego o so Wam chodzi? ;):biglol:

Po wizycie autem w Istambule... hmm, wydostanie się z miasta bezcenne, ja przestałem narzekać na zakorkowane Krakowskie ulice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...